• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee a ne všude maj pořád v krámech akce na oblečení pro mimi...třeba v CA se me veci líbej,ale body a dupačky stojej 250 kč...me to přijede moc na tu chvílu,když z toho hnedka vyroste...i když neříkám,že sem takovýhle oblečko nekoupila...koupila,ale to bude mít třeba na návštevy nebo k doktorce...
23. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak mohla by nejaká skušená mamina poradit kolik čeho koupit,aby toho nebylo moc ale ani málo....
23. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Myslím, že byla akorát :grinning: k porodu mohla být klidně i menší :grinning: Já právě 50 neměla žádnou jen tu 56, ale pak jsem něco dostala a bylo jí to :wink: Ono jak tu někdo psal některý 56 jsou jako velikost 62
23. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a to jsem ješte ani nekoupila plíny,nebo kosmetiku,to pak v tom budu opravdu tápat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ano, já to vidím přesně i s těmi cenami. co jsem koupila nové je na té fotce v blogu a pak asi 5věciček,co v bazárku nemají - polodupačky a jednou jsem ulítla na nějakých dupajdách s aloe vera a cosi bio... jinak nic :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to já vám neporadím kolik čeho kupovat, já nejsem tabulkovej typ :sweat_smile: tak se na mě nezlobte :grinning:
@akrimala no jasne,nechám se pak překvapit,jaké bude veliké to naše mimi...
@tasmailla1 Oni ti je i před porodem odhadují ty velikosti, tak Anu odhadli na 3,50 tak jsem se děsila :grinning:
23. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tabulkovej typ jsem už i já,i když jsem nikdy nebyla,ale okolnosti me k tomu donutili....aby si človek psal,co všechno má a na nic nezapomnel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak sleduju , že je to stále dokola dokolečka :grinning: :grinning: :grinning: s tím oblečením kolik čeho :grinning: :grinning: :grinning: , já začnu mánii až po zítřku ... jdu na tu genetiku tak snad nám řekne i co to bude... už mám na bazárcích vyhlídlé věcičky jsen nevím jestli modrou a nebo lůůůžovou :grinning: :grinning: :grinning:
@akrimala ale 3,50 to je normální velikost miminka
23. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala tak to měla maličká ideální míry :slight_smile: s triply se nestresuj...ty jsou za trest.
@druidee jj, snad poradí, ale asi teď běhaj okolo prvních dítek :wink:
23. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak porad kolik čeho... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Jdete na konzultaci? Něco vyšlo špatně? A na co se cítíš? Na lůžovou nebo modjou? :grinning:
23. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee 4350g :grinning: drobeček
23. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkám, že není, ale byla jsem ráda za ty 3,10 :grinning:
já na zelenou... :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka a tos rodila normálne,nebo cisařem...takovýho obříka...
23. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka žjóoooova! to je kus ženské!...se bojím zeptat, co porod...
@myschka práve,že kámoška má vyše 4 kilové mimčo a už jde na cisaře... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@myschka Tý jo, uf :grinning: Kamarádka obě dvě děti 4,25 :confused: :grinning:
23. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Ne, zatím vše v poho jdeme na 2 genetiku ve 20t ... já se cítím na lůůůžovou a manžel si přeje modlou :grinning: :grinning: :grinning: asi každý chlap chce syna .... a matka zase dceru :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka to víš, člověk všude čte rady, ale přeci jen tápe... :wink:
@druidee prosím te ty se nestresuj tobe 4 kilové mimčo nehrozí... :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka a to te budou nabírat i krev,nebo je to jenom ultrazvuk velkej?
23. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jo neporadím jen řeknu kolik čeho mám .... ale to až dá Jirka fochy do skříně, ať to mám na jednom místě už v pokojíčku a můžu si to roztřídit podle velikostí.
23. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Krev mi brala už má doktorka , tak jedu jen na ultrazvuk a tam mi řeknou i jak dopadla krev ... tak snad to bude oki.... myslím ted na dpetulinku ... aspoň myslím , že se tak jmenuje jak dopadla v těch Pardubicích .... :confused: snad je vše oki a řekne nám co to bude :sweat_smile:
23. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky porod je strašně hezkej, jasně, že to bolí, ale je to nejhezčí setkání na světě :slight_smile:
@hradilenka já chtěla vždy dcerku. a taky po svých zkušenostech z minulého vstahu s jeho matkou jsem měla paniku, jestli budu taky taká strašná fůrie na potencionální snachu... no uvidíme :grinning: a co Ti říká vnitřní pocit????holka nebo kluk? :slight_smile:
holky rodila jse normálně a nebylo to tak hrozný pokud si dobře vzpomínám :sweat_smile: :grinning: :grinning: jsem trochu víc šitá ale hojilo se to rychle. Měla jsem špatný váhový odhad prej max 3,5kg :wink:
23. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek