• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no já velikosti mám roztřídené v taškách...každá taška je popsaná velikostí. a v ní vecičky z ty velikosti..jinak by me to nebavilo,furt čumet na hadříky,jaká je to velikost... :grinning:
23. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky na ní myslím. Jsou to pěkný nervy.
23. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě, já mám vše po kufrech pod postelí, tak tabulkuji.. :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky mám v tom hokej...kdy se nabírá v tehu krev?mne naposledy nabírali v 16 týždni,kde bylo HIV,syfilis,žloutenka a jiné asi 5 skumavek a další krev me budou nabírat kdy?v 30 týdnu?
@tasmailla1 přesně tak to mám a pak vše do kufru a uklidit... :slight_smile:
@tasmailla1 já myslela, že tím nabírání krve končí????
23. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona nám večer určo dpetulinka napíše jak dopadla,ale já teda na ni celej den taky myslím...chúda,jak pak jim to dopadne...doufám,že dobře....
23. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no já nevím,či tím nabíraní krve končí,já myslela,že ješte v tom 30 týdnu nabírat...že vtedy je ten druhej velkej ultrazvuk......vlastne oni ješte pak budou nabírat cukr kolem 25 týdne,že?
23. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak to já vůbec nevím, já nechci jít na ten cukr, brrrrrrrrr
23. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak cítíte ty vaše míma? Kopou vás hodně?
23. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala no já mám z toho taky strach,ale hodne holky říkaj,že se to dá zvládnout...a radši at me to udelaj,jako bych mela mít tehotenskou cukrovku,která kdyby se o ní nevedela,by me udelala plno problému....
23. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ty už cejtíš pohyby?
23. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vnitřní pocit mi říká to , že bude manžel sklamaný :grinning:
23. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jak to cejtíš?já vubec nemám žádnýho tucha a to věčšina maminek má tušení,ale já vubec nic... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala Já jen cítím jak se mi tam převaluje jako by tam dělal přemety .... kotouly a tak :wink:
@tasmailla1 No jen takový poťukávání, ale právě jen někdy, třeba den vůbec nic a druhej den dvakrát, je to takový divný no
Já taky tuším holčičku :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jsem cítila včera jednou, takovej kotrmelec :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nevím holky,ale asi už taky začínám cejtit pohyby,je to v podbříšku a je to spíš,jako potukávaní,ale ne intenzivní,žádný kopance to nejsou,spíš to cejtím,jako kdyby se me hnuli střeva,ale střeva to určo nejsou...ješte vyčkám nejakou dobu,či to přidá na intenzite,pač tedka je to párkrát za den..jenom jakoby takový škubnutí....tak nevím...
23. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no vždyť to je přesně mimíííí, moc gratuluji - ona ta mimi morseovka do pár dnů zesílí, neboj :grinning:
23. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala já cítím mrně už nějakou dobu a to dosti, až jsem měla paniku, jestli je to normální. nikde jsem se o tom nedočetla, tak jsem právě včera vyvěsila na jednom webu dotaz, a prý je to normoš a že to i po narození bude pěkný rarášek. je to jakobych spolkla hyperaktivního kapříka s kopačkama, občas mi už je z toho dovádění šouflík. ale chválím, že je to šikulka náš silný. jen mám děs, jak si to vyžeru za pár týdnů a měsíců, že.... :fearful: :slight_smile:
23. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak malému tedka dopřeju večeři chleba se salámem,aby se probral k činnosti.... :grinning: :grinning: :grinning: ale musím říct,to mu teda trvalo....tak jsem zvedavá,jaký to pak silný bude,to aby me neprokoplo břicho.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdruidee jako že myslíš,že když je tedka tak aktivní,že bude tak i po porodu?jeee,tak u mne by to mohlo bejt obrácene,když si tedka dal načas,tak po porodu by me zlobit nemusel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo, kamarádka má to samý a děsí se přesně toho co ty :grinning:
23. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, možná se Ti pak zase ozve i když u mě ze začátku ano a teď po jídle spíš sklidní, jakoby taky papkal... večeři už teď? to já bych pak měla ještě další 2 večeře :grinning:
no, psali mi mami, co to měly stejně, že to dítko je živé stříbro, takový nebojsa :slight_smile: a to byl i můj přítel jako malý-přesně popisovaly maminky a přesně vyprávěla tchýně-věčně věků rozbitá hlava, tasmánský čertík :grinning:
@akrimala jj, obavy jsou asi na místě :grinning:
23. únor 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tedka chleba na rozjezd ,ale do večera to určo není všechno,to ješte přijdou tak 2 kola do 20 hodin... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já jsem byla hodná jako novorozenec a manža,to ani nevím,jakej byl...ale podla toho,že si dávalo načas,tak by mohlo bejt klidnoučký.....
23. únor 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ehm, já bych také raději klidnější dítko (po mě) :slight_smile:
23. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nádej umírá poslední,takže musíme doufat....
23. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtěly jste vědět kolik čeho mám , tak tady napíšu seznam.
23. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek