• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup - no já taky myslela, že to nepujde, ale dobrý :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka díky už je strašně velká tý jo :zipper_mouth: hrozně to letí, na koníka už jsem nedávala fotky ani nepamatuju, dávám je spíš na FB no
26. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - aspoň se odreaguješ a uvolníš :grinning:
26. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup a tys mela plánovaný cisař,nebo to přirozene nešlo,tak te vzali na sál?já koukám na primu...haha koukám,to je silne slovo,mám zaplou telku jen jako zástěrku,pač když jsem na nete,nejsem schopná sledovat i telku....no jo,jsem jak chlap,ten taky neumí delat víc vecí najednou.... :grinning: :grinning: :grinning:
takovouhle krásnou barvičku máme v kuchyni na 1 zdi jsem z ní nadšená je taková skvěle jarní - spring green :slight_smile:
holky, jdu se dívat na Novu, tak se tu mějte a zítra ahooooj :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup :sweat_smile: jak koukám letí tady samá zelená :grinning:
26. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup jeee to je tvoje malá,nebo už vlastne je veliká.....ale barvička pekná....
26. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jo zelená je dobrá..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 taky to mívám jako kulisu ale dne spokukuji :slight_smile: MM spí na gauči :zipper_mouth:
no byl to plánovaný císař ze dne na den, já měřím 154 cm totiž a malá měla odhad přes 4kg tudíž mě moje dr poslala do porodnice ať porodník rozhodne zda mě nechá rodit nebo ne páč prý tak malé ženy jako já tak velké dítě těžko porodí, je to nebezpečné nebo co :frowning2: no porodník mě ukecal na císaře že to bude bezpečnější pže jsem byla 41tt a malá šíleně nahoře a já absolutně nepřipravená rodit otevřená jen na špičku prstu a přenášet mě nechat už nemohli kvůli váze, já vyklepaná jak startka (vykládal o dlouhém porodu a přidušeném dítěti) jsem souhlasila s císařem, malá měla 4052 a 52cm a šňůru kolem krku takže nakonec jsem byla i ráda
jsem zvědavá jak to dopane teď, nejím žádné vitamíny tak uvidíme jak klučík naroste, bojím se ale že bude ještě větší a pokud se to nerozběhne spontáně tak mě asi čeká zase sekce
26. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu si hajnout nak me to dneska zmaha tak paaa
26. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup jeee tak tos mela štestí...a dobře,že to takhle dopadlo....si byla ve spinálu nebo pod plnou narkozou a rodila si kde?já teda taky nejím žádný vitamíny,vlastne já celej život si nic neberu....
26. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj to je NIkča :slight_smile: za měsíc jí bude 2,5 mazec
@pepsilight paaa a dobrou
@tasmailla1 jj ve spinále a bylo to teda zajímavý to sledovat aposlouchat :slight_smile: a rodila jsem v ˇUstí nad Orlicí místní okresní nemocnice
26. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup no kdybych si mela vybrat,tak taky spinál...a v ustí budeš rodit i druhé?
26. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ráda bych je to tam moc hezké a všichni příjemní :slight_smile: tak pokud mě nevyhodí pojedu tam i podruhé, je to sice dál než místní Rychnov nad Kněžnou, ale nové modernější, příjemnější :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 oni i spinál doporučují pokud to jde kvůli miminku je to šetrnější
26. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup a vy v Rychnove máte špitál i porodnici?no já budu rodit v Hradci,tak jsem zvedavá,jaký jsou příjemný tady....
26. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup a kámoška mela cisaře pod plnou narkozou...
26. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj v Rychnově je normál nemocnice se všema klasickýma odděleníma :slight_smile: narodila jsem se tam já :slight_smile:
a to měla plánovaného císaře? mě na ten spinál úplně překecávali i když já pro něj byla rozhodnutá, chtěla jsem mimi vidět hned a hlavně ho hned nakojit
26. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup jj mela ho plánovaný...ale práve si taky myslím,že porod je i o tom hnedka videt miminko,takže proto si myslím,že spinál je lepší...a předsi po narkoze ješte pospávaš a z porodu nemáš nic....nevím proč se kámoška rozhodla pro narkozu,nechápu to,asi ji nedelala dobře představa,žeby tam videla krev,nebo nevím proč....
26. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to jí teda taky nechápu, možná měla strach z té injekce do zad nebo se bála že něco ucítí, ale fakt to bylo v pohodě a krev jsem teda vůbec neviděla, měla jsem před sebou hrazdičku s zeleným hadrem, zahlídla jsem jen placentu jinak nic
26. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup to je fakt,že jehlička do zad pusobí pro veřejnost jak strašák,tak je to možná tím...a hlavne když riziko pak je ochrnutí,ale dnešní anesteziologove,co to delaj,už jsou skušený a vedí,jak to udelat,aby k ochrnutí nedošlo....
26. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup a jak to po cisaři je s bolestí?bolí to hodne?jak si se pak posazovala,nebo stavela u postele?dalo se to zvládnout?
26. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 mi povídej taky jsem se toho šíleně bála, ale zase jsem věřila že to bude v poho a že pro mimi to bude lepší a ani to moc nebolelo byla tam skvělá sestřička řekla mi ať se o ní opřu tak jsem si jí dala hlavu na rameno a ona že se musím uvolnit ať myslím na to jak bude miminko krásné a jestli víme co to bude a tak prostě příjemná a najedou jup a bylo to a za chvíli jsem už cítila mravenečky v nohách a teplo a pak jsem si sáhla na stehno a byla to jak kejta prasečí, jak když saháš na teplý maso fuj to byl zážitek :grinning:
a nejlepší jak se u té operace dr. bavili co budou vařit k obědu apod. to byla prča probírali salát a řízky a já se modlila ať je vše ok :slight_smile: krom točení hlavy jsem vůbec nic necítila až když malou vytlačovali ven páč to mi zatlačili na žebra
26. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup no ono je duležité strašne přístup ze strany zdravotníku.....ale hlavne že to dopadlo dobře.....
26. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic,já jdu taky koukat na telku,tak zatím paaaa :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek