• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@luccia2 Veletrh potřeb pro děti.. http://www.forkids.cz/2011/cz/intercept.asp Mají tam být snad i lepší ceny, tak jsem zvědavá :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 vítej mezi námi :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 ano v té diskusi je již uzavřená komunita, která si nepřeje nové členy, což mi i příjde jakési... no takési :grinning: :grinning: podle mě je bájo, že je nás tu čím dál víc právě!! a né si syslit svoji skupinku ... ona mi ta kamarádka psala, ať řeknu správci, že ji znám... ale po tom divném jednání a jak to chodí (což je právě to, na co jsem byla zvědavá-co to znamená) vůbec nemám zájem tam patřit :wink:

@luccia2 veletrhy dětských potřeb Brno a Praha-vše v březnu. je tam snad všechno co si okolo dětí vzpomeneš a dá se nakoupit s veeelmi velkou slevou :wink:
22. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 No přítel říkal, že je Sofie takový tvrdý jméno, feministický :grinning: Jemu se nejvíc asi líbila Šárka :slight_smile: Ale nějak jsme oba podvědomě tušili, že to bude kluk, tak jsme spíš řešili klučičí jména :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No to chápu, někam se vnucovat.. :angry:
Koukám, že už vás tady večer moc není.. Já mám takovej zvláštní režim.. večer se mi nechce vůbec spát a jdu si lehnout nejdřív po půlnoci a "ráno" vstávám až tak kolem jedenáctý :grinning: šílený :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten veletrh v Praze mám poznamenáný a vyrazím tam. Akorát teď vydržet to čekání :slight_smile:
Já stále doufám v holčičku, ale bojím se na to tolik vázat abych pak nebyla zklamaná.
22. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda že nemám tento režim jenom já :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia 2 No to mi povídej.. ještě když už víme co to bude :slight_smile: Ale tak my teď stejně nemáme moc penízek, přítel teďka dokončil školu (ještě mu zbývá "jenom" diplomka), tak se snaží najít práci, tak snad do veletrhu už bude zaměstnaný a budem moct "rozhazovat" prašule :grinning:
Ty jsi psala, že máš termín někdy na začátku července, viď? Tak to se vám asi na prohlídkách pěkně schovává, že to ještě nevíte.. Ale příště se už určo natočí v celé kráse :grinning:
22. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee za odkaz na laclík děkuji :slight_smile:
do žádné uzavřené komunity nemám zájem patřit, ani jsem netušila, že existuje a nejsem moc "sektovský" typ :slight_smile: že jenom nás pár a nikdo více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nety88 no já zase nestíham dočíst, co tady holky přes den popíšou..v práci moc nestíhám, vetšinou jenom nakouknu .. a večer jsem docela grogy to celé dočíst a ještě reagovat :grinning: i když od minulého týdne je to lepší, poslední 2 měsíce jsem zaspala u televize v 8:30 nejpozději celkem pravidelně :slight_smile:
A na forkids do Prahy se jednoznačne chystám!!
Jinak na všechny - nemáte strach z děťátek- levíčat? Mně všichni docela straší, že to jsou holt silné povahy a potřebují pevnou ruku a vedení, aby nesklouzli... což já si tedy ani neumím představit, nedokážu se zlobit ani na pejska, když něco provede!!!!
22. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 Tak přítelův brácha mají dvě holčičky: Sofii a Sáru :wink: Nejdřív mi to přišlo ulítlé, ale nějak jsem si zvykla a líbí se mi.. ale jelikož již máme v rodině, nepřichází v úvahu:slight_smile:
Jinak já se jmenuji po mamince a můj brácha po tatínkovi - no NIKDY! Celý dětství se po domě ozývalo - která? který?
A celá rodina - myslíš malou nebo velkou?
No ne!
22. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 Neschovává, jen jsem myslela že to nechci vědět, ale vydržet to nejde :slight_smile: Doktor to už ví (tuší) od asi 13tt. Takže si to asi při další prohlídce necháme říct. . .
22. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 No taky koukám, že se tady toho přes den dost popíše :slight_smile: No, to mě se párkrát stalo, že jsem se probudila kolem druhé odpoledne ( jsem spala 14 hodin vkuse :sweat_smile: ) To se mi nikdy před těhotenství nestalo :grinning:
Jinak z lvíčátka strach nemám, znám spostu lidí, kteří se narodili ve znamení lva a všichni jsou skvělí :slight_smile: Přítel je napůl rak a napůl lev, tak uvidíme pro co se rozhodne prcek :grinning: Ale, kdybych si mohla vybrat, tak asi spíš ráčka :dizzy_face:
22. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jé já doufám v ráčka :wink: jednoho už mám a na prej jsou to na výchovu nej dětičky :grinning:
No u nás vládnu pevnou rukou já, jsem v býku a jsem trošku impulsivní :sweat_smile: :grinning: ale Aduš je dost rarášek tak je potřeba pevnou ruku pač jak člověk zaváhá tak mrška hned zkouší kam jí pustíme. Naši jí všechno dovolí a už jim přerůstá přes hlavu, děti potřebujou jasný mantinely a nemusí být ve lvu :wink:
22. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Sára mi byla odmítnuta možná dřív než jsem ji dořekla :slight_smile: U nás je to také těžké-vybrat jméno které v rodině není. A po nás také nechci aby se jmenovali-jak píšeš-který, která? Jsem ráda že se ta Sofie někomu líbí :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem klasická sova, do noci čumákuju a ráno bych vyspávala.
22. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 Sofinka je krásný jméno u nás neprošla stejně jako dalších dvacet :rolling_eyes: u nás je to boj
22. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 No já jsem hned od začátku chtěla vědět, co to bude.. Jsem hrozně zvědavej člověk :grinning: To už bylo poznat ve 13tt, jo? Já si myslela, že nejdřív je to vidět tak kolem 16-17 týdne.. :slight_smile:
22. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Sofie je nádherný jméno :dizzy_face: Jestli někdy budem mít holčičku, tak chci určitě Sofinku :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @nety88 jo, já vím, že děti potřebují mantinely (resp. zatím spíš tuším :grinning: ) ale hned premiéra a lvíče? chjo... no to jsem zvědavá.. já jsem sice Štír, ale nějakej nepovedenej.... bude to muset zachraňovat táta, jenomže ten je zas Váhy - ale s pejskem to umí teda líp než já, tak to je naše jediná naděje!!!
22. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 Povídal mi, není to na 100procent, ale vím co to bude. A když jsem se ho zeptala jak to pozná, tak mi řekl že má zkušenosti, že už to dělá dlouho :grinning: Sama se divím že jsem to vydržela, jsem jinak také dost zvědavá :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 To seš dobrá, že si to vydržela tak dlouho :slight_smile: Já obdivuju lidi, kteří si to nechaj jako překvapení až do porodu... :slight_smile: To je pro mě naprosto nepředstavitelný... :grinning: Naštěstí přítel byl taky moc zvědavej, co to bude, tak jsem ráda, že to nemusím před ním tajit.. to bych asi nezvládla a určitě se někdy prokecla :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jj, ten přístup co jsem v odpovědi vycítila právě takový byl-vyvolení :wink: :grinning: prý si již členové nepřejí žádné nové :slight_smile:
nějak mi tu koník poskočil a všechno smazal :rolling_eyes:
taky jsem sova... od malička.
@nety88 akorát se od půl desáté nutím být bdělá, páč mě často budí pošťačka :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :slight_smile: tak to jsi první impulsivní býk co znám :slight_smile: asi to bude ascendentem :wink: můj je býk a až na občasnou šílenou paličatost je to právě on, co mou skopcovskou ohnivou povahu drží při zemi :grinning: já si moooc přeji ráče... nejlépe na Jana-mému příteli na svátek :grinning:
22. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem pohroma, býk v býku a v čínském kohout :grinning: :grinning: já celkem dlouho vydržim a pak bouchnu a někdy stačí málo :sweat_smile: Míra je klasickej štír- mrcha jedovatá, občas potřebuje zadupat :grinning: máme už desetiletou idylku :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu holky chrnět :wink: jsem čuník a sežrala jsem chleba s nutelou :sweat_smile: tak budu mít sladké sny
22. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my jsme si zrušili zvonek, tak to u nás nehrozí :grinning: Já se potom radši projdu na poštu :slight_smile:
Prohlídky mám většinou kolem osmý, tak to vstávání není teda nejlehčí.. Ale zase se vždycky hrozně těžím, že uvidím mimčo, tak to mě z tý postele donutí :grinning:
Vůbec nechápu, jak jsem celej gympl mohla vstávat v 5:50 a to jsem chodila spát kolem půlnoci :slight_smile: A jako mimčo jsem prý nespala skoro vůbec.. tak doufám, že bude prcek spíš po tatínkovi, ten spinkal pořád :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu nutelu bych si dala také, akorát zuby by to asi neunesli :frowning2:
22. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No můj táta je taky býk a je to snad nejimpulznivnější člověk, kterýho znám..
Jinak já jsem taky beran, ale jenom o deset minut, takže jsem spíš něco mezi beranem a rybou :slight_smile: A přítel je rakolev.. jsme se hledali až jsme se našli :grinning: :grinning:
22. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to tak čtu, tak jsem na to naše malé zvědavá. Já jsem Kozoroh, partner Panna a to malé bude zřejmě Rak. Jinak já jsem tvrdohlavá a občas i hádavá a on je kliďas kterého téměř nic nerozhodí. . .
22. únor 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek