• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
já chci spinkací miminko:slight_smile:))) a hodnoučké:slight_smile:
23. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve vel. č.50
------------------

Body kr.rukáv 15ks
Dupačky 3 ks
Triko kr. rukáv 1ks
Letní overel s kr.nohavičkou 1ks
Čepička 3ks
Tepláčky 1ks
Svetřík 1ks
Rukavičky 1ks ( letní )

Ve vel. 56
----------------

Body kr. rukáv 12ks
Body dl. rukáv 3ks
Dupačky 5ks
Triko kr. rukáv 1ks
Triko dl. rukáv 2ks
Mikinka 2ks
Tepláčky 2ks
Kraťasy 1 ks
Overal letní s krátkou nohavičkou 1ks
Čepička 3 ks

Ve vel. 62
----------------

Body kr. rukáv 3ks
Body dl. rukáv 4ks
Dupačky 5 ks
Triko kr. rukáv 2 ks
Triko dl. rukáv 3ks
Tepláčky 2ks
Svetr 1 ks
Bundička 1 ks
Čepička 1ks
Punčocháče 2 ks

Ve vel 68-74
--------------------

Body kr. rukáv 5ks
Body dl. rukáv 5 ks
Overaly 4ks
Dupačky 9ks
Triko dl. rukáv 5ks
Rifle 2ks
Lacláčky 1ks
Svetr 1ks
Kombinéza na podzim 1 ks
Bundička 1 ks
Punčocháčky 2ks

Jinak ve výbavě mám ještě nakoupeno

2x spací pytel
24x ponožky různé velikosti
2x rychlozavinovačka
2x žínka
2x dudlík
1x osuška
1x deka do postýlky
2x deka do kočárku a autosedačky
3x bryndák
3x povlečení do postýlky
Asi 120 ks látkových plen

Uf to jsem si dala..... už jsem to mohla popočítat dávala jsem to teď do skříně.
Tak napište jak jste na tom Vy

23. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Copak mimi nespinká ale řádí? :grinning:
23. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :slight_smile: já také, ale hlavně, že jsou zdravoučké ty naši rošťáci, viď? :slight_smile:
@hradilenka ahoj, nojo, máme akční děťátka :slight_smile: kuknu do své tabulky a porovnám :wink: :grinning:
23. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky jak mrknu a porovnám.... taky sem hoď čísla :grinning:
23. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: já tu valím celou dobu oči jak zaostávám v počtech :grinning: a to jsem za nákup.maniaka :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, myslíš, že toliko plen budeš potřebovat? pokud je nemáš na přebalování, stačila by ti i třetina.. no, jinak ponožtiček mám asi polovinu, bryndák jen jeden-na střih a zkusím ušít (to zas dopadne) ještě nemám komplet dokoupeno...a z poslední várky nedoplňěnou svou úžasnou tabulku...budu jí muset úplně přepsat a přerovnat :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy jste nákupní maniačky :grinning: :grinning:
Já chci taky hodné mimi ale počítám s turbo myškou č. 2, u nás v rodině se hodné děti nerodí :grinning:
23. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ty plíny jsem nekupovala , jsou všechny nové ještě z mé výbavičky , když jsem byla miminečko :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já si myslím , že ještě zaostávám.... mám málo stvetýrků a mikinek ... usím to ještě proletět kde co mi chybí ... dnes jsem dělala doma průzkum :grinning: :grinning: :grinning: zbytek doladím až jak dopadnu zítra..... jinak ty věci mám jak modré, tak neztrál ,ale i lůůůžové :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,ty máš toho už peknou hromadu...to nemám ani zdaleka tolik,kolik ty....
velikost 56-overaly 3x
čepičky 2x
ponožky 2x
triká 2x
dupačky 2x
velikost 62-body 6x
dupačky 5x
tepláčky 1x
velikost 68- body 2x
triká 2x
svetr 1x
a pak klasiku zavinovačka 2x
deka 2x
dudlíky 2x
manikura pro mimi
teplomer do vaničky
bryndáky asi 9x
povlečení+prosteradla do postýlky 2x
A dnes jsem si doobjednala neco málo z 50-body 5x
tepláčky 3x
svetr 1x
mikina 1x

no a ješte me toho spousta chybí...ale si myslím,že do leta ješte času dost a v pohode to stihnu nakoupit....natože jsem začla před mesícem nakupovat,tak to docela jde ......

23. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já se zbytkem čekám vyčůraně, jestli se zapojí babičky, hahahahaha jinak to jistí laclík. tak to jsi jako miminečko jako vůbec ne ee že jsou ještě nevybalené? upřímně Ti staré pleny závidím-jsou kvalitní a dnes stojí majlant.... ehm, kdybys prodávala, dej vědět (doufám že jako levně :grinning: )

Jdu dělat topinky, můj za chvíli příjde z práce, tak budem u tv zpráv křupat :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj to stihneš , já jen měla srach abych si nešla lehnout 3 měsíce před porodem do špitálu a pak bych toho moc nestihla .... nevím jak by to manžel kupoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paral a žehlil chi chi .... to žehlení by asi dal :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Prodávat nic nebudu .... co kdybych se rozhodla balit do bavlnky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo dělala jsem ee i ostatní věci , ale mamina toho měla hafo..... starý se daly na hadry a nový zůstaly :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to by byl pohled na manžu,co?já si neumím představit toho mýho,jak behá po krámech a schání mini věcičky...už ted,když mu neco řeknu,co jsem koupila,tak se koukne a pak me řekne,já se stejne do toho nerozumím... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo chlapy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jemu je to jedno,ale já mám z toho velkou radost.....a fakt,kdyby nebyl modrej koník,tak jsem totálne v háji,pač bych opravdu nevedela,co koupit a kde a samozřejme ,aby to bylo nejlevnejší....a ty rady,co dostávame tady,jsou k nezaplacení.... :wink: :wink: :wink:
23. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a tobe furt hrozí to,že si pujdeš lehnout dřív?furt jseš v riziku,nebo už ne?
23. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: Já to měla vyřízený hned ukázala jsem tchýni co mám a ta mi říkala .... toho máš málo .... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj furt ... nevím jak to dopadne.... ale raději bych doma, nebo ve špitále umřu hlady ....to prostředí na mě působí tak špatně, že tam nic nesním :frowning2: I když jsem byla na operace tak jsem tam nic nejedla :frowning2: přežila jsem na piškotech a čaji.
23. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mno také z toho důvodu nakupuju vše teď. ale naštěstí mi neříkali 3měsíce před termínem, ale je zde možnost že "nějakou dobu" před.. tak snad se nám to vyhne :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Kde je ta Peťka? :confused:
23. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nojo, máš pravdu...dpetulinka, viď? ještě se nezahlásila
@hradilenka já si furt říkám,že musím mít toho málo,že to pak neunosíme..at to zbytečne nekupuju tolik vecí...ale opravdu při tobe jsem uplnej začátečník....a hlavne ve špitálu je nuda,tož si tam zavřená mez štyrmi zdemi...no na prd a rodina od tebe...já bych mela depku jak fras.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když bych si představila tam byt 3 mesíce,to by me tam asi museli dovést násilím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem byla na diskuzi kočárku dorjan a ty holky,co tam jsou ,tak me ubezpečili,že se me tam 6 mesiční mimino ve fusaku emitex v pohode vejde do hluboke korby...tak to jsem ráda....to me uklidnilo....takže zimnej fusak bude určo emitex...že prej se tam vejde až 8 mesiční mimino,což by bylo do příštího roku do konce zimy,a jar bych mohla pak začít sportákem...kéžby to takhle bylo.....ale holky si kočárek tam hodne chválili,což je pro mne prioritní....
A kázali ti nejakej klid na lužku doma?nebo to máš bez omezení zatím?
@druidee @hradilenka ješte tady nebyla...já jsem totálne zvedavá,jak dopadla,už si i koušu nechty.... :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka neprodáš...hm :grinning: :grinning: :grinning: já pleny po mě rozstříhala na hraní, zbytek asi máma rozdala dál :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak to je fajn s tím kočárkem že se tam vejde , jsem Ti psala posledně , že má největší korbičku na trhu už minule. Taky jsem ho zvažovala. Ale zase to nesplňovalo jiné podmínky. Mám na sebe dávat pozor, klidový režim nic zvedat, žádný dlouhý pochody. Prostě klid ... a nikdo mě nemá " srát " :grinning: :grinning: :grinning: abych byla i v psycho pohodě .... :grinning: :grinning: :grinning: No snad po porodu to nebude psycho u nás doma :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ještě , že nemáš gelový , to jde blbě :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm,po porodu?to si piš.....hormony....a brečící mimino...no nevím,nevím.... :wink: :wink: :wink: :wink:
23. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nestraš babo :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka juuuu, super, žes to sem dala, já zatím spíše sepisuju, co koupím a tohle je bezvadnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo z gelových už jsem dávno vyrostla,mela jsem je asi před 6 lety a nemohla jsem si na ně zvyknout a tedka bych je stejne nechtela,až bude mimčo,bála bych se,že ho poškrábu...ale pekný to je,líbí se me to pořáad,ale na jinejch holkách.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nestraším,jen vím z doslechu jiných holek,jak to meli po porodu a převažná věčšina holek furt bulila...takže si ješte pak do výbavičky dokoupím pořádnou výbavu papírových kapesníčku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neco na uklidnení nervu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek