• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky tady jsem Vám našla ty metal dudlíky .... tak kdo chcete tak se mrkněte jsou tam i jiný věcičky :grinning:
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/detske-doplnky/?letter=15#zbozi
26. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo tak to mas dobry kouknu se v lekarne
26. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já na cvičení nebudu chodt,tak si musím najít na nete nejaké cviky na posílení panvového dna....
26. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka joooo tak ty jsou kruty premejslim ze bych jeden koupila jsou tak krasne originalni :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ty dudlíky nemaj chybu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jinak moc dekuju za vysvetleni :slight_smile:
26. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight přesne jak píše msevy,ten klystýr je učinnejší,ale já si koupím ten yal a když me jeden nebude stačit,tak budu mít dva....
26. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to verim ze je ucinejsi ale asi bych nevydrzela ten tlak toho klystyru a mela bych strasnej strach ze to tam pustim
26. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já přesne takhle taky uvažuju,pač jsem to taky nikdy nemela.....ale tak co,kdyby se stala nejaká nehoda,tak se nic nedeje...mne se to v práci taky občas stalo..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a jaky to pro tebe bylo jako pro sestricku ?? ja jako pacient bych se propadla hanbou...
26. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no ty bodýčka jsou bombový!!! Říkala jsem si, že nebudu nic moc kupovat - mám hromadu věcí ještě po prvním, ale tomuhle asi neodolám :grinning:
26. únor 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no oni pacoši se opravdu strašne stydeli,ale me to nevadilo....jsou i horší veci,co se muže stát.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Mají tam levné otisky na pacičky a tlapičky :wink: v té plechovce a buď modré a nebo lůžové :grinning:
26. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to si uzasna sestricka ja verim ze chytnu nakkou co me serve ze nejsem mala atd... tak si musim koupit ten yal
26. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Holky, oni vás pošlou hned k záchodu, ale na něj můžete jít až po pár minutách, ať to působí. I během těch kontrakcí se nic nestalo - taky jsem pořád řešila, aby nebyl nějakej trapas a nic:slight_smile:) Dokonce jsem jim tam řekla, že na klystýr budu chodit několikrát do měsíce, jak to bylo fajn :grinning: :grinning: Ale u mě byl podstatný ještě jeden fakt, jeli jsme ráno kolem půl devátý a já do sebe naházela velkou snídani, abych neměla pak hlad a měla sílu - takže já si na klystýr fakt nemůžu stěžovat :grinning:
26. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no me se taky strašne líbej ty trika potiskem ručiček nebo nožiček... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pepsilight no já práve budu rodit ve špitálu,kde jsem delala a třeba kolegyne, co tady rodili,tak meli blbou skušenost,že tam ty porodní asistentky a pak sestry na šestinedelí se k nim chovali strašne...že jak by ani nebyly taky zdravotní sestry...no proste hruza...tak mám obavy ,že to taky vyfásnu a že se ke me budou chovat hnusne...ale kdybych natrefila na supr sestry,tak bych byla ráda a že na me budou řvát,že at nejsem,jak malá,tak to bych jich poslala do ........jasne jako prvorodička mám strach ze všeho a čekám nejakou podporu od zdravotníku a ne že me seřvou......pač tam budu sama,manža nechce jet k porodu,se mu ani nedivím,porodní asistentku nemám taky žádnou,tak tam budu sama..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
26. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hele a měla si povoleno počas první doby porodní něco jíst?nebo si jenom pila?
26. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no to mas dobry skoda ja nemam nikoho ve zdravotnictvi jen sestrenku a ta dela u stariku a to je vse tak ja tam taky budu sama mam stesti ze pritel bude se mnou ale jak jsem ho videla u zubare tak nevim nevim jestli to nebude jako v dikopribehu 2 ze ho tam pak museli krisit takze treba nakonec tam budu taky sama... :grinning: :grinning:

@msevy jestee ze tu mame zkusenou ja se ale znam to bude histerceni ja totiz nesnesu nic v zadku takze nevim jak to vydrzim doufam ze budu rodit bez klystyru
26. únor 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - v porodnici už jsem nejedla vůbec nic. Ani nepila, jenom mi partner dával cucat hroznový cukr nebo mokrou žínku - tak jsem aspoň z ní vycucávala tu vodu. Ale jenom málo, abys pak neměla plnej močák
26. únor 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jezis to uz pak nemuzes jist aani pit to nevydzim nebo da se to vydrzet ??
26. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já svýho nebudu nutit k tomu,aby tam se mnou byl....ale třeba v první dobe porodní by me pomohlo,kdyby jsem nebyla sama,a v ty druhý dobe to už by me snad ani nevadilo,že tam není.....to já taky bych rada rodila bez kliystýru,přijít tam v bolestech,rychle porodit a bylo by..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jako prvorodičke me to rozhodne nehrozí....
26. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: Holky, zkušenost- to se nedá říct, stejně to teď bude určitě zase jiný:slight_smile: Taky mám trochu obavy, ale je fakt, že už trochu vím, do čeho jdu:slight_smile: Hele, porodit se to musí, tak co - poprvý mi hrozně pomáhalo, když jsem si vybavila nějakou hypochodričku, co má už děti a řekla jsem si, že když to zvládla ona, tak to zvládnu taky. Nebo ne? :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no me by možná ani o plnej močák nešlo,ale kdyby byly komplikace a byla by potřeba cisaře,tak proto se nesmí jíst ani pít,když to jde pod narkozu....a třeba po porodu si nemela problémy se vyčurat?
26. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - to víš že se to dá vydržet. Najez se doma, než pojedeš, já jela když byly kontrakce po 4-5minutách, do tý doby jsem jedla :grinning: Do porodnice jsme přijeli kolem půl devátý ráno a porodila jsem ve 13.40 odpol. Ani si na jídlo nevzpomeneš :grinning: Ale prý už dávají i jídlo rovnou na porodním sále hned po porodu - aspoň malý.
26. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky se uklidnuji myšlenkou...zvládli to jiné,musím to zvládnout taky.....ono se to tedka ale hezky říká,ale v červenci,no nevím nevím..to budu jak uzlíček nervu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - měla :grinning: museli mě cévkovat :slight_smile:
26. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a ješte to pořád platí,že po porodu jseš 2 hodiny na sále a až poté te převážej na oddelení šestinedelí?pokud jo,kde je mimino ty dve hodiny,co ty tam odpočíváš?pořád ho vyšetřujou,nebo ho máš u sebe?
26. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy čeče to je další vec,co jsem delala v práci pořád,ale nikdy jsem to nevyskoušela na sobe,tak to mám radost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tys šla do porodky,když si mela takhle kontrakce po 5 minutách a voda ti odtekla doma nebo v porodke?
26. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - pořád to platí, 2 hodiny na sále, mimčo po vyšetření u tebe
26. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek