• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 a jejej tak pekne to začlo,to bych taky tak brala,ale i konec,at to je rychle za mnou....a já ješte ani nevím,jakej bude porod,ale už tedka jsem rozhodnutá,že budeme se pak pokoušet o druhý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj koukni se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je jich vic
@msevy jee tak to mam radost ze je to tam takhle krasny ja jsem koukala jen na netu na fotky a ty se mi taky libily :slight_smile: s tim nadstandartem pro tebe je to vyhoda budu to druhy mimco a ty si odpocines a vis co a jak kdyz to ja nic nevim budu vydesena ze to nezvladnu tak jsem si rikala ze pudu na normal a vsechno tam okoukam od ostatnich mamin at nejsem za neschopnou a ty sprchy ty nak rozddejcham snad..
26. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je cena nadstandardního pokoje jednoho 500 a druhýho 400kč/noc a pak pokoj po porodu i s miminkem 650kč/noc...to je opravdu moc....když se pak ješte platí i za hospitalizaci,tak to suma pekne naskáče....
26. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahoj, no tak to mám náběh být pipka :grinning: :grinning: :grinning: musím varovat přítele :grinning: :grinning: :grinning: (až na ten porod a na výchovu-já cholerik :wink: )
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: (gel ze shopu)
@tasmailla1 a tys dělala přímo v té velké nemo v Hradci?? moje teta je tam dokumentaristka na chirurgii :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - když budeš slušná na sestřičky, tak budou slušný na Tebe. Já pořád za všechno děkovala - i za klystýr :grinning:
26. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tam je nejlevnejsi pokoj 700 myslim a nejdrazsi 2100 takze takhle proste drahy jak brazen
26. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj jasnee proc bych nebyla slusna pokud to nebude jako na bulovce tak proc ne
26. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - no ten gel byl super - měla jsem v sexshopu známou, tak mi ho doporučila :grinning: :grinning: Byl myslím s vůní kiwi a hlavně, žádný zánět jsem z něj neměla, protože byl přímo na to :grinning: :grinning: teda no............na sexy hrátky :grinning:
26. únor 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - dívala jsem se na net a mám vybraný dva pokoje (kdyby jeden náhodou nevyšel) za 900,- (ten byl nejlevnější). V Budějcích stál nadstandart 600,- a byl tam jenom jeden. Tady je snad nějaká šance, když nás nebude v ten termín rodit hodně, že by mohl být volný. Ale i tak, ty 3 dny se dají vydržet všude. :slight_smile:
26. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no delala jsem tam jo,v budove chirurgie,pač urologie je v pavilonu chirurgie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak to zdrazili ja jsem koukala na nejlevnejsi za 700 hm u tebe se to vyplati aspon si poradne odpocines
26. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a tyk ste ho pak na sexi hrátky nakonec i využili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš, aby neprošel :grinning: :grinning: Stačilo nadhodit, že po porodu je pár týdnů utrum :grinning:
26. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - i když holky - mezi náma...........................my to stihli ještě těsně před odjezdem do porodnice - mezi kontrakcema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no hlavně to chci kvůli návštěvám, aby mohl manžel s malým za mnou kdykoliv.
26. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tedaaaaaaaaaaaaaa tak to jehusty to jsem nevedela ze seto da :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo to je dalsi vyhoda :slight_smile: ale ja musim na standart
26. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: :grinning: Dá, doteď vidím ten pobavený výraz doktorky, když mě vyšetřovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no sranda.. :slight_smile: :wink: a přítelovo "teta" tam též dělá, ale on ví prd kde, myslím, že je fyzioterap. nebo tak.
26. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to poznala jo ? to se da poznat ?
26. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - asi jo, ale podívala se na mě a začala se smát. Asi si myslela, že tím jsme to rozjeli, což se taky doporučuje :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy vdyt jo kdyz se to doporucuje tak proc ne jeee ty jsi me pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - jooo, u porodu si užiješ srandy, zvlášť jestli máš tak trhlýho partnera jako já :grinning: :grinning: I když, normálně je úplně normální, ale u porodu se mu smály sestřičky a já taky :grinning: Vzal si sebou svačinu - to doporučovali na tom kurzu - a cpal se jí akorát, když pro něj přišly, že už může za mnou na sál. Už jsem byla po klystýru a ve sprše, tak tam mohl. Sestřička mi pak přišla v záchvatu smíchu říct, že prý dorazí až dokouše tu svačinu. No přes ty kontrakce jsem dostala záchvat smíchu :grinning:
26. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky - doporučuju tuhle knížku: Kniha o těhotenství a porodu od Antonína Pařízka - je naprosto super! Máte tam všechno až do porodu, strašně mi to poprvé pomohlo. Tak musím doporučit!
26. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee tak to mashodnyho manzela ti nechctel delat chute :grinning: :grinning: to jsem zvadava jaky to bude u nas mam jak pises vtipalka maji ho radi vsude tak jsem zvedava jaky psi kusy bude delat on :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight - no, spíš měl starost, aby neměl hlad :slight_smile: Už měsíc před porodem se pořád strachoval, hlavně aby měl tu svačinu sebou:slight_smile:) Pak to zdůvodnil tak, že netušil jak dlouho to bude trvat, tak aby nezkolaboval třeba hlady :grinning: Ale jinak to zvládal super, zato doma pak prý totálně odpadl :grinning:
26. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky vy tady máte teda debatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sex za 5 minut 12 a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musím se pochlubit co jsem dneska vyhandlovala pro tu naši slečnu .... mánie pokračuje .... :grinning:
26. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak to teda mezi kontrakcema nevím čči bych mela chut na sex.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice vás moc nestíhám, ale já u prvního porodu nebyla nastřihlá vůbec :wink: A klystýr mi přišel legrační, sestra prej a teď chvilku choďte, hahááá, jen zabouchla dveře už jsem letěla, to se teda nedalo :grinning:
26. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak to je úžasný! já ještě nekoupila vůbec nic. Nejdřív musíme zrekonstruovat byt, zařídit, přestěhovat se a pak,až budou sundaný krabice s oblečením, budu probírat, co se musí ještě koupit :slight_smile: No, snad to stihneme do června, i když to tak zatím nevypadá.
26. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek