Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
zup
26. únor 2011
@tasmailla1 no hele budeš se divit ale druhý den jsem už chodila aniž bych tomu předtím věřila :-x
12 hod po operaci mě nechali na pooperačním s tím že tam 2 hod byl se mnou a s malou MM, i jsem kojila a po 12 hod jsem musela vstát jít se se setrou osprchovat, převlíct a dovedla mě do mého pokoje, to bylo to nejhorší z celého císaře, myslela jsem že chcípnu ta bolest když jsem se měla postavit a jako ještě chodit no mazec, ale pak mi dávali čípky na bolest a už to bylo lepší, ráno mi řekli že musím na malou i na velkou během dopoledne a že mám co nejvíc chodit, no myslela jsem že to nepůjde ale docela to šlo, sice pomalu ale šlo a vstávat jsem musela přes bok přes loket, nejhorší byli ty vysoké postele, musela jsem si říct o schůdky a malou mi teda nechali n apokoji přes noc až 3tí den páč jsem jí nemohla kloudně zvedat - raději i když já jsem jí unesla
zup
26. únor 2011
@tasmailla1 jj já taky pokukuju na tu novu proto mi to trvá a ještě píšu romány
peta3
26. únor 2011
Ahojky holky 🙂
dnes jste toho teda napovídaly :-N , ale mám dočteno a docela jsem se pobavila 😃
já měla rychlej porod - v porodnici jsem byla asi 2,5 hodiny i s příjmem 😃 . Ale klystýr jsme stihly - a to jsem byla přetím asi 3x na velký :-o , ale já jela do porodnice z grilovačky. odpo jsem si dala skleničku vínečka a masinko a pak už jsem ted pomalu začínala mít obavy, že fakt budu rodit a pořá sjwem si říkala, ež to není možný, že mám ještě týden do termínu a že určitě rodit nebudu...manža se opil, švára taky, švagrová bez řidičáku...tak nás do porodnice vezla ve 2 v noci její kamarádka (manža mi řekl, ať si lehnu a zaspim to, že on nikam jet nemůže ]-( ]-( ]-( ). U porodu se mnou byla nakonec alespoň švagrová. hráz mi trochu nastřihli - t jsem se dokonce ptala, jestli mi ji budou nastřihávat a PA říkala, ež asi jo, že ji mám docela pevnu (a to jsme taky trochu masírovali...). A epidural mi ani nenabídli, ale já jsem ho stejně nechtěla. Ale před porodem jsem si říkala, ež to bolí a že rodit nechci...jenže pak jsem si říkala, že prostě mimís nějak ven musí a jinudy to fakt nepůjde :-N . Jinak mi sice plodovka během dne praskla, ale odcházela psotupně, takež jsemto nějak nevěděla :-N . Zároveň mi totiž odcházela i zátka, tak jsem tu vlhkost přikládala zátce...od plodovky jsem očekávala rupnutí a kaluž pode mnou.
peta3
26. únor 2011
a tu zase nikdo |-| 😢
zlatunka84
26. únor 2011
dobrou noc všem
tasmailla1
27. únor 2011
ahoj holky,dobré ránko přeju...a opet u ns krásne svítí sluníčko,odpolko pujdem asi na prochajdu...a už ani venku není taková zima ,máme O stupnov,to jde.....
@zup no práve tohle me zajímalo,jak to je po cisaři,s tím posazovaním a chuzi...no jasne,předci je to čerstvá pooperační rána,tak to zabolet musí..... :-| :-| :-| :-| :-| No jo ty postele jsou vysoký,ješteže existujou schudky 😃 😃 😃
@peta3 tomu říkám štestí.....že te málem nikdo neodvezl do porodky,i když byl plnej barák... 😃 😃 😃 😃 a pak se z toho manža dostal?vedel vubec,že jedeš do porodky?nebo byl tak opitý,že pak mel okno....a druhý den te pak hledal,kde jseš.... 😃 😃 😃
hradilenka
27. únor 2011
Ahoj holky ... to jsou témata :-N za chvíli tady budeme psát my prvorodičky jaký to bylo ... to budou pak romány 😃 😃 😃
Co dneska vaříte?
myschka
27. únor 2011
bré ráno těhulky 🙂 tady je hnusně zataženo a poletuje sníh ]-( :-p :-p hnus velebnosti 😃
Já oběd odbudu pač máme omáčku na špagety ze včera a Míra přijede až na večeři tak k večeři něco vymyslím ale zatím se nevzrušuju 😉 asi udělám kotletky s bramborem :-|
tasmailla1
27. únor 2011
@hradilenka no my máme testovinový salát a řízky....
hradilenka
27. únor 2011
@tasmailla1 Já mám zatím kotletu v syrovém stavu a nevím co z ní nakonec bude 😃 😃 😃 Možná dušená s hříbkama a rýže =-)
myschka
27. únor 2011
@hradilenka dobrý tip. houby tu mám rýži jsme dlouho neměli 😉
hradilenka
27. únor 2011
@myschka No vidíš navzájem si vypomůžem 😃 Zítra dáváš tipa Ty 😃 😃 😃
tasmailla1
27. únor 2011
ty jo,.holky nedelejte chute s houbama,žádný doma nemám,ale dala bych si masíčko na houbách,mnamy.... :-p :-p :-p
hradilenka
27. únor 2011
@tasmailla1 Ty nechodíš do lesa? Já jich letos našla tolik , že by jsme je mohly mít každý den 😃 😃 😃 Mám plno nasušeno suchohřibů a zbytek praváky a kozáky v mrazáku a ten je z poloviny samý hřib 😃 😃 😃
tasmailla1
27. únor 2011
@hradilenka ale jo,ale já neznám houby....vzala byych i ty nejedlý,kdyby se me líbili 😃 😃 😃 a pak mám hruzu z klíštat...tak v léte se procházime jenom po ceste v lese a ne mezi stromy.... 😃 😃
hradilenka
27. únor 2011
@tasmailla1 Klíšťata jsou v trávě nepadají ze stromů... můžeš je chytit i doma na zahradě. Tak běž do lesa s nějakým houbařem a vysvětlí Ti jaké jsou jedlé a jaké ne.... sbírej jen osvědčené 4 druhy , sucháče, praváky, kozáky, janky a nemáš na tom co pokazit. Já mám nejraději sucháče mají nejvíce aroma.... pravák je jen krásný, ale žádná chuť :-p
myschka
27. únor 2011
@hradilenka jj letos se urodilo, já mám nasušenej pytek o velikosti povlaku na polštář 😃 jen hříbky
@tasmailla1 😃 😃 já houbaření miluji, na Šumavě klíštata skoro nejsou-je to na ně vysoko 😉
hradilenka
27. únor 2011
@myschka Já taky hrozně ráda chodím do lesa, beru sebou i tu naší slečnu a sem tam se jí nevědomky podaří že me zavede na dobré místečko 😃 😃 😃 Člověk se sice nachodí, ale miluju ten vzduch a ty ptáčky no prostě všechno :-N
msevy
27. únor 2011
Ahooj holky, tak jsme se krásně nadlábli obídku - zeleninová polívčička a plněný papriky a rýži 😃 Na zítřek mám v plánu udělat obalovaný květák s brambůrkem 🙂 Pomalu se dostávám z angíny, dneska ještě tak trochu polehávám, ale když vidím tu maxihoru prádla, co mě čeká na vyžehlení - asi ještě dneska vstanu. Nějak nemáme co na sebe 😃 Vypráno vše, ale to žehlení :-p
myschka
27. únor 2011
Tak u nás se taky vegetí po jídle, musím se pochválit 😃 uvařila jsem výbornej obídek a upekla suprovou buchtu kterou chodím pořád ujídat :-N 😃 😃 Aduš spinká a já už jsem asi 20x přeblikala všech 60 kanálu na kabelovce 8-( 😃 😃 nikde nic edávají tak jsem začla háčkovat bačkůrky pro mimčo
myschka
27. únor 2011
@msevy o žehlení mi ani nemluv 8-(
druidee
27. únor 2011
Ahoj holčiny, asi nejsem jedinná, kdo se u dočítání včerejší debaty pobavil 🙂 včera jsem příteli vysvětlila pojem Pipka a že asi jednu skoro takovou má doma. Naprosto klidný mi odpověděl, že to bych ani jinak nebyla já 😃
Dnes jsme chtěli jít plavat, ale je mi od rána divně a tlak vylítl vysoko, další noční můra 😞 , taky jsem nabroušená pro nic za nic, miminko se od rána rozhodlo šťourat do zadní stěny a dolů a tak už jsem se párkrát pěkně nadávla :-N
Krásný den všem 🙂 , tady svítí sluníčko už od rána 🙂
druidee
27. únor 2011
@hradilenka 🙂 jj, budu muset udělat výběrové řízení na žirafy 😃
druidee
27. únor 2011
Holky, už jste přemýšlely nad pojišťovnou pro mimčo????? ....ono asi rozdíly mezi hrazením např. očkování atd jsou docela minimální, že? asi výběr pojišťovny nebude nakonec věda (my jsme oba u VZP, klasika 🙂 ) ještě jsem teda nic neštudovala, tak nevím..
hradilenka
27. únor 2011
@druidee jj to by si měla udělat výběrovku .... my už jich máme dost 😃 Nad pojišťovnou nepřemýšlím, já si myslím , že si zase tak moc nevybereme já volím asi VZP klasiku. Včera a dnes jsem měla zase nákupní horečku tak jsem lovila po bazaru co tu je a docela jsem dobře nakoupila si myslím. Dívala jsem se na ten laclík a mi se to tam zdá drahý ... 🙂
myschka
27. únor 2011
@druidee sluníčko závidím, tady je hnusně
Míra má ministerstvo vnitra a já VZP, dřív to bylo fajn, platili a propláceli kde co ale poslední rok nějak šetří a hlavně lidi nutí aby oba byli u nich. Takže dřív jsem si nechala proplácet plavání s malou a letos mě vyhodili, že jen když jsou oba u vzp 8-( to samé s očkováním na žloutenku
hradilenka
27. únor 2011
Moje úlovky :-N
myschka
27. únor 2011
@hradilenka musíš ten laclík líp prohlídnout, já nabrala bodýčka po 9 kč 😃 a jsou jak novýa overálky kolem dvacky 😉 musim říct, že jsem měla štěstí všechno co jsem vybrala je v super stavu a nejdražší věc jsem měla za 90,- džínečky
hradilenka
27. únor 2011
@myschka já body a tak mám dívala jsem se tam po bundách, mikinkách a kalhotech a všechno drahý jinde kupuju levněji . 😉
myschka
27. únor 2011
@hradilenka ta kombinézka je super x-) x-)