• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: dobrý jako sranda. Ale chtěla bych mu koupit něco, co využije, potřebuje nový brejle a prostě si je nekoupí, tak jsme mysleli třeba poukaz do optiky, nebo trekový boty, k svátku dostal hole, tak aby mohl drandit, protože vím, že za tohle moc utrácet nechce. Nebo něco na kolo, hodně jezdí, jenže já vím prd, co na to potřebuje :grinning:
22. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, myslela jsem to tak-srandičku :slight_smile: hlavní dárek jsme řešili společně s ostatníma-přesně, podle záliby-rybář :grinning:
22. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 takže to pak vyzradil? :grinning: můj by mi to také řekl-původně jsme to také tak chtěli (on vědět, já nevědět)
22. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, věcná :slight_smile: jak si můžu prohlížet fotky ve vašich fotoblozích? myslím tím, jestli je možné prohlížet jen ty uživatele, který jsou k tomuto tématu?Abych vás nemusela složitě hledat:slight_smile:jde to nějak?
22. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ne jeste ne chtela bych neco originalniho jsou to kulatiny musi to bejt pecka cekam co me trkne do nosu :slight_smile:

@tasmailla1 jj mas pravdu jsou takovy citlivi fuj neni mi z toho dobre

@dpetulinka jo tak tak tatovi tomu jsem nikdy nevedela co mu mam koupit to bylo nejtezsi tak ma kulatiny retizek s jeho datumem narozeni ?? treba?
22. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 když dáš fotoblogy, tak vpravo od všech co se ti tam zobrazí jsou oblíbená a přátelé :wink:
22. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jasně :slight_smile: já tak neradavymýšlím dárky pro chlapi, mě to dá vždycky takovou práci :grinning:
22. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to ne, ten už má :slight_smile: ale děkuji za typ, dárek tátoj, to je vždycky nejhorší
22. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahaaaaa, tak to dík, právě teprve ted zkouším, co to všechno umí, to jsou věci :grinning:
22. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ono ti to stejne ukáže jenom ty bloky holek,se kterými si přátel,ne?ale nechápu,jak moje fotky se líbej holkám,které ani neznám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo,když dá nekdo odsud fotky,které mám jako kámoše,tak to jde....
22. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @dpetulinka já totiž řeším už přes měsíc, že moje nej kámoška i švagrová (i já) budeme v březnu třicátnice, brácha a můj narozky... a když se zeptám, čím udělám radost, nikdo nic néví a néchcé.... :frowning2: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no, právě jsem zjistila, že žádné přátele nemám :grinning: :grinning: :grinning: ale tak snad se s váma zkamarádím :grinning: :grinning: no zatím si prostě budu klikat na ty vaše profily a taky to jde, že jo :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no musíš si je najít...zažádat o přátelství,když si klikneš na jmeno kohokoliv,tak po pravy strane pod jmenem je přidat si jako přítele a pokud si te bude chtít přidat jako přítele,tak ti příde interní pošta,že schválil přátelství...ale jinak,když si takhle budeš klikat,tak to taky jde....
22. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo to je typický... nic nechci, nic nekupuj, všechno mám :slight_smile: a co by to ušetřilo práce, kdyby z člověka vypadlo, co by chtěl, nebo potřeboval.
22. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee zákon schválnosti anebo ti řeknou,to sis nemela delat starosti nebo škodu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jee to budete mít nabito oslavama....
22. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já tě právě zažádala o přátelství. budeme se přátelit??? :grinning: stačí, když si vybereš v té jedné kolonce stejný termín porodu a vyjede ti to fotoblogy jen těch, co mají termín v červenci třeba. v druhém sloupku je to zase podle okresů... :wink:
22. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je super, tak to si vás teda s dovolením přidám, já právě jsem si jen četla ty vaše příspěvky a ted mám nějak čas a chci si prohlížet i fotky :slight_smile: moc díky za tipy. :wink:
22. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @tasmailla1 no, přesně tak... tohle už celé roky říká hlavně naše babička a už s tím začíná i mamka... :grinning: příteli koupím zase asi něco outdoor, bráchovi asi pořádný balík mňamek, čaje, kafčo atd, ale holkám-to netuším. plánovaly jsme, jak prý na třicetiny "zachlastáme".... no, tak beze mě... :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee tak už vás mám :grinning: jupíííí :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no my už sme taky kamarátky....tak hezky se porozhledni po fotkách... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no to je smula si na vlastní 30.tiny nezachlastat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Taky řeším jak oslavit březnový třicetiny. Koukat na to, jak ostatní pijí se mi fakt nechce.....
Dneska mi volala mamka a říkala mi, že má pro mě ségra nějaký dárek, který by mi ona nikdy nekoupila a že se jí divila a prosila mě abych měla trošku radost :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jejda, to by mi teda vrtalo hlavou, co to ta ségra koupila???? :grinning: také skoro třicátnice :wink: jsi Ryba nebo Skopec?

@tasmailla1 no, je to pech...zvláště po tom, co ta kámoška celé roky úspěšně kojí průběžně své 3 děti a tak si jen občas cucne medoviny či vinného střiku, jinak je mamina na plný úvazek a švagrová od dob snažení také už nepila-tak jsem byla za nej násosku já v porovnání s nimi a teď to bude naopak :grinning: no je to pech!! :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no letos bez tebe :slight_smile: taky mě teď oslavy narozenin neberou :grinning: já sice nebudu mít kulaté, ale myslím, že svoje letošní narozeniny strávím v porodnici :slight_smile:
@werty no to musíš dát vědět, co to bylo, to jsem normálně zvědavá za tebe :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty copak by to mohlo bejt?pak se pochlub.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@druidee tak oslavu 30-tin přesunte za rok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Držím ti palce!!!!! Určitě to dopadne dobře. Jedeš do Pardubic?
22. únor 2011 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka @druidee jsem Ryba, rodinka má přijet už v neděli. Docela se bojím.... :grinning: Bohužel se mi to z mamky nepodařilo dostat. Možná mi raději neděla nic říkat...
22. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty a plánuješ nějakou oslavu-párty? já si na to totiž vůbec nepotrpím, normálně se tomu vyhýbám a svátky neslavíme doma vůbec :slight_smile: ale kulatiny mi asi jen tak neprojdou bez povšimnutí :grinning:
ale spíš jde o to, že to člověka přinutí sejít se zase po dlouhé době :slight_smile: @tasmailla1
22. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte teď v těhu nějakou potravinu, po které je vám špatně? já mám pořád chuť na kafe nebo kapučíno, horkou čokoládu - vždy s mlékem, ale pokaždé je mi po tom špatně-mno, i dnes....
22. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Děkuju moc, zítra v půl páté, už aby to bylo.
22. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek