• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 myslím, že on už tak dělá hodně-hlavně když vidí, jak jsem často bílo zelená nebo nemluvím,jen kývám a usmívám se :grinning: tak ho nechci tolik zneužívat :wink:
22. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to není zneužívání....to je hezký od nej,že se takhle stará a pomáhá ti...to se jen tak často nevidí...občas chlapi potřebujou taky neco doma udelat,to není jenom o tom,že zarábaj penízky aže ich pak přinesou domu...to je i o tom,když žena nemuže,tak pomuže.....
22. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Gratulace k zasnoubení !!! ....
@myschka Gratuluji k holčičce :wink:
22. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak už mám tu sadu do spostýlky doma.... dojím a chystám se jí tam vyzkoušet :grinning:
22. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 také jsem za rovnoprávnost v domácích pracech-nejen teď při těhu-oba bydlíme, oba chodíme do práce a vyděláváme (tedy teď ne) a děti jsou také obou... (no říkám, mít dceru Šárku, měl by tu feminismus :grinning: já i tak jsem hodně "emancipovaná" hlavně dříve, nemohla bych doma mít milánka, co si sám akorát tak utře zadek a ani neví, kde má ponožky-taky by se mnou jen tak někdo asi nevydržel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@hradilenka myslíš tu béžovoučkou? týýýýjo, se máš-už čančat postýlku! :slight_smile:
22. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no me dnes taky přišla peřinka,polstář a prosteradla,včera povlečení...už jenom tá postýlka nám chybí,abych to mohla vyskoušet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka gratuluji k holčičce :slight_smile:
@dpetulinka gratuluji k zasnoubení. My máme svatbu v plánu taky až další rok na jaro. Už jednou jsem se vdávala těhotná a tentokrát si chci svatbu užít. :slight_smile:
22. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jen to vyzkouším... stejně to musím všechno oprat pak.... ale na praní je ještě brzy :grinning: :grinning: :grinning: Tak jdu zkůšat :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak to musíš dohnat ... aby si měla na čem zkůšat :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já bych taky chtela,aby mi třeba pomáhla,i když nemužu říct,občas vyluxuje,ale to je tak rychlý...takže si to radši udelám sama...takže co se týče uklidu,si to radši udelám sama....ale zas,když se neco porouchá,tak se to snaží spravit sám...jednou budeme bourat celej byt,pač potřebujem natahat nové elektrické dráty a on je elektrikář,tak si to jednou udelá sám...i vymalovat zvládne sám....když se mu chce....ale ne,robím si srandu...když potřebuju pomoct,tak mi pomuže.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no na postýlku si myslím,mám ješte čas....
22. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasan, ale ten pocit u toho zkoušení a tááák :slight_smile:
@tasmailla1 jasan a dnes jsou chlapi trochu jiní než to bývalo dřív(ono se i jinak žije)-že fakt třeba přišli z práce a byli páni domu, a ženská přišla z práce a skákala nejen okolo dětí,ale i jich a pak všichni společně makat na zahradu atd

Těhulky a co matrace pro mrňousky? já nakonec upřednostním tu kokosovou- měla jsem představu, že se do kokosu s chutí pustí červotoči a roztoči a sežerou to :grinning: :grinning: ale čtu jen samé výborné recenze!!!! :slight_smile: jen nevím, zda novou či již použitou /prý se vůbec neoleží, jak je tvrdší/

@micka1 moje řeč, také bych si to chtěla užít bez pupíku a funění :slight_smile:
22. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 děkuji, viď? Taky bych si ji ráda užila po svém :slight_smile:
@druidee a přesně tak... bez funění :slight_smile:

Tak matraci jsem taky řešila, asi vezmeme kokos molitan, uvažovala jsem jestli kouknout na bazárku nebo koupit novou, vůbec nevím :confused:
22. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám kokosovou.... přemýšlela jsem jedna strana kokos druhá pohanka , ale nakonec jsem vzala kokos z obou stran.
Tak jsem to tam zkusila načančat a vypadá to moc hezky .... jen si nějak nevím rady s těmi nebesy ... nemůžu to tam nasoukat abych to měla na opačnou stranu .... prostě maturita :grinning: :grinning: :grinning: musím počkat na miláčka až se vrátí z práce ten to bude mít hned :grinning: :grinning: :grinning: a bude jen kroutit hlavou , že jsem na to nepřišla sama :grinning: :grinning: :grinning: v tom těhu mi ta hlava jaksi vynechává :angry:
22. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hm a ono se s pupíkem ani nedá pořádně tančit :unamused: - ale mě tak napadá, že to se nedá ani s mým přítelem :grinning: :grinning: :grinning:

@hradilenka nj, kokos-pohanka také jsem na ně narazila.. musím popřemýšlet.
22. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vychvalujou si molitan-kokos....
22. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš měla molitan/kokos a kokos nechci je strašně tvrdej :unamused: ale zase jen molitan taky nechci tak kouknu na tu pohanku nebo nějakou jinou alternativu-projdu to. Matraci bych teda rozhodně vzala novou, sice se kokos neproleží ale nevíte kolikrát to mimčo už pročůralo :sweat_smile:
22. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky taky jsem pro novou matraci. Poslyš dívala jsem se na rozměry té boudičky jak si mi povídala, že je malá a je větší jak u toho kočárku co teď chceš .... Tak nevím dívala ses dobře na ty rozměry? Aby si pak taky nedala botu. :sunglasses:
22. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: já vím, já prostě s tou taškou spokojená nebyla. Nevím kterou si měřila ty ale casualplay je o 3cm širší než jsem měla tu vložnou tašku i když je samo kratší
22. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka předně přeju na zítra pevné nervy a jen samé pozitivní zprávy.Ty tripply jsou za trest.Jo,a nevím,jestli jsi to byla Ty,ale myslím,že jo.Psala jsi myslím,že si dáváš normálně hermelín?Já totiž všude čtu,že by se neměl,ale občas taky neodolám,páč ho prostě miluju.To jsi někde vyčetla,že není nebezpečnej?A taky gratuluju k zasnoubení,to se přítel snažil..můj manžílek mi jen tak za pochodu na ulici řekl,jestli se teda vezmem..:slight_smile:..pak teda dodatečně donesl kytku,to jo,ale jinak žádná romantika.Zato je zlatej jinak.Například odjakživa u nás vaří on,o domácí práce se dělíme-kolikrát jsem přišla z práce a doma bylo uklizeno..Jsme spolu přes 11 let a pořád je to super
22. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no právě ty 3 cm si myslím, že mě nevytrhnou :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já si ho dávám normálně, si myslím, že sedlčanský hermelín je natolik hlídanej, že se nemusíme bát :wink: v mém prvním těhu ta listerioza řádila a hermoš byl v klidu. Větší riziko je v létě a hlavně v majonezových věcech.
22. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka dík,já si to myslela,stejně prostě občas neodolám...
22. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee kofolu myslim ze muzem je nak prirodni ne ??
@myschka jeee gratulace to je hezky holcicka :slight_smile: :slight_smile: to je fajn :slight_smile:
@hradilenka :grinning: :grinning: mě jo :grinning: já porodila Aduš hodně přes 4kg :wink: a hlavně mi jde i váhu kočárku a prostě se mi tenhle líbí :sunglasses:
@petrunka01 jj nemá se jíst hermelín, tvarůžky a jiné zrající sýry... dále pak majonézové saláty .
22. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Jasný :wink: já Ti ho nevymlouvám... :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jeee to je krasny gratulace :grinning: :grinning:

holky tady jsou samy pozitivni zpravy to je krasny :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mam darek pro maminko koupili jsme ji krasny hodinky a pak jeste krasnou palmicku myslim ze je to super :grinning:
22. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek