• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 - chtěla jsem doma zůstat co nejdýl jak to půjde, vodu mi píchali na sále - a že jí bylo, i doktorka řekla, že to byl extrém:slight_smile:)
26. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to bude zazitek jeste ze to trva nekolik hodin a pak hura k miminku ale 9 mesicu se stresovat kvuli par hodinam ? ja budu hned prosit o epi a pak budu hodna....
26. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a jaký to je propichování?bolí to?
26. únor 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - nějak si to moc nevybavuju - takže asi ne. Jenom cítíš takovej malej tlak a pak už jenom tu přehradu, která teče ven :grinning:
26. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zas uvidím podle situace...rozhodne at me epidurál nedávaj hnedka....tedka rodila kámoška,dali ji epidurál a asi moc anestetika,pač mela kontrakce a ona to vubec nevnímala,ani netlačila,pač to necítila a skončilo to tím,že byla pořádne potrhaná....takže epi jen v nejnutnejším případe.....ale přesne to říkam takhle tedka,ale to se uvidí,až pojedu do porodky,třeba budu řvát na celou porodnici jak smyslu zbavená,at me daj okamžite epidurál... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tys mela epidurál?
26. únor 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to si myslim ze budu ja pac snaseni bolesti nesu spatne tak nevim ale myslela jsem si ze je to dobrej napad si ho dat hned a jak tady ctu tak neni tak ja uz nevim skoda ze se neda porod teleportovat na partnera :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - mě ho dali a když jsem šla naposledy do sprchy, tak jsem se blbě zapřela při vstávání a vytrhla jsem si tu hadičku za krkem, takže mi to teklo po zádech a postupně přestalo fungovat. Ale ta půl hodina nebo hodina (ani nevím), kdy to fungovalo, bylo úžasných :grinning: Nevím co v tom je, ale pořád jsem se smála :grinning: :grinning: a hlavně si odpočinula. No a pak rodila bez epid. Teď bych to ráda s epid.vydržela až do konce :slight_smile:
26. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - epidurál Ti nemůžou dát hned - mohl by se zastavit porod. Oni si tu dobu pohlídají.
26. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo takze je to lepsi s epi nez bez nej ze jo ?
26. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no co jsem cetla o podoli tak ta ho moc nedava nevim proc vzdycky reknou ze uz je na nej pozde a pak rodis bez nej
26. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight chlapy jsou slabí,ty by to nezvládli..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy no přesne ,oni vedí přesne ,kdy ho maj píchnout...a ty anestetika,to si pak po nich,jak sfetlá,ale tak veřím,že to pomuže....ale aby to pak skončilo tím,že nebudu vedet kdy tlačit a ani to,či tlačím,tak radši to nechci....anebo me to píchnou dobře,v tu správnou chvíli a budu se počas porodu jen hezky usmívat a pak říkat,jejda,to byla ale pohoda..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - já tam dostala papíry, jestli ho chci dát, tak si o něj taky budu žádat - a to důrazně :grinning: Je to úleva
26. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepislight a taky je mnoho indikací,kdy ti nesmej dát epi i kdybys chtela,třeba nejaká onemocnení,nebo taky nízkej tlak,pač epi ješte tlak snižuje víc.....
26. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight v podolí jsou na to asi amateři,ne?
26. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - i s tím epid.bys kontrakce cítit měla, ale ne tak silný jako před tím. Povzbuzovali mě tam jak na fotbale (a to bylo super), jakmile cítíš kontrakci, tak tlačit. Ale to Ti tam všechno řeknou a hlavně sama taky poznáš co a jak. :slight_smile:
26. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ale rozhodne se mu nebráním,když bude nejhuř,určo si ho dám.....
26. únor 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to vim ze jsou veci u kterych se nedava ale ja tam urci nepatrim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon ziju v nadeji ze ho dostanu :grinning:
@msevy jj mas pravdu papiry dostanes to tam holky psali ale pak ho nedostali protoze se cekalo na vysledky a blabla a pak uz se to nestihalo mam pocit jako by tam setrili
26. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jo,doufám,že to bude v poho a pak si po porodu tady řeknem ,jaký to bylo....
26. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 prave ze je to jedna z nejlepsich porodnic v praze ale slysela jsem to a jeste neco o sprchach jinak si to tam nemmohli vynachvalit a hlavne jsou tam porodni pokoje ne boxy soukromi juchuuu
26. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já taky žiju v nadeji,že jsem zdravá a daj me ho tam hlavne včas a ne že řeknou,že je už pozdě.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
koukám,že probíráte porod...mně v noci odtekla voda a jela jsem.Do porodky jsem dojela s kontrakcema po 2 minutách,takže jen vyšetřovna,sprcha a hned sál.Ani klystýr jsme nestihli..Pak se to ale zaseklo,nevím,proč,dali mi kapačku a nakonec hrozili kleštěma,protože malej byl už trochu přidušenej..naštěstí se to na poslední pokus povedlo a malej je úplně v pořádku.Jen já teda byla potrhaná až hrůza,šití vevnitř i venku...dlouho jsem nechtěla o druhém dítěti ani slyšet:slight_smile:.Ale nechci strašit,ono se brzo zapomene na to špatný a pak se jen těšíte z miminka..
26. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak to je dobrý,že tam jsou pokoje,u nás jsou taky 2 nadstandardní pokoje a pak 2 pokoje normál se sprchou...tak to nevím,či je vše...žeby jenom 4 pokoje?asi jo....
26. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je malo ne? tam jich je 8 porodnich a rovnou ti konrolujou mimiko u tebe a pak jedes na pokoj pro maminky maj tam taky nadstandartni ale jsou desne drahy a myslim ze pro jako prvorodicku zbytecny aspon sepak budu ptat ostatnich maminek na podrobnosti s kojenim a prebalovanim atd abych neotravovala sestricky
26. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak dobre to zacalo a pak se to takhle zpomalilo jejda to asi nebyl dobrej zazitek ale jak rikas jeste na to casem zapomenes a tesis se jenom z miminka
26. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - no rodíš dřív, tak pak dáš vědět:slight_smile:
26. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já to tam neznám,jak to mají,ale co jsem koukala na nete,tak tam byly jenom tyhle...třeba jich tam maj víc...nevím,ješte se kouknu....
@msevy anebo taky mužu přenášet....
26. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - na nadstandart jsem se teď ptala a bylo mi řečeno, že až těsně před porodem je možnost si ho zarezervovat, jinak bych musela platit už teď. Ale ten bych chtěla - už jenom kvůli tý sprše na pokoji. Jinak na porodních sálech jsem se tam byla podívat - a to jsou pokojíčky jak doma, takže super :grinning:
26. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - no to je fakt, já přenášela jenom 2dny, ale kamarádka 11dní:slight_smile: Tak uvidíme :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek