• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? O koníkovi vím teprve chvilku, ale moc se mi tady líbí, tak bych se chtěla přidat. Termín máme hned ze začátku července a už se na to malé moc těšíme, bude to naše první :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 jee tak to vitam ja mam termin az na konci cervence a taky prvni miminko :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Děkuju :slight_smile: Jsem na to teda zvědavá, všichni mě děsí že si v tom červenci užiju jestli bude zase vedro jako loni :frowning2:
22. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 no jasne taky se tesim uz tady psala ze sedim doma u otevrenyho okna a nikam se nehnu protoze za prvy me nikam pritel nepusti (bude se bat se porodim ) a za druhy nikam asi ani nedojdu tim vedrem a tou vahou :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 vítej,já už mám jednoho chlapečka a rodilaj sem v červnu a to ten rok bylo fakt vedro..není to nic moc,ale lepší než v zimě,si myslím..
22. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 vítej :slight_smile:
já rodila v červenci a tak hrozný to nebylo, zrovna tři dny pršelo :grinning: ani si nějak nepamatuji, že by to byla hrůza. Válela jsem se na zahradě s melounem a ledovým kafíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: občas se opláchla v bazenu- no veget
22. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 vítej mezi námi :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 děkuju, já si hermelín taky občas dám, když na něj mám chuť, idkyž by se neměl, ale je fakt, že co nám ty testy nevyšly, tak se hlídám naprosto ve všem a ze všeho mám strach, nerada bych byla úzkostlivá matka :rolling_eyes: Ona ta romantika zas tak důležitá není, snažil se moc, ale taky to byl slon v porcelánu :slight_smile: důležité jsou jiné věci, přesně jak to říkáš, ne že by teda denně vařil, ale když mi není dobře, uvaří, uklidí, hrozně se na mě zlobí, když vezmu do náruče tříletou sestřenici, protože už je těžká :grinning: je zlatej.
@pepsilight děkuju :slight_smile: to je paráda, hodinky by se mi taky líbily :slight_smile:
22. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 Tak tě u nás taky vítám :slight_smile: jestli budou vedra, tak si asi užijeme, ale taky si myslím, že je to lepší než v zimě, u mě to počasí působí i hrozně na náladu :grinning:
22. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem holky neodolala a už jsem si objednala na aukru setík kalhoty, tričko. mikinu a tričko s dlouhým rukám na tu naši holku. :wink: tak už se těším až to budu mít doma. Zatím jsem přetřídila všechno co jsem měla nachystané po Honzíkovi. Naštěstí toho moc dokupovat na tu naší holku nemusím. některé trička co jsou vyloženě na kluka bude mít asi na doma. :grinning:
22. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 nedivím se ti, to je dobře, že jsi něco objednala :slight_smile: však na holčičce je pěkná i modrá :wink: a na doma se i klučičí věcičky hodí, to je jasný
22. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za přivítání :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také si říkám že léto bude lepší než zima. A když se také jako myschka budu válet na zahradě s melounem a u bazénu, němuselo by to mít chybu :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no léto je lepší na oblékání a taky na depky v šestinedělí :grinning: :grinning: o tom něco vím :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Depky v šestinedělí, to se mám také asi na co těšit co? Čeká mě ještě něco ,,pěkného,, ? :unamused:
22. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 třeba se ti to vyhne :wink: já jsem teda brečela a brečela a to bylo vše ok, sluníčko svítilo, dítě spinkalo v kočárku a já tlačila kočár a brečela :grinning: :grinning: už se na to těším :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že jsem se dostatečně vybrečela už teď v těhotenství a po porodu to přestane. Až se divím co se mnou ty hormony dělají :slight_smile: Ale i kdyby, na to malé se těším, tak podstoupím cokoliv :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohla bych se k vám taky přidat? :slight_smile: Už jsem na tomhle fóru byla ze začátku, ale pak jsem sem přestala chodit.. nějak jsem nestíhala :unamused: Jinak termín mám až 30.července, takže možná to bude spíš srpňátko, ale radši bych teda ten červenec :grinning:
22. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 také máš doma "zlaťáka" :slight_smile: já taky a zásnuby-tak nějak stejné jak u vás a bez prstýnku :grinning: ale mě to vůbec nechybí, přesně jak u Tebe, on mi to vynahrazuje jinak a za ty dva roky co jsme spolu jsem dostala snad už 10x krásné květiny prostě jen tak a z ničehož nic - snad nám to tak vydrží minimálně tak dlouho jako vám..... :slight_smile:
@pepsilight dáreček zní krásně, určo se bude mamince líbit :slight_smile:
@hradilenka také od těhu tyto sýry nejím, ale majonézové saláty jsem si neodpustila :sweat_smile: . je to z důvodu možné nákazy salmonely a lysteriózy nebo co za šlaka, že?
@myschka a co manžel na druhou dcerku? nadšen nebo chtěl spíš klučíka? :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 @nety88 ahoj těhulky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda! :slight_smile:
22. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tvářil se statečně :wink: prej to bude babinec :sunglasses: Míra má syna z prvního manželství tak může být v klidu :wink: :slight_smile:
a objednala jsem z laclíku co si tu dávala odkaz tak jsem zvědavá :wink:
22. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už víme od minulýho týdne, že budem mít chlapáka :grinning: Oba jsme si trochu víc přáli kluka, tak jsme rádi :slight_smile: A druhý bychom chtěli holčičku.. pěkně to máme naplánovaný no :grinning: Zatím to vychází :sunglasses:
22. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já jsem v 99% s laclíkem spokojená jak želva-věcičky některé nepoznám, že byly nošené, jen teda úpletové věci byly víc "oprané" -ale to je asi fakt materiálem... :slight_smile: tak snad budeš spokojená i Ty. mě se i hrozně líbí pro přehlednost e-shopu samotného :slight_smile:

@nety88 @luccia2 a jména už máte?a co nákupy (to je zde žhavé téma často :grinning: :grinning: i jídlo :grinning: )
že jsem na fotoblogu viděla tolik holčin co rodí v červenci a zde je jen zlomek, pak jsem tu potkala jednu milou osůbku co znám odjinud, tak mi řekla o uzavřené diskusi a že se mám přeptat správce té diskuse... tož jsem to udělala a jaxi bych čekala milejší přístup.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALE JAKO MĚ JE DOBŘE TADY to joooooo!!!! :grinning: :grinning: :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte dobrý že se shodnete, já bych raději holčičku a tatínkovi je to prý jedno, ale za kluka by se prý nezlobil :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee U jmen ještě rozhodnutý nejsme, ale zatím máme vybraný - Adélka, Klárka, Nikolka a Sofinka. Filípek, Šimonek, Lukášek a Daniel. A nákupy jsem si už nějaké neodpustila :slight_smile: Od každého kousek a něco jsem už i dostala. A jěště nějaké plíny a ubrousky. A začínám zjišťovat co bude ještě potřeba-chůvičky,lahvičky,atd . . .
22. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No se jménem se ještě rozmýšlíme, asi to bude Matyáš nebo Lukáš.. :slight_smile: No teprve včera jsme si koupili od známý postýlku, kompletní vybavení do postýlky a spoustu hadříků :grinning: Vypadá to jako nový, tak jsem ráda, že to bylo za dobrý peníz a ve skvělým stavu :slight_smile: Jo a ještě máme vlastě kolotoč nad postýlku.. Ale všechno jsme rovnou odvezli na chatu, protože tam budem už od května vegetit pěkně u lesa a s bazénkem :dizzy_face: Ale zase nemůžu kochat těma pidi věcičkama :grinning: Jinak s dalšíma věcma chci počkat až do veletrhu v Praze, tak jsem zvědavá, jestli to vydržím :sweat_smile:
To ani nevím, že je nějaká uzavřená diskuze :confused: Asi už tam mají uzavřenou komunitu a nový členy nepřibírají :astonished: Doufám, že vám nevadí, že k vám přichází nový a nový červencovky :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 koukám, že máte podobný vkus na jména.. U holky jsme měli vybranou Sofinku a kdyby se přítel nejmenoval Daniel tak bychom byli asi pro Danečka.. Ale ani jeden nechceme, aby se děti jmenovali po nás :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co to bude za veletrh v Praze? Jsem mimo Prahu, od Hradce Králové, tak jsem mimo :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 Tatínkovi se zrovna Sofie nelíbí, ale mě moc. Prý to není normální jméno, chce nějaké klasické, ať u holky nebo kluka. . .
22. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek