• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no já si občas delám rozpustný slabý kafe s hodne mlékem,pač se toho nejak nemužu zbavit..i když vím,že to obsahuje kofein,ale nemužu si pomoct...ale jinak špatne me není po ničem...sežrala bych všechno,na co bych přišla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee maso... nemůžu ho cítit, žádné, ani kuřecí, ryby, vepřové, hovězí, nic... vývar snesu, jinak si vždycky jen ďobnu, mám pocit, že budu zvracet, když do pusy strčím kousek masa.
22. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka a co potom jíš?jíš vubec neco? :grinning:
22. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee oslavu neplánuju. Rodina od manžela ji chtěla - vždycky vše hrozně slaví. Švagrová měla v létě oslavu s 60 lidmi. Berou to jako i příležitost k setkání s příbuznými, ale já je zklamala. Hlavně je beru jako "jeho" příbuzný, tak že bych to s nima musela slavit...Ta nejbližší rodina přijede, ale ne už tetičky tetiček a jejich děti.....
Oslavu udělám až bude nálada a chuť. Časem určitě s kamarády zapařím....
Co ty? Jaké jsou plány?
22. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to máš fajn. mám pocit, že všechny mléčné výrobky mi teď leží v žaludku-i jogurt, sýr... přitom jsem normálně sýrožravec, vegetarián.
@dpetulinka no vidíš, rybu jsem dlouho neměla-vůbec na ni nemám chuť... ale teď jsem hodně salámová, uzeninky... prcek bude asi po tátovi vášnivý masožravý labužník :grinning:
22. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no upřímně... není to jednoduchý :grinning: dám si vždycky jen omáčku bez masa. Těstoviny, sýry, zelenina, ovoce, všechny sladký jídla :grinning: ale je to naprd no, už samotnou mě to štve :unamused: dnes zkusím rybu, ale nevidím to zrovna dobře. V sobotu jsem byla požádána o ruku a oslavili jsme to melounem a jahodama, to byla slast :grinning:
22. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no teda, 60 lidí z toho mi přejel mráz po zádech :grinning: naštěstí by se k nám toliko ani nevešlo :slight_smile: budu muset naplánovat-ale jen pár zákusků,chlebíčky, pohár, udělám raději 2 chody jídla atd, protože jsme všichni roztrckaní po celé republice, tak se to asi nesejde vše najednou, naštěstí u nás není žádný takový nadšenec, který by zorganizoval "surprice party"uf :grinning: bude to v klídku a pařbu doženeme někdy potom-jak u vás :wink:
22. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já práve pořád si říkám,že kdyby jsem nevidela ,že se me zvěčšuje břísko,tak ani nevím,že jsem tehotná,blbe me není a jedla bych jak kyselina.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee :slight_smile: já fakt závidím všem co snědí všechno, tohle je za trest.
@druidee jo to znam mas pravdu je to tezky ale dam vedet co jsem objevila trebe vnuknu napad na darek :slight_smile: jj taky mam chut na kafe a nebo colu strasnou chut na colu a po cem je mi spatne to ted nevim ale vim ze nemusim cokoladu pritom jsem ji tam milovala nechci ani maso taky a ovoce to taky nechci nevim proc ale malej nechce tak to tam zenu nak jinak zelenina mlecny vyrobky co se da
22. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka blahopřeji k zásnubám :slight_smile: též zrovna baštím jahůdky (v kaufu byly v akci :grinning: ) a hrozno. meloun bych mohla každý den!
@dpetulinka jseš zasnoubená?a kdy bude svadba?počkáte až bude mimi věčší?jeee tak to gratuluju... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@druidee
@tasmailla1 no jo, prej jsem :grinning: děkuju, chudák se vařil s večeří a kytku sháněl a mě největší radost udělal meloun a jahody, prohlásila jsem, že je to lepší než sex :grinning: já si myslela, že si dělá srandu, domluvili jsme se, že se brát nebudeme, ale jasně, že jsem neřekla ne :grinning: No určitě až po porodu a až budu vypadat zase jako člověk ne velryba, tak bych to viděla nejdřív za rok na jaře :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to Ti můžu jen závidět :slight_smile: já teď hodinu odpočívám, páč jsem předtím drhla šporák a už jsem šla zase do vývrtky a světlušky před očima... no dala jsem si ultimátum že v 15:00 se násilím utrhnu od koníka a půjdu to dodělat a udělám i nádobí, pokud zas nepůjdu do vývrtky :grinning:
@pepsilight i když colu nesmím, tak občas cucnu-tedy kofolu-spraví mi chuť :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezva holky, tak už mám v plánu jet na nákup pro ovoce a kofolu :grinning: to se fakt nedá číst tohle to
22. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: velryba-tak nádherný tvor a tak často používám v těhotenství pro porovnání či osobní pocit :grinning: já svajbu odřekla z důvodů těhu, tak nejdříve koncem léta bychom něco spáchali :slight_smile: copak uvařil dobrého???? a prstýnek jsi dostala? to je krásné :slight_smile:
22. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jakej je šikovnej,ješte ti i navaří,i když to jíst nebudeš....ale je to od nej moc hezké....jeee romantika...to je krása....a co je na tom,že si nakonec snedla jenom meloun a jahody,přeci si dáš jen to,na co máš chut...A na jaro bude z tebe krásná nevesta..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já si spíš připadám jak myška s kosmickou rychlostí,pač jsem i neco málo vyžehlila a nádoby už je taky dlouho uklizený..nemám do čeho píchnout,se strašne nudím...asi jsem divná,ale už jsem pomalu chtela i umývat okna na jaro..venku je sice krásne,ale zima.....no proste asi nedokážu obsedet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si taky občas cucnu ale coca-colu....
22. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @tasmailla1 já se nechtěla vdávat těhotná, hlavně jsem mu pořád říkala, prosím tě nežádej mě o ruku, ať nemám pocit, že je to jen kvůli tomu, že čekáme mrňe :grinning: nějaký plátky přírodní dělal, hezký to měl, krásně ozdobenej talíř, já sezobala jen zeleninu, ale ujal se toho, prohlásil, že to má dobrý a dojel to i po mě :grinning: prstýnek kupoval s mojí kamarádkou, můj zásnubní, takovej jsem do budoucna :grinning: chtěla, jen s jedním bílým kamínkem :slight_smile: krásná to nevím, každopádně bych se ráda vdávala alespoň ve svojí původní velikosti :grinning:
Tak taky bude svatba? :slight_smile: joo velryba... každým dnem čekám green peace :grinning:
22. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 tak bych Tě ráda pozvala na pracovní návštěvu k nám :grinning: :grinning: mě čeká vyčistit stará lednice, ráda bych znova vytřela. Tak kdy můžeš přijet???? :grinning: :grinning: :grinning: okna jsem umývala před pár týdny, jak byla ta obleva-každý den jedno :slight_smile:
22. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyy :grinning: :grinning: tak my opravdu čekáme další holčičku, jsem štastná jak blecha :grinning: :grinning: vyrabovala jsem dnes slevy v tescu a jdu kouknout na bazárek po růžové :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Musíte to vrtat vrtacím kladivem.... vrtačka s příklepem je na panel slabá znám to z dřívějška :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo do Vsetína je to trošku z ruky.....a služku nedelám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ledaže bych si za to inkasovala furu penez... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka gratulace....a už ste se zhodli na jmene?
22. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka gratuluju moc a naprosto chápu, jestli mi poví co čekáme, tak jdu taky okamžitě nakupovat :wink:
22. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je báječné, blahopřeji. To je, myslím, druhá holčinka dnes :slight_smile: ... no už jsem se lekla, že nebudou žádné nevěsty pro kluky... :grinning: :grinning:
@hradilenka to máš asi pravdu, doma máme právě jen příklepovku-sic pořádnou.ale je to o nerv a hned jsme pochopili co "ti blbci, co tam tak dlouho vrtaj do baráku" mají za problém (on se tu často po paneláku někdo snaží marně vrtat do zdi a už chápem, proč tak moc-páč to nejdééééé :grinning: :grinning:
@tasmailla1 hm, tak nic... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele, já zase přetahuju, už jsem měla stát u špoáku... :wink:
22. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a padat do mdlob?to ti neuuteče,ten uklid..... :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě, mrcha, neuteče.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak at to udelá přítel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se vymluv,že ti bylo blbě.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek