• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee @myschka věcičky pro bráchu miminko fakt skvělý - podobnou výbavu budeme muset taky pořídit, aby se tatínek nestyděl na procházkách :slight_smile: s pejskem taky nechce, když ho "vymódím" :slight_smile: přesně - minulý léto jsem spoustu podobných úžasných věciček viděla na festivalech - ale kdo mohl vědět, že letos budeme potřebovat a již nestihneme nakoupit???? :grinning:
25. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: s tím stehem navíc jsi mi něco připoměla :grinning: :grinning: jsem snad viděla nějakou vtipnou scénku někde v seriálu, nebo vtip...už nevím... ale bylo to o tom, že to radili novopečenému tatínkovi, ať k tomu přemluví doktora, co jeho ženu rodí... :grinning:
@mili01 :grinning: jj, leda bych řekla kamarádkám.ať mi tam nakoupí, daj si za mě pívo a myslí na mě :grinning: :grinning: i když celé černé bodýnko s mimi upírkem a názvem "můj první metalový zážitek" by u nás doma a v rodině neprošlo :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no babička by se asi zbláznila, to nehrozí! ale táta, ten bude pyšný! naše miminko už má vyhlídnutý mini soupravu bicích!!! a taky kytaru!!! bydlíme v bytě, tak nevím, co na to sousedé :grinning:
25. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 to náš táta bude hrdý, pokud na tricku bude neco s country (ale ja jsem na country vetsinou silny alergik) nojo, nasi babi by z toho taky asi oblil pot... :slight_smile: no, sousedy neres-pokud s tim budou mit problem, sami prijdou... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak nevím jak kde, ale v UH se prvorodičky automaticky nanastříhavají. Mě u HOnzíka nanastřihli vůbec. :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
divoženky sepište porodní plán a nikdo vám nástřih dělat nebude :wink:
no já horko těžko sháněla tohle oblečeníčko, kdyby jste některá na něco narazila na netu budu ráda :wink: brácha je z toho na větvi :grinning: :grinning: jestli se jim potvrdí kluk necham mu vyrobit nějaké s vtipným nápisem.
Jinak jsem dneska protivná sama sobě, všechno a všichni mě s.... :sweat_smile: :angry: :grinning:
25. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak tam kde budu rodit prý ano ... nevím nechám se překvapit ... :sunglasses:
25. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Taky tady jedna psala o tom svém porodním plánu a že chytla nezkušenou PA a ta se toho plánu držela bez nástřihu a byla celá rozervaná .... tož si pak vyber co? :sunglasses: Já to nechám asi na nich ,... když tomu nerozumím tak jim do toho nebudu kecat :grinning: :grinning: :grinning: A nebuď už protivná :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jee tak to jsem cekala ze to nebude zazrak ale jsi uzasna ze jsi na to nezapomela tak mi rekni za cochtej ty prachy kdyz je to nefunkcni.ja jsem slysela ze u me v porodnici co jsem zaregistrovana tak je ted hit nenastrihavat tak asi budu potrhana az k zadku pokud to ale pude sama jim reknu at me nastrihnou az uvidi ze se muzu strihat. a zada tak na ty taky trpim hlavne krk a nohy ty lejtka jak mam natekly a ty krece desny ale jeste se to da. horsi je kdyz si blbe kychnu tak to je neprijemna bolest v brise :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Jo nezapoměla ... asi jsem nechala němce doma .... :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíme jak to dopadne nebudem se stresovat no ne? :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne zatim u me zadnej stres to byl na zacatku tehu z porodu ted nic tak to cekam na konci :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak tyhle dny mam asi furt cejtim to na sobe jak pises jsem si protivna a na svoje okoli taky asi se tohodle nezbavime co ? :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight To je zajímavý , že tady protivná moc nejseš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uff ještě že tak :grinning:
25. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to bys me mela videt po ranu to jsem i hnusna :grinning: :grinning: :grinning: nevim obcas si prijdu desne hystericka pozor ne ujecena a to jsem nikdy nebyla a kdyz se kolikrat ohlidnu tak si rikam proc vdyt to bylo zbytecny
25. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jsme hormonem nacpaný časovaný bomby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám v porodním plánu, že pokud to bude nutný a po mém souhlasu tak nástřih ano ale žádný preventivně :wink: :wink:
25. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka A jak to bylo prvně když si měla takovýho macka? :grinning:
25. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam se jaky to bylo ?? myslim ze se nastrihu nevyhnes ale jsem prvorodicka tomu nerozumim
25. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já jsem teď časovaná bomba, milej zlatej si poručil k večeři vepřový nudličky, tak jsem se do toho dala a on si to odfízoval do hospody... musím dejchat a nebejt hysterická, ale jde to ztuha,
25. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Šel oslavovat že je to vše oki a že to bude holka ... ten můj tam nechce ani kdyby měl hlad :grinning: :grinning: :grinning: Jídlo sněz a řekni nezbylo ..... :grinning: :grinning: :grinning: Jo a nebo Tě zase chtěl překvapit a šel do hospy pro točený do džbánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já porodní plán psát nebudu asi, ale ještě uvidím, půjdu si pokecat s jednou moc hodnou porodní asistentkou, chtěla bych rodit ve Vrchlabí, tam se rodí přirozeně a co se týče nástřihů, tak se to tam točí okolo tří, čtyř procent myslím... včetně prvorodiček, pokud se hráz masíruje a při porodu se dobře chrání a porod není uspěchaný, tak to není nutný ve všech případech, jsem taky prvorodička, tak nevím :slight_smile: jen co mám tak načteno, jasně že praxe může být jiná, ale proč pro to neudělat maximum, proč by se pak ženská teda doma obtěžovala s masírováním, když ví, že ji stejně nastřihnou, ale myslím, že je to o zkušenosti doktora, nebo PA a o jejich dobrý vůli nechat ženskou porodit přirozeně a nástřih udělat, když vidí, že by se jinak roztrhla, samozřejmě, že ho nebudu odmítat, spíš mi jde o ten přístup, že na mě nevezmou hned nůžky, ikdyž by to bylo třeba zbytečný, je to pak opravdu zbytečný hojení. A prý lněný semínko je dobrý před porodem pít
25. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka on šel pro hranolky, že na ně má k tomu chuť, abych je nemusela házet do friťáku, hrozně mi to smrdí :grinning: že si dá dvě točený a přijde, tak jsem zvědavá... ale jsem nějaká vzteklá asi, nějaký erupce na slunci :grinning: nějak mě naštval, nevím asi jsem chtěla jít taky nebo nevím co mi přelítlo přes nos :grinning:
25. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já porodila v pohodě, nástřih mi udělali dřív než se ukázalo, že Adu byde velká :wink:
Hele moje mamka nás porodila oba přes 4kg a bez nástřihu, já to prostě beru podle toho, že nástřih byl na mém porodu to nejhorší. :cry:
25. únor 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ale kolikrát ženský říkají,že nástřih ani necejtili,že jak jsou pod vlivem vyplavovaných hormonu,tak to šlo v pohode...no nevím...ale jako natržená bych skončit nechtela,a když už by to bylo,aspon by se to mohlo bez komplikací hojit....ale tu bolest si opravdu neumím představit,tedka to jde,ale copak před porodem?to už budu mít nervy...
25. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka takhle to je u většiny ženskejch, nejhorší na co vzpomínají je nástřih, ne že by to bolelo, když nastřihávají, ale potom to šití a to by se přežilo, ale to šílený a nekonečný hojení, to slyším ze všech stran, proto bych se tomu ráda vyhla, kdyby to šlo :slight_smile:
25. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale oni to snad potom opíchnou ne,když to jedou šít....
25. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si holky nevyberete..já nastříhlá byla a stejěn jsem se potrhala a jizvu mám opravdu až na zadek.Porod nakonec vcelku rychlej,ale šití asi 40 minut-dost děs,nemohla jsem pak poměrně dlouho pořádně sedět
25. únor 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo takhle jsem to taky četla proto mě to možná tak překvapilo, mně to úplně zastavilo porod pač jsem se lekla a opravdu to bolelo kurevsky :angry: o hojení ani nemluví a ještě dva roky po porodu to při sexu bolelo :rolling_eyes: :sweat_smile: já doufám, že se bez něj tentokrát obejdu :sunglasses:
25. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nástřih necítila,nějak se to ztratilo v tom všem ostatním
25. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no tak to asi má být ale já se toho bojím :pensive: jinak se na porod těším ale tohle mě děsí
25. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek