• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka - u nás na vesnici jahody nemají...leda bych z mrazáku vytáhla jahodový knedlíky alespoň :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vykuchala je jo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se dívala na malýho a je z něj pěkný hároš :grinning:
23. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jdu spát drbny, papa zítra :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic holky rozloučím se ať jsem na zítra fit ... tak se mějte hezky a pěkné sny :sweat_smile:
23. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - já bych je dala i s tím tavrohovým těstem - ale bez šlehačky
doboru noc všem :slight_smile:
23. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já to vyjímečně také balím, zítra vstávám brzo (v 9) :grinning:
23. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem nenapsala stihla jsem to hodit akorát do fotoblogu a pak nám spadnul internet. Ondra teď vstává do práce, tak jsem si říkala, že vám tu zkusim nechat alespoň vzkaz. Bylo to úžasný, trvalo to asi 45minut, prý tam nevidí vůbec nic, co by bylo typické pro downův syndrom, celou ji přeměřil, honil mě z boku na bok, aby se nám trochu natočila, protože to je malá lenoška :slight_smile: tak se nás chvíli snažila odkopnout a pak se uvelebila, dvakrát si zívla a chrněla dál :slight_smile: pak jsme trochu znervózněli, protože přestal mluvit a pořád mě otáčel a zkoumal srdíčko, ale prý to bylo jen špatně vidět, protože se nechtěla otočit, že je i tam všechno v pořádku, tak to víte, rána jak z děla, to nám spadly ty kamenný doly ze srdce. Jsem hrozně šťastná, jdu si pustit video, co nám nahráli :slight_smile:
24. únor 2011 ve 03:38  • Odpověz  • To se mi líbí
joo a jinak to vypadá, že budeme rodit dřív, prý by to odhadoval tak na 16.7 :slight_smile: tak jsem zvědavá. Jinak taťka se sice tvářil statečně, ale oba jsme si tak nějak mysleli, že to bude kluk a Ondra s fotbalistou a spojencem spíš počítal, tak se snažil schovat menší zklamání, ale myslím, že to bude tatínkova holčička, co s ním bude jezdit na fotbal a řídit auto :slight_smile:
24. únor 2011 ve 03:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka tak to je super,ale teda děsit tě tak nemuseli. Tak teď můžeš být zase v pohoděa užívat si to. Manžel teď hodně mluví o holce,tak uvidíme v dubnu,co nám poví. :slight_smile: Já myslela že je tam kluk,ale teď už si tak jistá nejsem a včera jsem pokukovala po malinkatých šatičkách.

Jinak jdu trošku uklidit a sbalit nám věci,v pět zamčeme byt a bude tady chudák až do neděle večer sám,doufám že mi nepochcípají rybky :slight_smile:
Manžel teď furt otravuje s tím autem,ať si řeknu co chci. Copak já vím? Tak jsem mu řekla,že potřebuju do nějakýho velkýho bazaru,aby sem si do toho sedla a omrkla co vlastně mají,protože hledat auta na internetu mě teda nebaví. Takže za čtrnáct dní vyrazíme po bazarech a uvidíme jestli se mi něco zalíbí :slight_smile: Když řeknu,že mi to je jedno,tak je naštvanej,že to auto kupujeme spolu a já se o to nezajímám. Chlapi. Mě teď spíš zajímají kočárky :slight_smile:

Tak jdu na to,ať mám pak klid a můžu se v klidu dívat aspoň na ty Přátelé,když tam celý den nic není...
Hezký víkend vám přeji...
24. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 to nemuseli no... ale o to větší je to teď štěstí. Já na začátku byla přesvědčená o klukovi a pak s emi začalo zdát, že to bude holčička, tak mě to zmátlo :grinning: a nevěděla jsem, ale Ondra ten si byl jistej, že je to kluk... že prej holky neumí :slight_smile:
Kam vyrážíš? No s tím autem tě naprosto chápu... člověk teď kouká po naprosto jinejch věcěch a já autům rozumím taky asi jako koza petrželi :slight_smile: podstatný pro mě je, aby to bylo velký a moc to nežralo :grinning:
Jé přátelé? Tak to jdu honem taky :slight_smile:
24. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka Ahojky, tak to jsme netušily , že Ti spadl net. Ale jsme rády za dobrou zprávu ... :sweat_smile: Tak hurá nakupovat lůůůůžovou :wink:
24. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jsem ráda, že jste rády :slight_smile: no vlítla jsem včera ještě do teska a zarazilo mě, jak se mi najednou líbí modrá :grinning: jdu vás zkusit dočíst.
24. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo to máš pravdu hlavně zdraví.....to je to hlavní!!!
24. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile: přeji všem krásné ráno :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
24. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 Ahojky , je hezký, ale já si myslím, že trojkolka je nepraktická. Ty jí chceš? Já když tady vidím jka matky s tím zápasí v zimě a v najíždění na chodníky a obrubníky, tak je lituju.
24. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu jenom na skok,jdu uklízet....@dpetulinka gratuluju k holčičke....a k dobrým výsledkom....a to,že vám spadli kameny ze srdce,to je normální a pohopitelný....tak a tedka se už mužete tešit na to nakupovací šílenství.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka aha a poradila by si mi nějaký?
24. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 zkus se raději podívat po těch kočárcích co mají přední kolečka s aretací , do města je to fajn. Já bych to rady do terénu taky mít nemohla :sweat_smile:
24. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 je hezký,ale já osobne bych taky nešla do třikolky...tak proto jsem hledala vžd kočáre se čtyrma kolama...
@dpetulinka blahopřeji k dobrým výsledkům a k holčičce:slight_smile:
@hradilenka hele a co znamená aretace?pač ten dorjan to má taky,ale já nevím,co to je... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a kolečka s aretací jsou jenom do mesta,nebo taky na vesnici?
24. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc děkuju, že jste na mě tak mysleli, jste skvělý.
@zlatunka84 děkujeme :slight_smile:
já jdu vymetat bazárky a hledat šatičky :grinning:
aretace? To je to, že se kolečka otáčí sami, ne? Že se u toho tak nenadřeš, ale na druhou stranu je dobrý, když to jde i zablokovat. Já plánuju taky drandit po terénu, takže určitě otočná, nafukovací čtyři kolečka :grinning:
24. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic běžím,pač práce nepočká,odpolko papa... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak pa a neupracuj se moc:slight_smile:)))
24. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka to bude parádnice sponečky volánky mašle a čelenky a střevíčky jéje úplně to vidím:slight_smile:))
24. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj aretace je to , že se ti s tím dobře otáčí třeba v obchodě a pokud chceš aby byly pevný , tak si je zablokuješ a máš to jako pevná kola... třeba v terénu a nebo ve sněhu.
24. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..

@dpetulinka přidávám se ke gratulacím k dobrý výsledkům a Růžovce:slight_smile:.Večer už jsem tu nebyla a ráno jsem se letěla,abych konečně věděla,jak jste dopadli:slight_smile:Doufám,že i mně příští středu spadne šutřík ze srdce.Jdu totiž na genetiku na velký UTZ.Tripply sice vyšly v pořádku,ale syndrom,co mám já a může ho mít mimčo,tripply nevyvrátěj.Takže nejdřív jdu speciálně na UTZ srdíčka a pak ještě celkový..
24. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek