Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
dpetulinka
22. únor 2011
@druidee 😃 😃 😃 dobrý jako sranda. Ale chtěla bych mu koupit něco, co využije, potřebuje nový brejle a prostě si je nekoupí, tak jsme mysleli třeba poukaz do optiky, nebo trekový boty, k svátku dostal hole, tak aby mohl drandit, protože vím, že za tohle moc utrácet nechce. Nebo něco na kolo, hodně jezdí, jenže já vím prd, co na to potřebuje 😃
druidee
22. únor 2011
@dpetulinka jj, myslela jsem to tak-srandičku 🙂 hlavní dárek jsme řešili společně s ostatníma-přesně, podle záliby-rybář 😃
druidee
22. únor 2011
@micka1 takže to pak vyzradil? 😃 můj by mi to také řekl-původně jsme to také tak chtěli (on vědět, já nevědět)
leia1
22. únor 2011
holky, věcná 🙂 jak si můžu prohlížet fotky ve vašich fotoblozích? myslím tím, jestli je možné prohlížet jen ty uživatele, který jsou k tomuto tématu?Abych vás nemusela složitě hledat🙂jde to nějak?
pepsilight
22. únor 2011
@druidee ne jeste ne chtela bych neco originalniho jsou to kulatiny musi to bejt pecka cekam co me trkne do nosu 🙂

@tasmailla1 jj mas pravdu jsou takovy citlivi fuj neni mi z toho dobre

@dpetulinka jo tak tak tatovi tomu jsem nikdy nevedela co mu mam koupit to bylo nejtezsi tak ma kulatiny retizek s jeho datumem narozeni ?? treba?
dpetulinka
22. únor 2011
@leia1 když dáš fotoblogy, tak vpravo od všech co se ti tam zobrazí jsou oblíbená a přátelé 😉
dpetulinka
22. únor 2011
@druidee jasně 🙂 já tak neradavymýšlím dárky pro chlapi, mě to dá vždycky takovou práci 😃
dpetulinka
22. únor 2011
@pepsilight to ne, ten už má 🙂 ale děkuji za typ, dárek tátoj, to je vždycky nejhorší
leia1
22. únor 2011
@dpetulinka ahaaaaa, tak to dík, právě teprve ted zkouším, co to všechno umí, to jsou věci 😃
tasmailla1
22. únor 2011
Ale ono ti to stejne ukáže jenom ty bloky holek,se kterými si přátel,ne?ale nechápu,jak moje fotky se líbej holkám,které ani neznám.... 😃 😃 😃 😃 😃 to jo,když dá nekdo odsud fotky,které mám jako kámoše,tak to jde....
druidee
22. únor 2011
@pepsilight @dpetulinka já totiž řeším už přes měsíc, že moje nej kámoška i švagrová (i já) budeme v březnu třicátnice, brácha a můj narozky... a když se zeptám, čím udělám radost, nikdo nic néví a néchcé.... 😞 😃
leia1
22. únor 2011
@tasmailla1 no, právě jsem zjistila, že žádné přátele nemám 😃 😃 😃 ale tak snad se s váma zkamarádím 😃 😃 no zatím si prostě budu klikat na ty vaše profily a taky to jde, že jo 🙂
tasmailla1
22. únor 2011
@leia1 no musíš si je najít...zažádat o přátelství,když si klikneš na jmeno kohokoliv,tak po pravy strane pod jmenem je přidat si jako přítele a pokud si te bude chtít přidat jako přítele,tak ti příde interní pošta,že schválil přátelství...ale jinak,když si takhle budeš klikat,tak to taky jde....
dpetulinka
22. únor 2011
@druidee jo to je typický... nic nechci, nic nekupuj, všechno mám 🙂 a co by to ušetřilo práce, kdyby z člověka vypadlo, co by chtěl, nebo potřeboval.
tasmailla1
22. únor 2011
@druidee zákon schválnosti anebo ti řeknou,to sis nemela delat starosti nebo škodu... 😃 😃 😃 😃 jee to budete mít nabito oslavama....
druidee
22. únor 2011
@leia1 já tě právě zažádala o přátelství. budeme se přátelit??? 😃 stačí, když si vybereš v té jedné kolonce stejný termín porodu a vyjede ti to fotoblogy jen těch, co mají termín v červenci třeba. v druhém sloupku je to zase podle okresů... 😉
leia1
22. únor 2011
@tasmailla1 tak to je super, tak to si vás teda s dovolením přidám, já právě jsem si jen četla ty vaše příspěvky a ted mám nějak čas a chci si prohlížet i fotky 🙂 moc díky za tipy. 😉
druidee
22. únor 2011
@dpetulinka @tasmailla1 no, přesně tak... tohle už celé roky říká hlavně naše babička a už s tím začíná i mamka... 😃 příteli koupím zase asi něco outdoor, bráchovi asi pořádný balík mňamek, čaje, kafčo atd, ale holkám-to netuším. plánovaly jsme, jak prý na třicetiny "zachlastáme".... no, tak beze mě... 😃 😃
leia1
22. únor 2011
@tasmailla1
@druidee tak už vás mám 😃 jupíííí 🙂
tasmailla1
22. únor 2011
@leia1 no my už sme taky kamarátky....tak hezky se porozhledni po fotkách... 😃 😃 😃
tasmailla1
22. únor 2011
@druidee no to je smula si na vlastní 30.tiny nezachlastat..... 😃 😃 😃 😃
werty
22. únor 2011
@druidee Taky řeším jak oslavit březnový třicetiny. Koukat na to, jak ostatní pijí se mi fakt nechce.....
Dneska mi volala mamka a říkala mi, že má pro mě ségra nějaký dárek, který by mi ona nikdy nekoupila a že se jí divila a prosila mě abych měla trošku radost 🙂
druidee
22. únor 2011
@werty jejda, to by mi teda vrtalo hlavou, co to ta ségra koupila???? 😃 také skoro třicátnice 😉 jsi Ryba nebo Skopec?

@tasmailla1 no, je to pech...zvláště po tom, co ta kámoška celé roky úspěšně kojí průběžně své 3 děti a tak si jen občas cucne medoviny či vinného střiku, jinak je mamina na plný úvazek a švagrová od dob snažení také už nepila-tak jsem byla za nej násosku já v porovnání s nimi a teď to bude naopak 😃 no je to pech!! 😃 😃
dpetulinka
22. únor 2011
@druidee no letos bez tebe 🙂 taky mě teď oslavy narozenin neberou 😃 já sice nebudu mít kulaté, ale myslím, že svoje letošní narozeniny strávím v porodnici 🙂
@werty no to musíš dát vědět, co to bylo, to jsem normálně zvědavá za tebe 🙂
tasmailla1
22. únor 2011
@werty copak by to mohlo bejt?pak se pochlub.... 🙂 🙂 🙂
@druidee tak oslavu 30-tin přesunte za rok.... 😃 😃 😃 😃
irina84
22. únor 2011
@dpetulinka Držím ti palce!!!!! Určitě to dopadne dobře. Jedeš do Pardubic?
werty
22. únor 2011
@dpetulinka @druidee jsem Ryba, rodinka má přijet už v neděli. Docela se bojím.... 😃 Bohužel se mi to z mamky nepodařilo dostat. Možná mi raději neděla nic říkat...
druidee
22. únor 2011
@werty a plánuješ nějakou oslavu-párty? já si na to totiž vůbec nepotrpím, normálně se tomu vyhýbám a svátky neslavíme doma vůbec 🙂 ale kulatiny mi asi jen tak neprojdou bez povšimnutí 😃
ale spíš jde o to, že to člověka přinutí sejít se zase po dlouhé době 🙂 @tasmailla1
druidee
22. únor 2011
Holky, máte teď v těhu nějakou potravinu, po které je vám špatně? já mám pořád chuť na kafe nebo kapučíno, horkou čokoládu - vždy s mlékem, ale pokaždé je mi po tom špatně-mno, i dnes....
dpetulinka
22. únor 2011
@irina84 Děkuju moc, zítra v půl páté, už aby to bylo.