• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 Moc gratuluju k holčičce (((-:
23. únor 2011 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to se ti lehko poví,ale jak človek to nemel nejakou dobu v sobe,tak se obávám,že z hospody by me musel odvést manža na zádech... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak nikdy neříkej nikdy...až bude hezky teplo,třeba si dám...jasne ,že ne litr..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já si taky občas pletu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já si dávám skleničku píííva po guláši a takových těch jídlech .... sem tam decku červenýho na krvinky a nízký tlak :grinning:
23. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo tak pivečko jsem si taky už dala nebo skleničku šampusu a nebo koktejlík :slight_smile: já v tom nevidím problém vyjdemi to tak jednou za týden tak to je ok
23. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka manža si občas kupuje plzínku domu lahváče a trošku me naleje..maličko...a i to,když vypiju,tak už to cejtím,jak me otažejú nohy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale až bude léto,tak se bude grilovat a to si teda skleničku pivka k tomu dám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jednou za týden to nevadí...ne?
23. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ne nevadí , říkají to i lékaři a má švagrová :wink:
23. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nevadí co by vadilo:slight_smile: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak už jsem doplnila fotky mopsíka snad to nesmažou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 mopsík je kluk a nebo holka? Kolik mu/jí je?
23. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až budu mít chut,tak si dám,i když ja na to moc nejak chut nemám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je to holčička Meginka :slight_smile: je to zlobidlo a náš lenošek je jí půl roku a už je taky pěkně vykrmená těším se jak bude reagovat na miminko:slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ale já co jsem těhu taky nemám moc chut pít ale asi to je blok i z toho důvodu že vím že to není ok prostě to je tak nějak automaticky
23. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no to jsme taky zvedává,jak naše Sanny bude reagovat na miminko,doufám,že nebude delat problémy.... :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Taky máme holku... ta naše bude žárlit to vím už teď .... žárlí i na kočku když se hladí hned přifrčí , že chce taky škrabkat .... naštěstí jinak se to neprojevuje :wink:
23. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 i když v malým množství to neublíží,stejne mám pocit,že tím,že si neco dám,nedelám dobře a mužu ublížit...a stejne,jak píšeš,človeku to moc není po chuti...až pak nebudu kojit,tak si dám a to dopadne úplne na stejno...človek se spacká skoro hnedka....po jedný skleničce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ta naše je zvyklá skákat všude na gauč na postel a tak tak nevím to ji budu muset nějak vysvětlit aby nám pak nepošlapala mimiska .... a hrozně ráda se proběhne přes moje břicho to už ji dávám co proto tak aby to nedělala ona mám silné nožky a jak na mě šlápne tak je to celkem nepříjemné taky už má 5kg no uvidíme třeba bude hlídat a strážit taky doufám že nebude dělat problémy
23. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo,holky už od přírody jsou žárlivky,vidím to i u naši malý slečny.... :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 No to pak budeš na kaši po tak dlouhé odmlce .... :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 no naše taky skáká po posteli a gauči,jenomže vy tu vaši mužete přeučit,ješte je malá,ale ta naše stará babka,to už človek nepřeučí i kdyby chtel.....
23. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo to už jsem si říkala že až budu moct tak si dám do nosu:slight_smile:))) ale asi to bude o jedné lahvi šampusu a budu opilá
@tasmailla1 no to je fakt to budeš muset dávat větší pozor asi nebo mimisko dávat tam kde na něj nemůže no to se uvidí vše až je bobky budeme mít doma
23. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no me budo pak určo stačit dve sklenky vína a budu zralá si tak zavolat odvoz... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ale fakt se na to těším :slight_smile:
23. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já to už mám vymyšlený -miminko,když budu vařit,dám do lehátka a na stul,at na me hezky kouká....a když budu v obaváku,tak na hrací deku,ale budu u nej sedet,aby pes neco neudelal mimískoj....
23. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 též se těším... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 a co už jseš na neschopence,když si tedka,jak si psala ,byla nemocná....nebo až od 1.3.pujde na PN?
23. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, jo to se mi taky stává, bříško hned bolí a je mi šoufl, když na něj noťas dám i na 3vteřiny... nebo možná chtělo mimi také chatovat :wink: :grinning: no Magie je krásná..
Holky, já jsem teď smutná, že jsme si nějaké to psisko fakt nepořídili... :frowning2:
@werty ahoj, krásný nábytek a ty slevy-se nedivím, že jsi to koupila hned, také bych neváhala (než mi to vykokupí) když to chci :slight_smile:
s tím spaním v těhu už to nějaký týden řeším, že jsem z peřiny udělala roládu, kterou si dám právě mezi kolena a hezky obejmu a záda přikryju druhou dekou :slight_smile: ale když mimi chce, nespíme... :grinning:
@akrimala to naprosto neřeš, já než jsem se zorientovala... :wink:
23. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek