• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
U nás taky krásne bylo ,bcelej den svítilo sluníčko....ale taky docela zima...ale od pondelí se má oteplovat..tak už se na to teším...pač procházky v zime nejsou tak dlouhý.....
24. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem doma z druhé genetiky .... vše v pořádku .... jen musím ještě za 3 týdny znovu na srdíčko, dneska se nám nechtělo nějak ukázat :wink: Jo a abych nezapoměla .... přecházíme z neutrálu na růůůžovou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak gratuluju k dobrým výsledkům i k holčičce :wink: :slight_smile:
24. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jako už mě štvou smazali mi celé album a nevím proč? už tady nebudu nic dávat jak blbec a pak mi to smažou aniž by mě někdo alespon upozornil co je špatně
24. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem se vrátila od mamky a přinesla dvě tašky oblečků na různá období od 0-18měsíců krásné kousky...přidám fotečky ale jestli je smažou tak už to kašlu
24. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to ti smazali to album,kde máš pejska a přítele,že?no správce koníka asi tohle nezajímá,spíš fotečky oblečku,nebo miminko,naše bříško je zajímá a to ti určo nesmažou...třeba hodne holek psalo,že i jednu fotku svadby smazali...
24. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka gratuluju k holčičce...tak jsem si myslela,že tady bude hodne klukov,no zatím to vypadá,že převaha tu bude hopčiček...hlavná věc,že je vše ok... :wink: :wink: :wink:
24. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 poslední dobou mažou jak vzteklý, po facebooku už koluje petice aby se vrátil starý koník pač poslední dobou se tu dějou hrozný věci, admini jen buzerujou a vymýšlejí nesmyslná pravidla :angry: :frowning2:
24. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jak jsme se tu nedávno bavily o té DM drogerii,tak jsem tam dneska něco kupovala a vzala jsem si přihlášku do toho Babybonusu.Stačí to jen doma vyplnit ,odevzdat a ukázat jim průkazku a je to.Příště jim to tam odnesu,tak jsem zvědavá,jaké budou slevy
24. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka gratulace k super výsledkům i holčičce:slight_smile:
24. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tak moc gratuluju, tak se tvoje tušení naplnilo, že? To je super :slight_smile: My jdeme zítra už začínám být pěkně nervózní, ufuf. Tak holky dobrou, radši to půjdu brzy zaspat, jestli to půjde.
24. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @Tasmailla1 @petrunka01 @akrimala DĚKUJI MOC VŠEM ZA GRATULACE MÁM RADOST A MANŽEL TAKY :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

JJ MÉ TUŠENÍ SE NAPLNILO ... PRO JISTOTU SE JEŠTĚ ZEPTÁM ZA 3 TÝDNY JESTLI TAM NĚCO NEPŘIBYLO .... ALE POCHYBUJI .... PANÍ DOKTORKA ŘÍKALA NA 95% :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka gratuluji k výsledkům i k holčičce. :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já tam nakupuji co se narodil Honzík a byla jsem pokaždé spokojená. ty jejich ubrousky jsou skvělé a na ten kupon vycházejí taky skvěle. Teď jsem zaregistrovala i tohle mimi. :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka blahopřání k dobrým výsledkům a růžové :slight_smile:
@zlatunka84 no, to je fakt buzerace. přitom v albech vídávám fotky psů samotných atd, nebo různé výrobky či věci, které s dětmi souviset také můžou a nemusí. to by mě teda taky hodně nas....
Do DM se také stále chystám, ale někam jsem si zašojtřila poukaz od ježíška..
24. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík ženy něco nového?
24. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jůůů gratuluji ke skvělým výsledkům a k berušce maličké :slight_smile:
ještě někdo další už ví pohlaví?
24. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to mas pravdu oslavovali jsme jen my dve no skoro tri :slight_smile:) malej se taky zapojoval :slight_smile: a bylo to bajecny zadny chapi. :slight_smile: jo tak to je fajn ze pritel jde oslavovat narozky protoze u nas je to sama veta ale nejsou narozky :slight_smile: ,, prijdu ok'' haha :slight_smile: pak je neklidna domacnost protoze prijde ko. :slight_smile: takze kdyz by se stalo tak ti rozumim :slight_smile:
@druidee jeeeeeeeeeee tak to byl super kup ja na laclacich taky ujizdim ale co jsem videla bych padla byli krasny to jo ale ty ceny musim jet nakupovat za prahu tohle nema cenu
@akrimala ahojky ja nevim ale ja mam 2 kila nahore a zeru fakt nezakazuju si a nikdy sem si nezakazovala jist ale ja proste nemuzu pribrat jsem ted v 19 . nevim ale miminko se ma fajn na UTZ si stal na hlave kope ma se fakt dobre jen nepribiram
24. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka blahopreju to je krasna zprava u nas furt nic jen takova otazka ptala si se na ten gel ¨??? :grinning:
24. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jůůů někdo tu je :grinning:
a vy budete mít klučíka? že furt píšeš malej nebo ještě nevíš?
teď koukám že ještě depetidu... čeká holčička tak to je krása :slight_smile: a překvápko pro ně koukám stejný jako bylo pro nás
24. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já včera nakoupila na malého super kousky ve slevách v Taku a v Kiku, vše kolem 60 nebo 89 Kč jsem jako nevěděla co dřív :zipper_mouth: a musím se krotit páč jsem zatím stále nepřebrala věci po NIkče
24. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přibrala kilo zatím :slight_smile: ale teď mi začlo šíleně chutnat sladké :zipper_mouth: zrovna se cpu tribitem :zipper_mouth: takže to nechci vidět tak za 2 měsíce jak budu vypadat
24. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a MIcka taky holku páni tu už se ví kdo co čeká a žádná to nemáme v profilu :grinning::grinning::grinning:
u nás to bude pro ostatní asi překvápko až po porodu takže já si to sem ani dávat nebudu :zipper_mouth:
24. únor 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jee na nas ukazuju jenom zadek :frowning2: :frowning2: tak furt nevime ale asi se nas boji s pritelem se furt hadame co to bude :grinning: :grinning: hlavni je ze jsme zdravi a to je fajn. u nas je taky sladky bez bonbony se nikam nehnu ale musej bejt kysely jinak je nejim :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @druidee @zup @pepsilight holky děkuji za gratulace :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Na gel jsem se chtěla zeptat, ale k primáři jsem se dnes nedostala, měl školení a nikdo mi ani nezavolal abych zbytečně nejezdila , tak tam jedu zítra nanovo :angry: Na gel se zeptám :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka uz jsem se chtela zasmat ze taky zapominas a ty ne sakris :angry: :angry: :angry: tak jsem zvedava co ti reknou :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jj já taky .... ještě se chci zeptat jestli se dá dělat něco s těmi bolavými zády .... zítra jedu ráno ještě na odběry se štítnou .... to zase bude den.... celý den v trapu a narajzováno skoro 100km :unamused:
24. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky, ještě jsem tu nakukla, ale zkusím dneska brzo usnout. Malej se vyšiškoval poprvé doleva, tak mám bouli, jakobych spolkla basebolový míček :slight_smile:
@hradilenka co třeba plavání nebo těhu masáž?
24. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Plavat nesmím a těhu masáž tady v tom zapadákově nedělají .... i tak je to spíš relaxační než aby to zabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

@hradilenka tak dej urco zitra vedet ju ? drzim palecky a cestu fakt nezavidim :frowning2:
24. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek