• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka býk v býku, to je asi nářez :grinning: ale pro mě je býk důstojné znamení-nevím proč, ale býci u mě mají odmala respekt :slight_smile: v čínském jsem také kohout, ale v ascendentu nevím co (bráchovi říkám, že v ascendentu jsem blondýna :grinning: :grinning: :grinning: když do mě rýpe :grinning: ) donedávna se nevědělo kdy přesně jsem se zrodila-beze srandy (ale jde o pár hodin okolo půlnoci) tak sladké nutelové sny :wink:
no narodila jsem se v noci, tak od mala do noci ráda čumákuju :grinning:
@nety88 no, to vstávání na střední mi ani nepřipomínej :frowning2: to bylo za trest :sweat_smile: jak máš vycházky, nebojíš se že se kontrola nedozvoní? nebo to vůbec neřešíš? :slight_smile:
22. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 další beran, juhů :slight_smile: rakolev... znala jsem paní, rak s asc. lva a z té zářil klid a autorita zároveň takovým způsobem-pro mě polobohyně :grinning:
22. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ano kvůli tomu :wink:
22. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No, já jsem doma, protože jsem studentka.. teď se mi to povedlo přejít na dálkové studium, tak jsem ráda, nějak už bych teďka nezvládala to ranní vstávání a navíc s mimčem by to nešlo vůbec. Tak snad se mi to studium podaří dokončit na mateřské :slight_smile: Snažila jsem se ještě najít nějakou práci, ale v mým stavu mě už nikam nevzali :frowning2: A teď mám problémy s tvrdnutím břicha, tak mi doktor řekl, že musím být v klidu.. Tak už nic nehledám...
22. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, jsem plánovala ještě spánek ale procházka ráno do školky v minus patnácti mě nějak probrala :grinning:
23. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale pač se se mnou nikdo nebaví jdu přece jen do postele :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě teď PPL dovezlo kojící polštářek :slight_smile:. Jen mi přišla docela odvaha tu být už okolo 8h. Naštěstí vstávím brzo.
23. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ještě spinkáte a nebo už tu nějaká je? :slight_smile:
23. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Ahojky , kolik stál polštářek? To jediné asi budu mít půjčené od švagrové :wink:
23. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem ostuda - objednala jsem nábytek do pokojíčku.....Měla jsem ho vybraný a zjistila, že na něj mají slevu. Jen jsem ho chtěla koupit tak za 2 měsíce.
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=110889
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=110893
http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=445638
23. únor 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Chtěla jsem s více potahy a náhradními kuličkami, tak byl trošku dražší. http://www.sanami.eu/detail.php?zbozi=218656
Holky z diskuse od dvojčat si ho hrozně chválily, že se jim na něm dobře spí v těhu. Já jsem dneska spala strašně špatně, tak doufám, že mi pomůže.....
DOstanu ho k narozkám :slight_smile:.
23. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Tak to si nakoupila tedy velmi výhodně jak tak koukám... i ten polštář zase nebyla tak drahý ,,, já viděla jen v této ceně. Pokojíček bude v té přírodní barvě? Nevím kde si to vyšťourala za ty prachy :grinning: :grinning: :grinning: Je to fakt levný. Dobrý kup :wink:
Jinak s tím spaním to mám to samé , neustále se budím , chodím na záchod a převaluju se z boku na bok... takové spaní jsem nikdy neměla ... vždycky jsem lehla a vstávala až s budíkem.... :unamused:
23. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Díky moc. Měla by to být přírodní barva. Na fotkách to mají trošku špatně - každé vypadá trošku jinak, ale ujistili mě, že je to stejné..... Měla jsem z toho trošku depku, protože jsem se už dost rozkupovala a chtěla jsem ty věci pořídit až později. Ale co kdyby je pak neměli....Psali, že výrobce končí.
Mamky mi včera volala, že mají v Kika postýlky za 900. Je jasné, že člověk může sehnat i levnější, ale co tak ta kvalita.....
Madraci asi pořídím kokos-molitan-pohanka...
23. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Já taky chtěla původně tu pohanku a kokos, ale známá mě z toho zrazovala, že ta pohanka moc šustí jen se trochu pohneš a že mi dítě na tom neusne. Tak jsem to nechtěla riskovat a vzala kokos molitan kokos. Manžel je zastáncem toho , že se má spát na tvrdém :wink:
23. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No, tak tohle mě nenapadlo. Řešila jsem, zda pod to půjdou ty monitory dechu...a to by mělo být ok.
23. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Taky tam pod to budu dávat nanynku :slight_smile:
23. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ty jdeš na tu genetiku dnes? Jestli jsem to nepomotala, tak moc držím palce!
23. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A všechny zdravím :slight_smile:
23. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky po delší době byla jsem nachlazená a tím pádem nepoužitelná ale vyleženo :slight_smile: člověk tady chvilku není a úplně se ztrácím v těch příspěvcích tak jdu číst:slight_smile: hezké středeční dopoledne:slight_smile:
23. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ahoj, nene já byla minulou středu. dnes jde, myslím minimálně dpetulinka :wink:
ahoj holky, já bděla do 3 do rána s naším aktivním díťátkem, tak vstávám už hodinu a jdu vařit, hm...
23. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jeee opet nové tehulky,to opravdu se nám tady pekne rozrustá...je to super....
@werty ty jo hezkej kup...příjemná barva.....
23. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na to ,že jsem tady byla včera naposledy podvečer,tak jsem musela dočíst 3 stránky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opravdu holky,vy ste jak draci...ale dobře tak,aspon človek má co číst...lepší než červená knihovna za dlouhých zimních večerů.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem včera měla notebook položený na klíně a opřený o břicho a mimi se to asi nelíbilo a kopalo do notasu a docela dost...:slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .. tak už se to slížá jak švábi na pivo :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem dožehlila a jdu ještě povysávat a něco uvařit :grinning:
23. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šváby na pivo,to je dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda,že pivo jsem nemela tak dobré 3 mesíce,ajk jsem zjistila,že jsem těhu....
23. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dneska nejaká det...ráno jsme byla na gynde,jenom pro lístek na peníze,pak jsem se stavila v práci na pokec s holkama,pred chvílí jsem si dala obídek a tedka jsem tak akorát hotová jít do postele.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: to počasí venku sice zima,ale krásne svítí sluníčko,me asi zmáhá....žeby jarní únava??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi by se me po nem pekne motala šiška... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 třetinku si klidně můžeš dát ... i decinku vína jen si to nesmíš dávat 10x za den.... to by byl pak litr :grinning: :grinning: :grinning: ... sem tam to neva ... nebo si můžeš koupit nealko pivo :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jojo, já jak jsem tu nová, tak si váš ještě pletu :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek