• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee a na to pororodní je fakt asi nejlepší nelitovat - kamarádky švagrová si dokonce podřezala žíly...přitom měla krásnou holčičku, která se sice narodila o dost dřív, ale je úplně vpořádku...jenže nespala, jak by si ta maminka přála a prstě to nezvládala....teď už je to OK, ale byla to dřina pro všechny...a depky nejsou jen po porodu, občas padnou i později ... :grinning:
23. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jj, to by mě taky dostalo :frowning2: hold člověk natěšenej, zklamanej... :wink:
23. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zjistila jsem ,že mi začínají natékat nohy a praskat na nich žilky :cry:
23. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3
@druidee holky já taky šílela :sweat_smile: nejhorší je, že si říkáš, že nemáš proč a uvědomuješ si to ale nemůžeš si pomoc. Nám nešlo kojení a já si připadala jako totál neschopná matka když ani nedokážu nakojit své dítě :sweat_smile: :grinning: řvala jsem snad měsíc v kuse :sweat_smile: Míra chudák chodil ráno z noční já brečela na posteli, malá v postýlce. Nevěděla jsem už co dělat aby přestala a normálně jsem se bála, že když půjdu postýlce, že jí ublížím :confused: :rolling_eyes: te´d se tomu člověk směje ale bylo to děsný, víc jak porodu se bojim té depky
23. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka juj, stahovací punčochy a sprchovat studenou vodou :wink: já to čekám v létě :rolling_eyes:
23. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jj, přesně tak-nelitovat. švagrová jak si maličké tak dlouho snažili a přáli, tak se na vše těšila-i na porod a na mimi a porodem se jí vše otočilo, malá silnou žloutenku, nerozkojily se, takže bludný kruh a jen naříkání a pak už právě divný kecy-no já depresi měla po revizi, takže jsem věděla, která bije... a brácha a moje máma jak s ní byli celé dny, tak to tak nevnímali a jak ona nad malou, tak oni nad ní naříkali čím dál víc taky..
23. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no tak to jsi si užila taky pořádný mazec teda... :frowning2: měsíc. švagryně se hádala s bráchou i doktorem, nakonec dostala prášky...
@hradilenka jejej a hodně?
23. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - já si taky říkala, jak jsem neschopná, že nedokážu nakojit svý dítě, který je navíc tak hrozně hodný, že si ani takovou matku na baterky nezaslouží...a pak jsem řvala nad tím, jak jsme blbá :sweat_smile: . naštěstí to bylo fakt jen nárazově (krom toho 7. dne po porodu) a nakonec jsem nad tím vyhrála...ale fakt jsem pochopila, že ta ženská by byla schopná tomu miminku ublížit... :frowning2:
oteklý nohy taky čekám tak v červnu-červenci...dr. ještě radila dát nohy nahoru
23. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ona nakonec zemřela? mámy přítel jí znal, prý ale i dříve měla psych.problémy právě.. ani před tím nepsali, že porodila. škoda mladého života a děťátko bez maminky :frowning2:
23. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Studenou vodu ani náhodou tu nesnáším ani v bazénu :grinning:
23. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlavu vzhůru :wink: ...já myslím, že i na tohle je koník super :dizzy_face: ...člověk tu zjistí, že stejný nebo podobný trápení má spousta dalších maminek, je komu se svěřit a mě to vždycky nakoplo...díky tomu jsem třeba alespoň částěčně kojila až do 8. měsíce...srpnovky mě držely a radily...v tom je síla tohohle fóra...i když si někdo myslí, že na takovýhle diskuze by chodil leda...
23. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jj já taky od té doby dokážu lecos pochopit :unamused: to nevyspání a hormony udělají své. mě rozhodila totál holka v porodnici co o dítě nejevila žádný zájem, pořád jen telefonovala, kulmovala si vlasy a krafala po telefonu a pak popadla dítě, jednou rukou luštila křížovky a ono sálo jak vzteklý :sunglasses: Já i kdybych se na hlavu stavěla tak Aduš prostě nesála, celé dny jsem jí hojdala na rukou a zkoušela jsem kde co ,včetně kloboučků snad deseti značek a nic :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
@hradilenka - tak vlažnu a nohy nahoru :wink:
@druidee Jednu dobu bydlela i u nás v baráku. Měla 3 děti z toho 1 černouška a 2 děti s manželem co se vzali tak před 3 lety. Vypadala v pohodě až co se to stalo , tak jsem se dozvěděla , že tyto problémy měla u všech 3 dětí. Nevím co je na tom pravdy , ale prý jí teď po porodu pustili z porodky už po 3 dnech ... nechápu co to je za doktory ... když to má v papírech a pustí jí domů. Ano pak ve špitále zemřela .....
23. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělám Vám chutě ... koupila jsem si jahody a dávám si je se šlehačkou mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka smůtný
hmm a mě už zase pálí žáha :angry: se asi po....každej večer z ničeho nic
23. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - to mi povídej...mě ani ve snu nenapadlo, že bych jako měla problémy s kojením, kolem mě všechny maminky kojily úplně v pohodě...jsem si fakt připadala jak neschopná a děsně jsem se za to, že dokrmuju styděla - vytáhnout někde lahvičku a anmíchat mlíko, to bylo hrozný...fakt zlatej koník - v srpnovkách jsme takhle o mlíko bojovali ještě s jednou - ta skončila ve 4. mně se zadařilo dýl, ale hrozně mi to pomohlo
@myschka Na žáhu naštěstí netrpím :slight_smile:
@peta3 já chodim na červen 2007 už 4 roky, super parta, člověk se vykecá
23. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já normálně taky ne :angry: :frowning2:
23. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - :angry: :angry: :angry: tak je pošli a nesoukromnič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tou maminkou je to fakt hrozný :frowning2:

@myschka - to znamená vlasatý miminko :slight_smile: - i když mě minule nepálila a Martínek byl vlasatec (teda je furt)
23. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Co mám poslat? Na jakou adresu ? :grinning:
23. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 pravdu díš :slight_smile: o tom jsou tyto diskuse... (i právě proto mě pak "dojalo" jak švagrové její sestra po tom všem řekla "no jó, to já měla taky" a v životě o tom nikdy nemukla a já si myslím, že je to docela chyba (jasné, není to nic na chlubení, hlavně pro tu danou osobu, ale právě že by svojí zkušeností mohla pomoci -) přesně o tom píšeš :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - ty jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jenže než by došly, asi by s nich nebylo nic dobrýho :confounded: , tak já budu jen slintat nad klávesnicí a představovat si to :rolling_eyes:
23. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 zítra udělej nálet na obchod a budeš dělat chutě zase Ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nepruď s jahodama :grinning: já už všechny snědla včera :frowning2:
a žáha mě chytá pravidelně po půlnoci..
to je vážně divné, že ji doktoři pustili-možná měla prášky a nebrala..to už se nedozvíme, nezměníme..
23. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek