• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ta aretace s možnostím blokace si myslím, že je bezvadná, hodně si to maminy chválí, že jim kočárek zatáčí krásně sám, nemusí pořád nadzvedávat a když jdou po nějaký polní cestě nebo do lesa, tak to bloknou a je to super.
@zlatunka84 no uvidíme, zas to nesmíme přehánět :grinning:
24. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 děkujeme moc moc :slight_smile: budu na vás moc myslet, ono se to řekne lehce, buď v klidu, samo že to někdy nejde, ale určitě to bude dobrý. Držím všechny palečky :slight_smile:
24. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Jasně,všechno bude v pořádku,jinou alternativu neberu:slight_smile:
Dneska se chystám ke kadeřnici hned po oběě,když už můžu ven a nemusím čekat do odpoledne.Už si plánujeme nějaký výlet-nejspíš do Prahy na nějakou akci nebo výstavu pro děti,že vezmeme Šímu a pojedeme všichni jako rodinka..
24. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 dobře děláš, já byla vyděšená, jako blázen a úplně zbytečně, doufám, že z toho nebudeme mít malou vzteklounku :sweat_smile: jéé, to se máte, jen vyjeďte, výlet je vždycky fajn.
24. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka se neboj,to jsou silný řečičky,až se to bude blížit,bude ze mně uzlíček nervů:slight_smile:
24. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka moc gratuluju!!!

Je to docela síla vás stihnout dočíst :slight_smile:. Já mám z oblečení zatím objednaný jeden overal a jedno body s dinosourem :slight_smile:. Dneska bych chtěla najít něco pro holčičku.
Chtěla bych se teď naopak chvilku mírnit s tím nakupování - už mám kočár a nábytek objednaný......
Uvidíme, zda to vydržím....
24. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Strašně moc jsem ráda, že ti to dopadlo dobře....jiná varianta ani nepřipadala v úvahu!!!! Moc gratuluju a jinak budu mít na 80% také holčičku a také bylo trošku zřetelné manželovo zklamání, ale jinak dělal hrdinu. ((-:
24. únor 2011 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka gratulkuji k holčičce :slight_smile:
holky koukejte co jsem vyhrála na aukci, dám to bráchovi k narozkám, čekají stejně jako my a brácha je náš rocker :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dělám vývárek se zeleninkou a domácí zavářkou. Už mi tu voní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem :slight_smile:
@dpetulinka Tak ještě jednou gratuluju, to je super zpráva, nás to čeká zítra ufuf....
Jinak, když nám řekli co čekáme s Ani, tak Martin byl taky překvapenej, taky chtěl asi pindíka, ale teď mi říká jak je rád, že máme holku, ona to s ním fakt umí, no já to taky s tátou uměla a umím :grinning:
24. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty @irina84 @myschka @akrimala děkujeme, děkujeme moc :slight_smile:
@irina84 jé, tak také gratulace veliká, já nevím ti chlapi... vždyť je to první dítě, kluk určitě taky bude :slight_smile:
@akrimala já měla taky vždycky pocit, že holky jsou víc tatínkovi, než maminčiny. Pamatuju si, jak jsem jako malá nechtěla s mamkou jezdit autem a pořád jsem ji říkala, že neumí řídit, že řídit umí jen můj tatínek, mamina čerstvej řidičák, vzádu malý dítě... musela jsem být skvělá podpora :grinning:
@myschka no to je parádní :grinning: určitě bude mít radost.
24. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty teda děláš chutě, mňam
a dáreček se určitě bude líbit :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to s tou podporou máš pravdu musela si být roztomilá opravdu :slight_smile:))) to mě pobavilo
24. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ony ty děti umí být upřímný :grinning: :grinning: Mně zase nechtěli brát nikam na návštěvy pač jsem mezi dveřma vždy pronesla:" jééééééé tady je bordel" :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty věcičky pro bráchu jsou super!!! Kde jsi je sehnala na aukru nebo na MMB?
24. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: no to je stáááááááááááááášnýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tričíčka na mimiaukci a dudlík a lahvičku jsem objednala na mmb :slight_smile: myslím, že bude mít radost :slight_smile: mimčo přišlo dost nečekaně ale brácha se celkem těší i když s Marcelou nejsou spolu :wink:
24. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala :grinning: :grinning: :grinning: no nejstaršnější je, že to dělá i Aduš :grinning: :grinning: Dá ruce v bok a napodobí můj hlas a jede :grinning:
24. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to mě asi zabije :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se mate ?? :slight_smile: :slight_smile: Tak vcera jsem byla oslavovat maminky narozeniny a myslim ze to byl prekrasny den :slight_smile: :slight_smile: maminka dostala jeste k hodinkam nausnicky s velkou kytkou a tuniku protoze mela kulatiny tak jsme ji s pritelem chteli udelat radost myslim ze mise byla splnena. Jediny co me mrzi je ze jsem nestihla dort proste se vynechal nebyl :frowning2: :frowning2: to tam chybelo. :frowning2: Dneska se jdu podivat na nakou mikinu nebo svetrik pro malyho za nakou rozumnou cenu prece jenom to bude mit necely tri tydny tak mi prijde zbytecny mu kupovat drahy veci.jinak se omlouvam ale docitat nestiham strasne kecate :wink: tak se zatim mejte papa
24. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě teď dorazil nábytek :slight_smile:. To je rychlost!!! Ale sestavíme to asi až v dubnu...po vymalování.
24. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka moc a moc gratuluji k dobrým vysledkům a k holčice :slight_smile:

u nás dnes je burza dětské oblečení tak jsem něco málo nakoupila v růžové barvě. :slight_smile: Martin říkal že u mě začíná nákupní horečka tak abych to nepřehnala, ale přece nemůžu mít holku jenom v univezálních barvách. :grinning:
24. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem ode dneška u tchánů až do neděle. Skorotchýně mě zase bude rozmazlovat. :slight_smile: Honzík je s našima u tety v Olomouci tak si od něho chvilku odpočinu. :wink: Včera jsem byla celé odpoledne sama doma tak byl takový nezvyk. Ještě že jsem měla kurz do 15 hod a pak jsem byla ve městě a v tescu tak něco málo nakoupila a v 17 už jsem byla doma a měla jsem hromadu času tak jsem skoro 2 hodiny žehlila a uklízela. Pak jsem byla vyfluslá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ani nevím kdy Martin přijel z odpolední. Probrala jsem až si lehal do postele. Leze na něho asi chřipka. Tak jenomdoufám že to nechytnu taky. Poslala jsem ho do lékárny aby si něc koupil tak snad bude brzy v pohodě. Navíc máme jít v sobotu na ples. Což by si nenechal ujít. Je strašně zabraný do hasičů tak by nemohl vynechat hasčiský ples. :grinning:
24. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem tady,vyštavená jak pomeranč,ale uklizeno,navařeno,vyžehleno,vypráno je...takže dnešní mise splnena a tedka budu už jenom oddechovat...do večera jsem sama doma,manža má dnes akci z práce,kdy kolega slaví 50-tiny ,takže přijede až večer a jsem zvedavá v jakém stavu.....ale říkal,že příd ok,že zítra stejne musí do práce....no jsem zvedavá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka hezký věci,cos vybrala bráchoj,si myslím,že bude mít z toho velikou radost.... :wink: :wink: :wink:
@werty tak a tedka už jenom vymalovat a dát novej nábytek a budete to tam mít hezký..pak nezapomen dát foto,at se mužeme pokochat krásou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1 užívej si,že te nekdo rozmazluje..to je super,taky to potřebuješ,nic nedelat,jenom se nechávat obskakovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak at neonemocníš,to se pak špatne plesuje s rýmičkou a chřipečkou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pepsilight to je super,že se oslava povedla a mamina mela radost,tak to má být a že tam nebyl dort?hlavná vec ,že tam byla dobrá nálada... :grinning:
24. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je u vás také tak krásně? :slight_smile: tady svítí a svítí i když mrazík je solidní.
dnešní kadeřnici jsem zvládla na 1, bez omdlívaček. Jen jí ještě nepřišla barva na fial. melírek, tak už to necháme na léto.. pak jsem stihla i trošku projít oblíbený sekáček tady, tak jsem neodolala a koupila dvoje laclové kalhotky pro mimko - na lacláčích ujíždím :grinning: už je mám ve všech velikostech :grinning: a těhu rifle za 80,-, které asi pak střihnu na kraťasy na léto a bude..
Dočetla jsem Vás, ale nevím, na co dřív reagovat :grinning: spousta novinek :slight_smile:
@dpetulinka ještě jednou gratu ke zdravé holčičce :wink:
@akrimala no já si říkám-nová tvář...a to je nová fotečka :wink:
@myschka skvělé věcičky! něco obdobného jsem viděla na metal.festivalu (no letos místo něj budu rodit :grinning: )

Největší radost z věciček pro miminko mám ze dvou mikinek, které jsou přesné kopie svetrů budoucího tatínka! :slight_smile: chtěla jsem to schovat a mimku to pak obléct jako překvapení, ale samou radostí jsem to příteli vyslepičila hned jak to přišlo :grinning:
24. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, copak se děje-viz fotoblog? kočárek moc hezký :slight_smile: , jednu dobu jsem už také pošilhávala po tříkolkovém, ale obecně opravdu jsou problémy s najížděním na obrubníky a mám pocit že kvůli tomu jsou i více poruchové-konstrukčně. trošku méně stabilní jsou také. ale pokud to máte pouze do města, mohl by stačit :slight_smile: doporučovat nic nebudu, páč bych se opět opakovala,hihi. jinak co jsem vyzkoušela v obchodech - i ten náš kočár - tak aretační kolečka jsou báječné-otočíš se na místě, výborná a lehká ovladatelnost kočárku. :wink:
24. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my lítaly venku bylo docela i teplo a toslunko, parádička, někdo mi říkal, že prej budeme chodit ke konci března v kraťasech a sandálích, že má přijít takový oteplení, tak to jsem fakt zvědavá už bych to potřebovala jako sůl, no jako asi všichni.
Holky, chci se zeptat jestli to teda není tajný :grinning: kolik jste kolem toho 19tt měli kilčo nahoře? Já teda mám pocit, že jedu, dneska jsem měla 64,5 a začínala jsem na 59 je teda fakt, že strašně jím, ale to já teda vždycky i před těhu to je fakt :grinning: S Ani jsem nabrala 22 kilo, tak to asi můžu čekat zas :confused:
24. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Teď přišla Ani k počítači a kouká na monitor a říká, hele mami nejsi to ty? A já, no jsem a ona, ježiš ty vypadáš :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala :grinning: :grinning: ...ta dětská upřímnost.. :grinning: já mám zatím 2kg nahoře a uvidím ve středu na KO - vážím se jen tam :wink:
24. únor 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ja mám 6 kilo nahoru....
@druidee ty jo,to je dobře,žes dneska nemela omdlívací den....aspon si to tam vydržela bez ujmy na zdraví....
24. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek