• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no hele budeš se divit ale druhý den jsem už chodila aniž bych tomu předtím věřila :zipper_mouth:
12 hod po operaci mě nechali na pooperačním s tím že tam 2 hod byl se mnou a s malou MM, i jsem kojila a po 12 hod jsem musela vstát jít se se setrou osprchovat, převlíct a dovedla mě do mého pokoje, to bylo to nejhorší z celého císaře, myslela jsem že chcípnu ta bolest když jsem se měla postavit a jako ještě chodit no mazec, ale pak mi dávali čípky na bolest a už to bylo lepší, ráno mi řekli že musím na malou i na velkou během dopoledne a že mám co nejvíc chodit, no myslela jsem že to nepůjde ale docela to šlo, sice pomalu ale šlo a vstávat jsem musela přes bok přes loket, nejhorší byli ty vysoké postele, musela jsem si říct o schůdky a malou mi teda nechali n apokoji přes noc až 3tí den páč jsem jí nemohla kloudně zvedat - raději i když já jsem jí unesla
26. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj já taky pokukuju na tu novu proto mi to trvá a ještě píšu romány
26. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
dnes jste toho teda napovídaly :sweat_smile: , ale mám dočteno a docela jsem se pobavila :grinning:
já měla rychlej porod - v porodnici jsem byla asi 2,5 hodiny i s příjmem :grinning: . Ale klystýr jsme stihly - a to jsem byla přetím asi 3x na velký :astonished: , ale já jela do porodnice z grilovačky. odpo jsem si dala skleničku vínečka a masinko a pak už jsem ted pomalu začínala mít obavy, že fakt budu rodit a pořá sjwem si říkala, ež to není možný, že mám ještě týden do termínu a že určitě rodit nebudu...manža se opil, švára taky, švagrová bez řidičáku...tak nás do porodnice vezla ve 2 v noci její kamarádka (manža mi řekl, ať si lehnu a zaspim to, že on nikam jet nemůže :angry: :angry: :angry: ). U porodu se mnou byla nakonec alespoň švagrová. hráz mi trochu nastřihli - t jsem se dokonce ptala, jestli mi ji budou nastřihávat a PA říkala, ež asi jo, že ji mám docela pevnu (a to jsme taky trochu masírovali...). A epidural mi ani nenabídli, ale já jsem ho stejně nechtěla. Ale před porodem jsem si říkala, ež to bolí a že rodit nechci...jenže pak jsem si říkala, že prostě mimís nějak ven musí a jinudy to fakt nepůjde :sweat_smile: . Jinak mi sice plodovka během dne praskla, ale odcházela psotupně, takež jsemto nějak nevěděla :sweat_smile: . Zároveň mi totiž odcházela i zátka, tak jsem tu vlhkost přikládala zátce...od plodovky jsem očekávala rupnutí a kaluž pode mnou.
26. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu zase nikdo :pensive: :cry:
26. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc všem
26. únor 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dobré ránko přeju...a opet u ns krásne svítí sluníčko,odpolko pujdem asi na prochajdu...a už ani venku není taková zima ,máme O stupnov,to jde.....
@zup no práve tohle me zajímalo,jak to je po cisaři,s tím posazovaním a chuzi...no jasne,předci je to čerstvá pooperační rána,tak to zabolet musí..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: No jo ty postele jsou vysoký,ješteže existujou schudky :grinning: :grinning: :grinning:
@peta3 tomu říkám štestí.....že te málem nikdo neodvezl do porodky,i když byl plnej barák... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak se z toho manža dostal?vedel vubec,že jedeš do porodky?nebo byl tak opitý,že pak mel okno....a druhý den te pak hledal,kde jseš.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... to jsou témata :sweat_smile: za chvíli tady budeme psát my prvorodičky jaký to bylo ... to budou pak romány :grinning: :grinning: :grinning:
Co dneska vaříte?
27. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno těhulky :slight_smile: tady je hnusně zataženo a poletuje sníh :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus velebnosti :grinning:
Já oběd odbudu pač máme omáčku na špagety ze včera a Míra přijede až na večeři tak k večeři něco vymyslím ale zatím se nevzrušuju :wink: asi udělám kotletky s bramborem :unamused:
27. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no my máme testovinový salát a řízky....
27. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já mám zatím kotletu v syrovém stavu a nevím co z ní nakonec bude :grinning: :grinning: :grinning: Možná dušená s hříbkama a rýže :confused:
27. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dobrý tip. houby tu mám rýži jsme dlouho neměli :wink:
27. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka No vidíš navzájem si vypomůžem :grinning: Zítra dáváš tipa Ty :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,.holky nedelejte chute s houbama,žádný doma nemám,ale dala bych si masíčko na houbách,mnamy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ty nechodíš do lesa? Já jich letos našla tolik , že by jsme je mohly mít každý den :grinning: :grinning: :grinning: Mám plno nasušeno suchohřibů a zbytek praváky a kozáky v mrazáku a ten je z poloviny samý hřib :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale jo,ale já neznám houby....vzala byych i ty nejedlý,kdyby se me líbili :grinning: :grinning: :grinning: a pak mám hruzu z klíštat...tak v léte se procházime jenom po ceste v lese a ne mezi stromy.... :grinning: :grinning:
27. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Klíšťata jsou v trávě nepadají ze stromů... můžeš je chytit i doma na zahradě. Tak běž do lesa s nějakým houbařem a vysvětlí Ti jaké jsou jedlé a jaké ne.... sbírej jen osvědčené 4 druhy , sucháče, praváky, kozáky, janky a nemáš na tom co pokazit. Já mám nejraději sucháče mají nejvíce aroma.... pravák je jen krásný, ale žádná chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj letos se urodilo, já mám nasušenej pytek o velikosti povlaku na polštář :grinning: jen hříbky
@tasmailla1 :grinning: :grinning: já houbaření miluji, na Šumavě klíštata skoro nejsou-je to na ně vysoko :wink:
27. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já taky hrozně ráda chodím do lesa, beru sebou i tu naší slečnu a sem tam se jí nevědomky podaří že me zavede na dobré místečko :grinning: :grinning: :grinning: Člověk se sice nachodí, ale miluju ten vzduch a ty ptáčky no prostě všechno :sweat_smile:
27. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak jsme se krásně nadlábli obídku - zeleninová polívčička a plněný papriky a rýži :grinning: Na zítřek mám v plánu udělat obalovaný květák s brambůrkem :slight_smile: Pomalu se dostávám z angíny, dneska ještě tak trochu polehávám, ale když vidím tu maxihoru prádla, co mě čeká na vyžehlení - asi ještě dneska vstanu. Nějak nemáme co na sebe :grinning: Vypráno vše, ale to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se taky vegetí po jídle, musím se pochválit :grinning: uvařila jsem výbornej obídek a upekla suprovou buchtu kterou chodím pořád ujídat :sweat_smile: :grinning: :grinning: Aduš spinká a já už jsem asi 20x přeblikala všech 60 kanálu na kabelovce :rolling_eyes: :grinning: :grinning: nikde nic edávají tak jsem začla háčkovat bačkůrky pro mimčo
27. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy o žehlení mi ani nemluv :rolling_eyes:
27. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, asi nejsem jedinná, kdo se u dočítání včerejší debaty pobavil :slight_smile: včera jsem příteli vysvětlila pojem Pipka a že asi jednu skoro takovou má doma. Naprosto klidný mi odpověděl, že to bych ani jinak nebyla já :grinning:
Dnes jsme chtěli jít plavat, ale je mi od rána divně a tlak vylítl vysoko, další noční můra :frowning2: , taky jsem nabroušená pro nic za nic, miminko se od rána rozhodlo šťourat do zadní stěny a dolů a tak už jsem se párkrát pěkně nadávla :sweat_smile:
Krásný den všem :slight_smile: , tady svítí sluníčko už od rána :slight_smile:
27. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: jj, budu muset udělat výběrové řízení na žirafy :grinning:
27. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste přemýšlely nad pojišťovnou pro mimčo????? ....ono asi rozdíly mezi hrazením např. očkování atd jsou docela minimální, že? asi výběr pojišťovny nebude nakonec věda (my jsme oba u VZP, klasika :slight_smile: ) ještě jsem teda nic neštudovala, tak nevím..
27. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj to by si měla udělat výběrovku .... my už jich máme dost :grinning: Nad pojišťovnou nepřemýšlím, já si myslím , že si zase tak moc nevybereme já volím asi VZP klasiku. Včera a dnes jsem měla zase nákupní horečku tak jsem lovila po bazaru co tu je a docela jsem dobře nakoupila si myslím. Dívala jsem se na ten laclík a mi se to tam zdá drahý ... :slight_smile:
27. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee sluníčko závidím, tady je hnusně
Míra má ministerstvo vnitra a já VZP, dřív to bylo fajn, platili a propláceli kde co ale poslední rok nějak šetří a hlavně lidi nutí aby oba byli u nich. Takže dřív jsem si nechala proplácet plavání s malou a letos mě vyhodili, že jen když jsou oba u vzp :rolling_eyes: to samé s očkováním na žloutenku
27. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje úlovky :sweat_smile:
27. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka musíš ten laclík líp prohlídnout, já nabrala bodýčka po 9 kč :grinning: a jsou jak novýa overálky kolem dvacky :wink: musim říct, že jsem měla štěstí všechno co jsem vybrala je v super stavu a nejdražší věc jsem měla za 90,- džínečky
27. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já body a tak mám dívala jsem se tam po bundách, mikinkách a kalhotech a všechno drahý jinde kupuju levněji . :wink:
27. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ta kombinézka je super :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek