• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Pěkný večer všem!
24. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem se sem dostala až takhle pozdě..To už asi všichni spinkáte, co? :grinning: Segra zítra oslavuje dvacetiny, tak jí tady už několik hodim dělám dort :slight_smile: Doufám, že bude chutnat.. :confused:
Jinak všem gratulu k dobrým výsledkům a snad samým holčičkám :grinning:
Koukám, že tady řešíte přibírání.. Já mám od začátku těhotenství asi 5-6 kg dole.. A to jsem zvracela jenomt párkrát.. Je fakt, že toho sním míň, ale zase jím víckrát denně, tak nevim jakto.. Ale vidět to teda na mě není.. břicho mám obrovský :sweat_smile: No oni ty kilča půjdou zachvilku nahoru :sweat_smile:
Náš prcek bude asi noční pták po nás.. Vžycky takhle večer cítím, že se tam trochu vrtí :grinning: Tak to si budem rozumět :grinning: Ale ty pohyby jsou fakt maličký, výdycky se musím pořádně soustředit, abych je cítila :slight_smile: Přes den o něm skoro nevím...
24. únor 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsem psala někomu z těch adminů tak jste měli pravdu no nemůžu tady mít fotky rodiny když tam není mimi nebo něco s tím spojené takže asi můj chlap s miminkem nemá nic společného :slight_smile:))) ne legrace tak se to asi nedá brátale je to i podle mě trochu buzerace protože rodina s miminkem souvisí chápu kdybych tam dávala nějaké fotky chalupy nebo přírodu nebo nějaké nesmysly no nic s tím asi neudělám:slight_smile:)

všem přeji krásné ráno !!! dneska si ten můj už stěžoval že by si dal už po dlouhé době zase nějaké maso tak budu vařit asi špenát a k tomu upěču krkovičku a nevím tak bramborový knedlíček ale to ještě nevím jistě:slight_smile:)
25. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka HURÁÁÁÁ :slight_smile: grauluju moc moc moc a k růžovce takýý :grinning: jé to už nás je, oni si to srdíčko pěkně schovávají, mě snad dvacet minut honil z boku na bok, aby ji dostal do tý polohy do který potřeboval, prý to byla těžká provokace a kočičce se chtělo evidentně spinkat :slight_smile:

Tak si holky představte, že jsem včera zapoměla, že jdu do práce... si tak ležím na gauči a volá mi šéf, jestli se něco nestalo, nebo jestli přijdu :grinning: tak jsem hodila do zadku vrtuli a už jsem frčela.
@petrunka01 ty slevy jsou moc fajn, já tam teď kupovala dvoje plínky a dvoje ubrousky a vyšlo mě to celý na 250kc a i ta kosmetika babylove je prý dobrá, všechny maminy co zkusili si ji hrozně chválí.
@hradilenka s těmi zády vůbec nevím, krom toho plavání... já si vlezu na balon a kroutím :grinning: někdy to pomůže, včera se mi chtělo skoro brečet, když jsem přijela domů, prý by to mohlo i přejít, kamarádka říkala, že to takhle měla asi do konce šestého měsíce. Tak pořád doufám, že to nebude do konce těhu, jinak to bude děs.

Jdu vás holky dočíst.
25. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé nevím asi jsem ještě neblahopřála tak teda opožděně blahopřeju k holčičce:slight_smile:
25. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to mi příjde fakt šílený, chtěla jsem vám taky ukázat našeho taťku a sebe, tak že bych nás vyfotila s ultrazvukem :grinning: :grinning: :grinning: no jo no, tak až v létě s beruškou.

A co se týče přibírání, já mám váhový přírustek -1-2kg ... vůbec nepřibírám, až už jsem z toho byla divná, ale miminko prý roste a je v pořádku, tak se to asi teprve rozjede, uvidíme co mi řeknou na poradně.

Jinak také přeji všem krásné ráno, venku je úžasně, až na ten mráz teda :grinning: ale v poledne to bude na procházku
25. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo no vidíš sedneme si vedle sebe s přítelem a oba budeme držet nějaký obleček :slight_smile:)) no nic kosa je tam obrovská fujky a to musím dneska do banky se mi nece:(

a s tou váhou no mě už se to rozjelo hihi mám 3kg nahoře :slight_smile:)
25. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju další krásny ,slneččný ,úžasný a úspešný den.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jojo venku je pořád zima,takže dnes nikam nejdu,budu lenošit, až odpoledne se chystáme na velkej nákup,to zas bude lidí :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. únor 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84, @dpetulinka to chce fotečky bříška...zatím...dokud není mimino,pak to už nebude problém sem dávat fotky....
25. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já dělám nákupy pořád průběžně nesnáším ty davy v pátky:slight_smile:) a nebo ve čtvrtky když má kaufland nové akce :slight_smile: to není nic pro mé nervičky:slight_smile:
25. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já zas nesnáším prubežný nákupy,pořád se domu tahat s taškama....at to je jednou za týden a pořádne... :grinning: :grinning: :grinning: a do kauflandu nejezdíme už z princípu,protože tam je plno pořád celej tejden dopoledne i odpoledne....jednou sme tam takhle šli a pekne jsem si u toho nakupování zanadávala... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky radši přežiju jednou dav, než každej den a do kaufu taky nejezdíme :grinning: je o tam děsný. My jsme teď zvyklí jezdit na nákupy večer, to tam není ani noha, jenže to se asi brzo změní :grinning:
25. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hm tak to mám holky naopak raději chodím každý den než jednou na víkend :slight_smile: ale my taky často jezdíme pozdě večer třeba v 21-22hod. do tesca ale tam už pak není ani houska:(
25. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no my vždy jezdíme odpoledne kolem 15 až 16 hodin,pač večer bych asi usínala v krámu na nohou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejhorší je to ale pak před svátkama,to i večer,když tam jedeš,tak tam je lidí... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky malej nebo malá se probudila,kopká me..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jen do toho hihi pěkně to tam mamince uspořádej když si tak dlouho spinkal/a :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no ale po porodu by nemuselo zas tak šílet,mohlo by bejt hodné,milé a spinkajúce miminko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to bude určitě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jestli to moje bude jako dneska v noci tak děkuji pěkně:slight_smile:)) já jsem se budila co půl hodiny na jednom boku ne na druhém ne na zádech už vůbec no tak jak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Děkuji Děkuji Děkuji :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: @zlatunka84 Děkuji Děkuji Děkuji :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teď jsem přijela z odběrů , posnídám a jedu zase na gyndu :angry: Jak se bavíte ohledně toho přibírání , tak já mám nahoře 5 kg ..... asi vedu jak tak koukám :confused: .... jestli to nebude tím , že jím hodně mléčných výrobků kde je moře tuku a pak taky hodně ovošči :sweat_smile: a tam je zase hodně cukru :sweat_smile: Každopádně se pěkně obaluju :grinning:
25. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Moc gratuluju!!!
25. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to máš taky dneska lítání chudáčku:slight_smile: no já mléčné výrobky malinko nedělá mi to dobře vůbec ani mléko....spíše masooooo a ovoce a zeleninu a vajíčka mi jedou hrozně s kečupem :slight_smile:)a ostrá jídla no bude to malý ďáblík:slight_smile:)

s těmi mléčnými výrobky je to komplikované z toho se opravdu přibírá nejvíce třeba mi někdo říkal at piju litr mléka denně no to bych byla jako koule a hlavně bych krkala od rána do večera ale těhotenské chutě jsou těhotenské chutě takže všechny at papáme co nám chutná co miminko chce:slight_smile: po porodu to půjde dolů takže žádné starosti
25. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Děkuju :sweat_smile:
25. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Já právě ty mléčné jím hodně , protože mi paní doktorka říkala , že je to důležité. A taky jsem to četla tak jím jogurty a piju tak půl litru plnotučnýho mlíka. Je to asi na vývoj kostí u miminka. Tak nechci nic zanedbat. Já mám taky silné kosti ... asi se má mamina taky ládovala mlíkem :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ne ne nevedeš mám nahoře 6 kilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Jak to nakonec dopadlo s tím kočárkem bude 4kolka a nebo si zůstala u 3jkolky? :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ufff tak tady nejsem za největšího tlusťocha chi chi :grinning: :grinning: :grinning: neboj já to doženu .... zvednu přísun mlíka :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já zatím nemám takové silné pohyby,že bych nemohla kvuli tomu spát,i když to taky přijde,že probdím noc....ale když v noci jedu na WC,tak zobudím i mimino a začne tak jemne kopkat...ale po chvíli nic,tak asi z takový unavy zaspí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek