• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jak to říkal muj manža,nejdrív se péči naučíme na psíkovi a pak naostro na miminku....takže my máme pejska spíš jako naše mimi....ona se ale taky chová a proto máme starch,jak to bude zvládat,když bude tady mimi a ona nebude stredobodem pozornosti,jak to bylo dosud....
23. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Vlasti(doufám,že jsem to nepopletla a jmenuješ se tak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )prosím te mužu se zeptat kolik čeho máš oblečku ve velikosti 50?
23. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to abych pak toho zas zbytečne vela nekupovala,když z toho rychle vyroste...a pujdu si objednat neco pak na laclik...je to tam fakt za dobrou cenu....
23. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nepopletla Marti :grinning: jdu na to mknout-do tabulky... :grinning: :grinning: :grinning: ale popravdě, když jsem to pak třídila, hodně oblečků s číslem 56 bylo velkých jako jiné 62, atd atd tak jsem pak byla zmatená jak včela, co teda...
Takže přímo newborn, 50 mám 5bodyček,2overaly a 1 košilku, a to jsem bodynko a mini košilku dostala dárkem k objednávce.zbytek bylo za 5kč nebo do 10 na laclíku :grinning: ostatní mám 56 a výš :slight_smile: a nevím, zda je to moc oblečení nebo ne????? zbytek doimprovizuju většími si myslím...
ps jo a nějaká asi 1 čepička...
23. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Taky jsem to řešila vůbec nemám představu kolik čeho budu potřebovat....zatím jsem na MMB vybrala první obleček. :slight_smile:
23. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jj, koupila jsi neutrál pro obě mimi stejný nebo již jiné barvičky?
já počítám s tím, že první týdny s miminkem ven stejně nepůjdu-maximálně večer až nebude šílené horko nebo k doktoru a tak pod plenečku jako dečku může být v horku jen v bodynku a s ponožkama snad atd... jen ty overalky na spaní jsem chtěla..
23. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, oni také na každém webu radí jiným seznámkem... :grinning:

tak jsem vás dočetla... jo, bych si dala pivo!
23. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já jsem zatím koupila jeden overal a body - soupravička. Hrozně se mi to líbilo -je tam dinosaurus a nápis I bite. :slight_smile: Ještě nevím, koho do toho obleču :grinning:
23. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee díky...tak už jsem si tam objednala asi 5 bodíček,je tam i s krátkym rukávkem a jednu mikinku a 1 svetr a dvoje tepláčky,pačoverálky mám doma 56 a to mu bude na spaní stačit....tak doufám,že z 50 me tohle stačí...pak se vrhnu na 56...ale to zas musím trošku počkat na penízky,pač už jsem za tenhle mesíc pořádne vydundaná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, no já ale fakt nevím kolik čeho, někdo 50 nekupuje vůbec... ale též kalkuluji, že já se narodila prcek a přítel normoš mimi, oba jsme hubeňouři tak nečekám žádného špekounka :grinning:
jo a na laclíku si to můžeš i nejdřív rezervovat a pak postupně přikupovat, nakonec převést na objednávku a je to s jedním poštovným... já na to přišla až tak při třetí objednávce... :wink:
23. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: povaluju se u tv u svého milovaného Edwarda :dizzy_face: :dizzy_face: za chvilku jdu vyzvednou Adouška do školky-dneska tam spinkala pač připravujou nějaké vystoupení na maškarní a máme si pro ně přijít co nejdýl :grinning:
Laclíka jsem vyrabovala :grinning: čekám balík za tisícovku což je při těch cenách celkem výkon :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda 50 vůbec neberu, Aduš byla malá i 56 :sweat_smile:
23. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ja si myslím,že na 50 to stačí...no já jsem zvedavá,jak bude naše mimi,když sme oba vysoký,ale když sme se narodili,tak já třeba jsem mela 50 cm a manža taky tak...tak aspon mesíc bych tuhle velikost mohla využit....jojo na tom laclíku jsem na to koukala,že se dá rezerovat...ale já si to tedka rovnou objednala a podle toho,až me to přijede,jakk budu s tím spokojená,tak se rozhodnu,či tam budu objednávat i příšte....přeci je to jen bazárek a ja s vecma z bazaru nemám moc skušeností...ale oproti krámkum,kde to je omnoho dražší,tak se to muže vyplatit..
23. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no když to bude malý,tak me porazí.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: hele Aduš byla největší mimčo z celé porodnice, nemusela jsem se bát, že mi jí vymění :grinning: měla 54cm 56 jsme už po týdnu sotva mezi nožkama zapli :sweat_smile: tak snad neporodím teď skřítečka ani bych s ním neuměla zacházet i Aduš se mi zdála malinká
23. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to byla opravdu velká...tak doufám,že já budu mít menší miminko.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska vás nestíhám, Ani je nechcípaná, tak pořád něco vyvádíme. Ale koukám, že jsem u tasmailly vyvolala paniku s velikostí č¨. 50 :grinning: to jsem nechtěla :confused:
23. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ani neee,jen človek nemá s tím skušenosti,tak čerpá od maminek,co mimina mají...
23. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne mám pořád pocit,že v tom mám pěknej hokej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala a kolik mela tvoje holčička cm,když se narodila?
23. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 už jsem ode dneška takže se přidávám k vám děvčata
23. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no tak to je dobře...aspon nebudeš muset ráno vstávat do práce a mužeš si přispat.... :grinning: :grinning: :grinning: no me to vyhovuje,i když me to už je doma dlouhý,ale až bude teplejc,věřím,že to bude o 100 % lepší.... :grinning:
23. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 50 cm a 3,10kg
23. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já jsem taky na neschopence od 7tt i s Ani jsem byla, bylo mi hrozně špatně do 16tt a když se mi konečně udělá dobře, tak zase špatný tripply :frowning2: Ale ten den mi vždycky tak uteče.
23. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 doufám, že budeš spokojená. ono ty mainkatý věci jsou nejméně nošené, takže v podstatě 100%stav, ty větší už jdou trochu poznat, že jsou prané. máš v tom hokej????? ..................si udělej tabulku, néééé? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka to byla pěkný macík! kolik měla kilo? :slight_smile:
já v laclíku nabrala rovnou i pro neteř... a určo se vyplatí. kupovat vše nové, tak je to x x tisíc korun.. a popravdě jsem smířená, že něco pošlu dál přes bazar buď na m.koníku nebo u nás ve městě až to nebudeme potřebovat...
23. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no takovýdle malinký mimi bych chtela taky....a co tedka budou delat s tema testama?poslali te na plodovku?
@druidee no mám hokej a tabulku mám,ale nepamatuju si ji,tak furt do ní čumím,co už mám koupený za velikosti a co ne.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky si myslím,že vším se netrefím,tak to určo pošlu dál....
23. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala a když mela malá 50 cm,tak ji 50 velikost byla dobrá?nebyla ji malá?
23. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, jasný :grinning: ono je to o hokeji kolik teda čeho ideálně pořídit... taky v tom bruslim... :grinning:
23. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek