• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@leia1 no jo @hradilenka to má opravdu moc pekne napsané..dala inspiraci..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 Já spoustu věcí vydražila na aukru jako balíky a byly tam různé velikosti .... zbytek jsem nakoupila tady na koníkovi a byla jsem spokojená. Mám vše z 2 ruky. Nové koupím až do porodnice a k lékaři.
23. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koukám na krimi zprávy a je do pláče, to není týden aby neukazovali týrané nebo odložené dítě, co se to na tom světě děje :frowning2:
23. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka teda ty toho máš, ale myslím že ani všechno to mimi neunosí. Honzík se narodil a měl 49 cm velikost 50 jsem moc neužili. :slight_smile:

Já jsem dnes byla na kurzu pro těhotné a zrovna jsem probírali výbavičku tak nám bylo řečeno abychom to nepřeháněli s oblečením a právě moc věci nekupovali vel. 50 protože to mimi rychle roste a fakt to moc neunosí.
Já osobně mám jenom jedno tričko 50 jinak všechno mám 56 a 62. :grinning:
23. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jooo,tak ty si to dražila na aukru jako balíky?a kolik te třeba jeden balík vyšel penez a kolik věciček to obsahovalo...já na aukro nechodím,pač nevím,jak to tam chodí.....
23. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Ty gelovky jsem měla 2x v životě poprvé když mě kamarádka přesvědčila abych si je dala ... ona je dělala a podruhé když jsem se vdávala ať nemám ruky jako hrábě ... a spokojená jsem s nima nebyla ani jednou.... je to drahý a mi to vydrželo tak 10 dní a šlus :grinning: :grinning: :grinning: Nechápu ty baby co si to dělají každý 3 týdny za 500,- :grinning: :grinning: :grinning: Ale každá má jinou úchylku jak já říkám .... že? :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka to je krutá realita a myslím,že lepší to už nebude...mne hrozne vadej i ty pedofili,jak furt obtežujou deti a pronásledujou je ze školy...to bych jim dala trest ufiknutí toho jejich ..........
23. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no me se to jak říkám líbí na jinejch holkách a já to neodsuzuju,když na to maj,tak at to nosej.....líbí se me to...ale kolikrát si třeba daj udelat takový drápy,že by málem vyškrábali oči a ty barevný variace ,občas z nich jde hlava kolem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Zase mě tak nechval .... furt jste to tady probíraly , tak jsem tady hodila svá fakta akta :grinning: :grinning: :grinning:
Na aukru se mi podařilo dost krásných věcí vydražit i za 1,- Kč a bylo tam třeba 5 kousků + poštovný 40 kč, JInak co jsem tam objdenávala balík tak vyšel cca 750,- Kč a bylo tam asi 30 ks Je to různý záleží na štěstí a nebo jsem se dívala a pokud se to za tu cenu nevydražilo , tak jsem prodejci nabídla svou cenu a většinou to prodali. :wink:
@myschka jj bych těm hajzlům dělala to samé jen 10x tolik až by chcípli fuj je to hnus :cry:
@micka1 Jak říkám koupila jsem to v několika balíčcích , tak se to sešlo .... a navíc chtěla bych ještě jedno , tak snad se to sejde i později :grinning:

23. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a jakou pak mám koupit velikost zmní kombinézy?to mimi bude mít v prosinci nejakých 5 měsicu....68 nebo 74...68 asi bude malá,že?je na období 4 ž 6 mesícu...a 74 je na 6-9 mesícu.....takže asi 74?
23. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Kolikrát přemýšlím když vidím tak dlouhé nehty .... tak si ta dotyčná vytírá zadek :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka už te nebudu chválit,pač ti to vleze moc do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Já bych šla i do větší ... rukávy ohrneš a dýl vydrží až do jara ať za zimu nemusíš kupovat 2 ,navíc když pod to ještě něco oblečeš , tak se to vycpe :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka no ono je sranda je pozorovat,jak vybíraj drobáky z peneženky s tema drábkama... :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už to tam mám.... chi chi a nos nahoru a já nevím co ještě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pche :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to bude to mimi na zimu jak kulíšek,jak malej ledovej medved v kombinezke....
23. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic holky loučím se s Váma,tak zítra jsem tady jak na koni...paaa a dobrou noc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata,nedočítám,člověk tady jeden den není a vy nakecáte deset stránek :grinning:

Před chvilkou jsem došla domů,byla jsem s tou ségrou představte si,že jsem si koupila pouze lak na vlasy. To je,co? To naše město je ouplně v řiti,samej číňan. Když se mi něco líbílo a nebylo toho moc,tak to bylo z takovýho materiálu,že bych se v létě v lepším případě osypala,v horším zdechla...

Jinak jsem pěkně vymrzla,zapoměla jsem si čepici a nechtělo se mi kupovat novou na těch pár dnní zimy. Pak jsme sedli s manželem do kavárny a já si pochutnala na horké bílé čokoládě se šlehačkou a medovníku. Mňamky... Teď ležím,páč jsem to asi přehnala a jemi nějak divně,tak aby na mě nevlezla nějaká chřipka. Piju čajík s citronem a asi sežeru sáček BON PARU,v těhotenství mi hrozně chutnají všechny bonbony... :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dpetulinka už má fotoblog -vše v poho, tož kde je? :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka @tasmailla1 já gelové nikdy neměla a nehty nelakuji již přes 10let. ale krásná manikůra nebo i jen pěkně upravené nehty udělá na ženské mnohem víc než make-up. a já bych si s gelovkama v žádné z mých prací nerozuměla :grinning:
23. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka mno, to mi ani neříkej, že se zase něco... co jsem těhotná, tak je mi z takových zpráv o to víc hrozně.. :frowning2: dnes jsem jen zahlédla na tu hrůzu v Lybii a hned jsem si vzpoměla na kámoše-spolužáky Lybijce, co jsme se znali ze třídy v kurzu v Anglii :frowning2: no děs.
23. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Ahojky , taky jsem se byla podívat po městě , že bych si na sebe něco koupila u nás je to taky sám ťaman ... něco se mi líbilo, ale neměli mou velikost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všechno přes prsa malé ... a měl tam tak krásné šatky na léto .... :frowning2: a ještě za pár peněz ... mám pech s těma melounama :grinning:
23. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Ahojky no tak to jsem moc ráda ... jak jí to dopadlo .... nevím jestli už mají jméno nevíš? :grinning: A kde se courá , že ani nezaklepe tady na dveře? :wink:
23. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 dobrou :wink:
@misi.21 tak to si pořádně odpočiň, já se teď bojím každého bacila, řádí to všude... zítra jdu ke kadeřnici na druhý pokus a poštu, tak určitě také pochodím obchody a nakrmím oči krásnýma věcma :slight_smile:
@hradilenka pech říkáš? :grinning:
23. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jj mohla bych rozdávat .... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
teda tady to jede :sweat_smile:, vy jste fakt děsně užvaněný, kam se na vás harbou srpnovky 2009. Přečetla jsem 12 poslední strany a musím se polepšit a chodit častěji.

K těm kombinézám - já měla od kamarádky jednu 3-6 měsíců, od tchýně taky 3-6 měsíců (ty mi vyšly téměř na celou zimu)a pak jsem koupila jednu 74 a tu jsem Martínkovi oblíkla ještě letos na podzim, ale to už v ní byl chudák narvanej :sweat_smile: , ale koncem zimy (přelom únor-březen) mu byla velká. Možná bych je nekupovala tak dopředu, páč nevíte, jak velký ten brouček bude a jak rychle poroste, takže bych koupila jednu a další až pak v průběhu září - října.

Jinak se mám fajn. Mimísek už se začíná v břiše ozývat, ale zatím to není nic pravidelnýho a je to jen jemňounký - tak snad bude jemnej jako byl Martínek (to nebyl žádný fotbalista nikdy) :grinning:.
Jo a k poporodní depce - na mě padla 1 den - přesně týden po porodu a to jsem fakt probrečela půl dne (navíc mamka slavila 50, kde jsem nebyla, vdávala se mi kamarádka, kam jsem se taky nemohla podívat, navíc jsem měla trápení s kojením...tak se to tak sešlo a ačkoliv Martínek byl zlatíčko, tak já prostě řvala a řvlaa a řvala :pensive:). Naštěstí to pak přešlo. Ale až po porodě mi došlo, že něco jako poporodní psychóza fakt existuje a rozumově se s ní fakt pere hrozně těžko :pensive:. Ale to je daleko a spousta holek ji nemá vůbec nebo fakt jen takhle občas jeden den :wink:

23. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta3 Ahojky Ty ses rozepsala :sweat_smile: Já zimní kombinézu zatím neřeším. :wink:
23. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: si příjdu :grinning:
@peta3 ahoj, takže miminko už také kope? to je bezva :slight_smile:
no tady to někdy jede o sto šest. ještě že píšu všemi deseti-být to ústně, tak už mám asi zánět sanice od namožení :grinning: :grinning: :grinning: nojo, poporodní blues.... :frowning2: ani se Ti nedivím, že jsi to obrečela-toliko věcí najednou a teď ty hormony atd...
moje švagrová měla pořádný a dlouho, už jsme se o ni hodně báli, a jak všichni kňourali a litovali celé dny to samé a že zítra bude snad lepší, tak už jsem se jednou nas...a a zavelela, ať ji vezmou k doktoru, tak pak to už bylo lepší... :wink:
23. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - no jo no :sweat_smile: , příjdu jednou za měsíc a pak to jsou romány :pensive: , ale fakt se pokusim polepšit :wink: , jenže...přes den koník téměř nehrozí, jelikož Martínek rád zapíná a vypíná Pc, vytahuje disketzovou jednotku, amnipuluje myší nebo mačká klávesnici :angry: a tak může večer, když spí a manža má odpolko
23. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee - já měla všechny ty akce v plánu stihnout a rodit nejdřív až večer (termín jsem měla ten den), ale spíš až někdy mnohem později ... jenže Martínek se rozhodl, že je zvědavej a vyleze o týden dřív :angry: a já měla po akcích :grinning:. Asi si myslel, že ho tam tatínek pustí, ale ten řekl, že v žádným případě ani na 5 minut
23. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek