Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
nety88
22. únor 2011
@luccia2 Veletrh potřeb pro děti.. http://www.forkids.cz/2011/cz/intercept.asp Mají tam být snad i lepší ceny, tak jsem zvědavá 🙂
micka1
22. únor 2011
@luccia2 vítej mezi námi 🙂
luccia2
22. únor 2011
@micka1 🙂
druidee
22. únor 2011
@nety88 ano v té diskusi je již uzavřená komunita, která si nepřeje nové členy, což mi i příjde jakési... no takési 😃 😃 podle mě je bájo, že je nás tu čím dál víc právě!! a né si syslit svoji skupinku ... ona mi ta kamarádka psala, ať řeknu správci, že ji znám... ale po tom divném jednání a jak to chodí (což je právě to, na co jsem byla zvědavá-co to znamená) vůbec nemám zájem tam patřit 😉

@luccia2 veletrhy dětských potřeb Brno a Praha-vše v březnu. je tam snad všechno co si okolo dětí vzpomeneš a dá se nakoupit s veeelmi velkou slevou 😉
nety88
22. únor 2011
@luccia2 No přítel říkal, že je Sofie takový tvrdý jméno, feministický 😃 Jemu se nejvíc asi líbila Šárka 🙂 Ale nějak jsme oba podvědomě tušili, že to bude kluk, tak jsme spíš řešili klučičí jména 🙂
nety88
22. únor 2011
@druidee No to chápu, někam se vnucovat.. ]-(
Koukám, že už vás tady večer moc není.. Já mám takovej zvláštní režim.. večer se mi nechce vůbec spát a jdu si lehnout nejdřív po půlnoci a "ráno" vstávám až tak kolem jedenáctý 😃 šílený 🙂
luccia2
22. únor 2011
Tak ten veletrh v Praze mám poznamenáný a vyrazím tam. Akorát teď vydržet to čekání 🙂
Já stále doufám v holčičku, ale bojím se na to tolik vázat abych pak nebyla zklamaná.
luccia2
22. únor 2011
Tak to jsem ráda že nemám tento režim jenom já 🙂
nety88
22. únor 2011
@luccia 2 No to mi povídej.. ještě když už víme co to bude 🙂 Ale tak my teď stejně nemáme moc penízek, přítel teďka dokončil školu (ještě mu zbývá "jenom" diplomka), tak se snaží najít práci, tak snad do veletrhu už bude zaměstnaný a budem moct "rozhazovat" prašule 😃
Ty jsi psala, že máš termín někdy na začátku července, viď? Tak to se vám asi na prohlídkách pěkně schovává, že to ještě nevíte.. Ale příště se už určo natočí v celé kráse 😃
mili01
22. únor 2011
@druidee za odkaz na laclík děkuji 🙂
do žádné uzavřené komunity nemám zájem patřit, ani jsem netušila, že existuje a nejsem moc "sektovský" typ 🙂 že jenom nás pár a nikdo více :-p
@nety88 no já zase nestíham dočíst, co tady holky přes den popíšou..v práci moc nestíhám, vetšinou jenom nakouknu .. a večer jsem docela grogy to celé dočíst a ještě reagovat 😃 i když od minulého týdne je to lepší, poslední 2 měsíce jsem zaspala u televize v 8:30 nejpozději celkem pravidelně 🙂
A na forkids do Prahy se jednoznačne chystám!!
Jinak na všechny - nemáte strach z děťátek- levíčat? Mně všichni docela straší, že to jsou holt silné povahy a potřebují pevnou ruku a vedení, aby nesklouzli... což já si tedy ani neumím představit, nedokážu se zlobit ani na pejska, když něco provede!!!!
mili01
22. únor 2011
@luccia2 Tak přítelův brácha mají dvě holčičky: Sofii a Sáru 😉 Nejdřív mi to přišlo ulítlé, ale nějak jsem si zvykla a líbí se mi.. ale jelikož již máme v rodině, nepřichází v úvahu🙂
Jinak já se jmenuji po mamince a můj brácha po tatínkovi - no NIKDY! Celý dětství se po domě ozývalo - která? který?
A celá rodina - myslíš malou nebo velkou?
No ne!
luccia2
22. únor 2011
@nety88 Neschovává, jen jsem myslela že to nechci vědět, ale vydržet to nejde 🙂 Doktor to už ví (tuší) od asi 13tt. Takže si to asi při další prohlídce necháme říct. . .
nety88
22. únor 2011
@mili01 No taky koukám, že se tady toho přes den dost popíše 🙂 No, to mě se párkrát stalo, že jsem se probudila kolem druhé odpoledne ( jsem spala 14 hodin vkuse :-N ) To se mi nikdy před těhotenství nestalo 😃
Jinak z lvíčátka strach nemám, znám spostu lidí, kteří se narodili ve znamení lva a všichni jsou skvělí 🙂 Přítel je napůl rak a napůl lev, tak uvidíme pro co se rozhodne prcek 😃 Ale, kdybych si mohla vybrat, tak asi spíš ráčka x-)
myschka
22. únor 2011
@mili01 jé já doufám v ráčka 😉 jednoho už mám a na prej jsou to na výchovu nej dětičky 😃
No u nás vládnu pevnou rukou já, jsem v býku a jsem trošku impulsivní :-N 😃 ale Aduš je dost rarášek tak je potřeba pevnou ruku pač jak člověk zaváhá tak mrška hned zkouší kam jí pustíme. Naši jí všechno dovolí a už jim přerůstá přes hlavu, děti potřebujou jasný mantinely a nemusí být ve lvu 😉
luccia2
22. únor 2011
@mili01 Sára mi byla odmítnuta možná dřív než jsem ji dořekla 🙂 U nás je to také těžké-vybrat jméno které v rodině není. A po nás také nechci aby se jmenovali-jak píšeš-který, která? Jsem ráda že se ta Sofie někomu líbí 🙂
myschka
22. únor 2011
holky já jsem klasická sova, do noci čumákuju a ráno bych vyspávala.
myschka
22. únor 2011
@luccia2 Sofinka je krásný jméno u nás neprošla stejně jako dalších dvacet 8-( u nás je to boj
nety88
22. únor 2011
@luccia2 No já jsem hned od začátku chtěla vědět, co to bude.. Jsem hrozně zvědavej člověk 😃 To už bylo poznat ve 13tt, jo? Já si myslela, že nejdřív je to vidět tak kolem 16-17 týdne.. 🙂
nety88
22. únor 2011
jj, Sofie je nádherný jméno x-) Jestli někdy budem mít holčičku, tak chci určitě Sofinku 🙂
mili01
22. únor 2011
@myschka @nety88 jo, já vím, že děti potřebují mantinely (resp. zatím spíš tuším 😃 ) ale hned premiéra a lvíče? chjo... no to jsem zvědavá.. já jsem sice Štír, ale nějakej nepovedenej.... bude to muset zachraňovat táta, jenomže ten je zas Váhy - ale s pejskem to umí teda líp než já, tak to je naše jediná naděje!!!
luccia2
22. únor 2011
@nety88 Povídal mi, není to na 100procent, ale vím co to bude. A když jsem se ho zeptala jak to pozná, tak mi řekl že má zkušenosti, že už to dělá dlouho 😃 Sama se divím že jsem to vydržela, jsem jinak také dost zvědavá 🙂
nety88
22. únor 2011
@luccia2 To seš dobrá, že si to vydržela tak dlouho 🙂 Já obdivuju lidi, kteří si to nechaj jako překvapení až do porodu... 🙂 To je pro mě naprosto nepředstavitelný... 😃 Naštěstí přítel byl taky moc zvědavej, co to bude, tak jsem ráda, že to nemusím před ním tajit.. to bych asi nezvládla a určitě se někdy prokecla :-N
druidee
22. únor 2011
@mili01 jj, ten přístup co jsem v odpovědi vycítila právě takový byl-vyvolení 😉 😃 prý si již členové nepřejí žádné nové 🙂
nějak mi tu koník poskočil a všechno smazal 8-(
taky jsem sova... od malička.
@nety88 akorát se od půl desáté nutím být bdělá, páč mě často budí pošťačka 🙂
druidee
22. únor 2011
@myschka 🙂 tak to jsi první impulsivní býk co znám 🙂 asi to bude ascendentem 😉 můj je býk a až na občasnou šílenou paličatost je to právě on, co mou skopcovskou ohnivou povahu drží při zemi 😃 já si moooc přeji ráče... nejlépe na Jana-mému příteli na svátek 😃
myschka
22. únor 2011
@druidee já jsem pohroma, býk v býku a v čínském kohout 😃 😃 já celkem dlouho vydržim a pak bouchnu a někdy stačí málo :-N Míra je klasickej štír- mrcha jedovatá, občas potřebuje zadupat 😃 máme už desetiletou idylku 😃 😃
myschka
22. únor 2011
já jdu holky chrnět 😉 jsem čuník a sežrala jsem chleba s nutelou :-N tak budu mít sladké sny
nety88
22. únor 2011
@druidee no my jsme si zrušili zvonek, tak to u nás nehrozí 😃 Já se potom radši projdu na poštu 🙂
Prohlídky mám většinou kolem osmý, tak to vstávání není teda nejlehčí.. Ale zase se vždycky hrozně těžím, že uvidím mimčo, tak to mě z tý postele donutí 😃
Vůbec nechápu, jak jsem celej gympl mohla vstávat v 5:50 a to jsem chodila spát kolem půlnoci 🙂 A jako mimčo jsem prý nespala skoro vůbec.. tak doufám, že bude prcek spíš po tatínkovi, ten spinkal pořád 🙂
luccia2
22. únor 2011
Tu nutelu bych si dala také, akorát zuby by to asi neunesli 😞
nety88
22. únor 2011
@druidee No můj táta je taky býk a je to snad nejimpulznivnější člověk, kterýho znám..
Jinak já jsem taky beran, ale jenom o deset minut, takže jsem spíš něco mezi beranem a rybou 🙂 A přítel je rakolev.. jsme se hledali až jsme se našli 😃 😃
luccia2
22. únor 2011
Když to tak čtu, tak jsem na to naše malé zvědavá. Já jsem Kozoroh, partner Panna a to malé bude zřejmě Rak. Jinak já jsem tvrdohlavá a občas i hádavá a on je kliďas kterého téměř nic nerozhodí. . .

Začni psát odpověď...

Odešli