• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy njn chlap aby nemel hladik tak to je dobry :grinning: :grinning: jo jeste ze se na to posilnil pak by to treba nezvladl :grinning:
@hradilenka tak ty jsou uzasny :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala - jo já taky stála se skříženýma nohama a to mi říkali, že tak ne, ať chodím - no vydržela jsem to chvíli a taky jsem letěla. Nejlepší je, když řeknou, že na to máš půl hodiny :grinning: Ještě Ti stanoví čas :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no to museli mít opravdu z tvýho partnera radost,ale tak smíchem a dobrou náladou jde všechno snadno
@hradilenka jeee rifličky,já jsem taky na ne vysazená,taky si nejaký určo pořídím....
26. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon žes to stihla
26. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tý jo já chytla někoho online to je zázrak :grinning:
o čem je řeč
26. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - chuť byla :grinning: :grinning: chtěla jsem si to ještě aspoň trochu užít, když jsem nevěděla, jak na tom budu po porodu :grinning: :grinning:
@msevy copak kde se stěhuješ z bytečku do baráčku?
@tasmailla1 - no radost měli, dokonce mu na sále uvařili kafe - no není to provokace? :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky pořídila super laclíky v kiku ve výprodeji za 89 Kč a ještě košilajdu :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
msevy správnej přístup,po porodu je předsi ten utrum........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj jsem mimo a dočítat nezvládám :frowning2: o čem je řeč děvčata?
my máme hotovou kuchyň huráááá, nový strop, vymalováno a uklizeno :slight_smile: jsem k.o. z toho :zipper_mouth: a teď ještě další 4 místnosti :zipper_mouth:
@msevy mela sis dát taky kafe...nebo kapučínko... :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka - jojo, teď jsme v malým bytě 2+kk a před rokem jsme koupili dům se 4 byty a zahradou (paráda), tak si tam jeden byt předěláváme. Je sice jenom o místnost větší, ale malej bude mít vlastní pokoj, bude tam kuchyně společně s obývákem a ložnice. Ale hlavně - ta zahrada!! Na to se těším nejvíc. Pocházím z baráku, takže v bytě v Praze trpím.
@zup sex tesne před poordem....nejlíp před odjezdem do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm se tu se mnou nikdo neba :frowning2: buůůůů
@tasmailla1 - jo, já vedle něj na porodním lůžku rozdýchávala kontrakce a on si míchal kafíčko :grinning: Měla jsem tam ještě kamarádku porodní asistentku, akorát jí končila služba, tak tam zůstala ještě se mnou, takže to bylo fajn - odrodila to skoro za mě :slight_smile:
@zup vecičky krásný....ale pak až to budete mít hotový,tak to bude super a ty už budeš jenom odpočívat....
26. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - no, o čem se bavíme :grinning: :grinning: To je těžký - začalo to masáží hráze, pokračovalo přes epidural až po sex mezi kontrakcema :grinning:
26. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak to je dobrý kup ... zbylé 3 budete pronajímat a náklady se vrátí :grinning: super ... jo zahrada je zahrada, když má člověk kde vytáhnout paty .... a pro děcáně je to taky bezva :wink:
26. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ježiškote to je možné jo???? jako už s kontrakcema jo??? jako vím že se sex před porodem doporučuje že se to rozjede :slight_smile: ale jako přímo před fíha to jsem neslyšela
@msevy hlavne žes mela podporu od partnera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když ne doslova,aspon tam byl fyzicky....
@zup Ahojky jo taky bezva kup .... :grinning:
26. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tam už jsou nájemníci :slight_smile: V suterénu je tchyně, nad ní my, pak je patro a podkroví :slight_smile: taky s nájemníkama. Zahrada není velká, ale v Praze je to luxus! :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tý jo a jak to jako jde sex mezi kontrakcema??? to nebolí???
jinak já hráz taky masírovala a k prdu stejně jsem skončila na císaři a toho maliníku co jsem vychlastala bůůůůů
26. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no msevy to tady psala,že tesne před odjezdem do porodky to zvládli...no me to příde legrační mezi kontrakcema myslet na sex...ale proti gustu žádnej dyšputát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jo před porodem se sex doporučuje,ten to všechno začíná,ale teda nevím,jak bych skočila na partnera a funela na nem mezi kontrakcema....budu pekne vyjukaná,že jedu rodit a ne myslet na sex..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup maliníkový čaj je na lepší a rychlejší porod,nebo na neco jinýho?to taky ale nemužeš pít celý tehu,jenom tesne před,ne?
26. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nápodobně jestli teda se mi to tentokrát povede přirozeně, budu asi pěkně vyjukaná než abych sexovala :zipper_mouth:
tý jo na nově běží zajímavý film
26. únor 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Jsem se dívala na malou a jez ní pěkná kočena :wink:
26. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj je na rychlejší porod, mimi bude kluzké a maliník snad nějak zařídí rychlejší pohodovější otvírání, ale co je na tom pravdy netuším a může se pít tuším od 34tt
26. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek