• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak me přišla tedka donáška ,co jsem si objednala veci z laclíku...ježiši ty jsou užasný a takový malý me vubec nepřijedou,řekla bych ,že to je spíš velikost 56 než 50...ale jsou úžasný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Páni, tak to máš radost. Kochat se novými mimi věcičkami...:slight_smile:
25. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no potom co jste psali budu kupovat ten 4kolový:slight_smile: musím se ještě poradit s prodejcem tady u nás:slight_smile: ale určitě aby to mělo tu aretaci:slight_smile:
25. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo to přijde no .... :slight_smile:to moje bylo noční ptáček ale už je i denní mele se tam i ted :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak to nafot a dej sem já taky dneska nafotím co jsem si přinesla od mamky a dám to tady do fotoblogu
25. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den všem :slight_smile:
tak já mám váhu o 4 kila nahoře. Je to asi tím že mě začalo dost chutna sladké. tak se musím omezit. :angry: což bude asi problém.
Jsem na mrtvici. Jedna jediná zimní bunda co dopnu tak se mě pokazil zip. Tak odpoledne razím ke kámošce aby mě to opravila na počkání. Já jsem sice u tchánů, ale i tak to máme kousek. Kamarádka je zase u rodičů. :grinning:
25. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 to je k vzteku no já jsem zase přešla na druhou skupinku riflí které sice odepínám v pase ale jinak je mám volnější necítím s evůbec dobře v upnutých džínáchted momentálně:slight_smile:
25. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem hodila obídek do trouby a jdu se kouknout co se tu děje :slight_smile: a jduna laclík a objednávat :grinning:
@zlatunka84 tak já nevím, já musím mít každé ráno ke snídani kakao :grinning: a jede mi sladký a ovoce a všechno co je zelený :grinning: myslím samozřejmě saláty :slight_smile:

mě už jsou jediný rifle a vůůůbec se mi nechce do nakupování těhu kalhot :unamused: strašně nerada nakupuju kalhoty, protože se mi buď vůbec nelíběj, nebo mi vůbec nejsou a nebo jsou pekelně drahý :grinning: za to Ondru jsem si ve středu oblíkla, když měl to volno, dvoje rifle a krásnou košili jsme koupili, jsem jen zvědavá jestli ji bude nosit, když si ji vybral.
Holky bejt na mě, tak chodím nahatá, mě obtěžuje se ráno i oblíknout :grinning:
25. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě pobavilo nahatá bych raději nechodila alespon já ne:slight_smile:)) ted v zimě sedím furt u čaje a pod dekou no zima brrrr....

těhu kalhoty nechci vidět až do nezbytně nutné doby :slight_smile:) byla jsem koukat a hrůza ve všem jsem vypadala jako :grinning: :grinning: blbec...já bych nejraději chodila v teplákách a úplém triku natáhnutém přes moje mega bříško :grinning: :grinning: :grinning: ale třeba před těhu jsem spala v pyžamku a ted nahatá jedině

akorát jsme si ted koupila v new yorkeru košili moc pěknou ve slevě tak ta s emi dobře ted nosí je stažená pod prsy a pak volná do půl zadku myslím že tak do 7.měsíce mi snad vydrží jinak v takku jsou prý slevy tak plánuju vyrazit o víkendu:slight_smile:

a právě jsem dostala chut na drobenkový koláč jablkový tak za půl hodky vyrazím do kaufu pro ingredience:slight_smile:)) minule jsme pekli slané štrůdly se zelím a se šunkou ale tntokrát mám chut na sladké a s tím mlíkem já prostě nemůžu fakt mi z toho není ok jenom myšlenka beee prostě ne ale sýry papám celkem dost:slight_smile:
25. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jo v takku jsem si teď koupila takovou kostkovanou košili, vzala jsem radši o číslo větší, je taky asi do půl zadku a má takovej pásek, tak buď to pak zatáhnu pod a nebo nad pupíkem. Já zas nemám chuť vůbec na jogurty a už ani moc na sýry, to si dám vždycky jen když už nevím co bych :grinning: já musím upéct tátovi dort k narozeninám, teda nemusím, ale chtěla jsem a nějak se mi nechce, tak nevím jestli mám udělat normoš sladký, nebo jsem pak viděla slaný pivní půllitr to by sedělo :grinning: pořebuju se rozmyslet rychle, ale jsem lenoch obecný.
25. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hm tak to bych se asi neodvážila do dortu tak šikovná nejsem:slight_smile: jsem taky lenoch včera jsem doma kromě oběda neudělala nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano holky tak dneska jsem se tak krasne vyspala :slight_smile: s tema pohybama taky je citim vecer a pres den ne takze je tu vic nocnich ptaku holky vy se mate ti kteri uz vedi co nosi pod srdickem ja se to asi dozvim az se podivam na svet :frowning2:
jinak vsem gratuluju k dobrym vysledkum :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

tentokrát jste toho ani moc nenapovídali, tak jsem všechno dočetla :grinning:
Moc gratuluju všem k úspěšným kontrolám :dizzy_face: a taky k odtajnění mimísků :slight_smile: :dizzy_face:
Já mám aztím nahoře 2 kila, který jsem ale na začátku těhu shodila, takže jsem na nule...ale taky jsme se pěkně rozmlsala a musim se trochu omezit, jinak budu jak koule :angry:
25. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tady opět mrazík se sluníčkem :slight_smile: půl noci probdělé, pak usnu jak špalek a už asi třetí noc se mi zase zdají příšernosti.. svádím to na Dopegyt, tam píšou "děsivé sny" jako vedlejšák. :slight_smile:

@zlatunka84 docela se mi ulevilo, že nejen naše miminko je takový aktivní siláček.. :grinning: také se Ti třeba stane, že se jakoby vypruží všema čtyřma najednou? jakoby takové "hurá" celým tělíčkem? nevím,jak to popsat.. no dnes dopoledne už mě to solidně bolelo to mrňouskovo protahování a boule skáčou jako divé a všude možně.. :slight_smile:
Nj, je to pruda s tím albíčkem. Tak až vyfotíte Meginku u bříška třeba, tak bude admin klidnější.. :wink:

Nj, jak to tak čtu, zase bych vyhltala nejraději litr mléka :grinning: . chuť je stále obrovská, ale když si vzpomenu, jak je mi pak ze všeho mléčného špatně a tlačí v žaludku.. tak se cpu každý den aspoň tím šum.kalciem. :sweat_smile:

@tasmailla1 takže s laclíkem spokojená? :slight_smile:

Já dnes pekla kuřátko na zelenině. Přítel mi zakázal jít na poštu, že to venku hrozně klouže a já tam mám balíček s dřev.hračkama... tak si tu koušu nehty a musím vydržet do zítra... :unamused:
25. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky přijela jsem z KO a vše OKI. Tak jsem ráda :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Tak jsem se ptala na ten gel ... prý žádný zázrak to není spíš jen psycho podpora .... prý kdyby bylo na mě tak já osobně bych si to za ty prachy nekoupil .... jsem mu povídlala, však Vy ani nemusíte :grinning: :grinning: :grinning: ( když je chlap žejo? :grinning: :grinning: :grinning: ) Jo a navíc co jsem slyšela od doktorky, tak že se prvorodičky prý stříhají automaticky .... tak je to asi jasný ne? Jo a na záda nic není prý to patří k těhu :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem vykrytá :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka supr, že vše oki! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: dobrá odpověď doktorovi :grinning: :grinning: :grinning: takže za gel ušetříte :wink:
25. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Ahojky asi jo ... prý si za to mám raději koupit něco hezkýho pro mimi :slight_smile:
25. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: ...to nebude problém, ne? :grinning:
25. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee myslím, že jsem toho utratila už dost :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka budeš si kupovat nějaký těhu pás?
25. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka glatuluji :slight_smile: tak zase na chvilku klid s kontrolama? No to není pravda s tím nástřihem, neměl by se dělat rutinně ani u prvorodiček, ale jde o nemocnici... o doktora... a to jak je porod vedený, a v neposlední řadě o to, co hráz bude říkat na tu obří hlavu :grinning:
to je super se zádama, hmm, to si ještě užijeme :slight_smile:
@druidee Asi ne ...
@hradilenka to já si u mě myslím také, ale když občas natrefím na něco krááásnéééhov"co fakt budem potřebovat"... :grinning:
@dpetulinka Prý je lepší nástřih malý jak rozervaná ... no s ko mám pokoj na 14 dní ... ale příští týden mám štítnou a zubaře :grinning:
25. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Ty mě bavíš :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj holky,tak sme se tedka vrátili s manžou a pejskem skoro z 3-hodinový procházky...je tam krásne,ale zima,ale me to teda vubec nevadilo...a jsem unavená jak kun,zralá si tak akorát lehnout do postele....
@druidee jojo jsem spokojená s laclíkem a myslím,že si tam budu objednávat i nadále za tu super cenu,i poštovné je nižší,tak se to vyplatí....
25. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, já taky dnes bojuji s únavou a to jsem ani nikde nechodila :wink: jj, oproti jiným e-shopům mají fakt normální poštovné...
25. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no tak to je jasný :grinning: a od toho je tu doktor nebo PA aby to posoudil :wink: jen říkám že ne všude to dělaj rutinně, kamarádku jako prvorodičku taky nenastřihávali a nepotrhala se, je fajn když je to nešitý, mamině udělali o steh navíc :grinning: říkala, že do dalšího porodu to bylo peklo a já jsem s bráchou o sedm let :grinning:
25. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no uvidíme .... řekl slepý :grinning: pak si tady povíme která je natržená až po prdel a která bez šití :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek