• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak takhle jsem se dlouho nezasmála, musela jsem první 4 měsíce přečíst manželovi, protože to je přesně můj případ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já se tu taky řechtala jak blbá, nejvíc mě dostalo stříhání nehtů :grinning: pač to si dobře pamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
www.laclik.cz je bazárek
27. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, jde o bazárek www.laclik.cz :slight_smile:
@micka1 no téda, selátko a už víte co s ním :grinning: :grinning: no já budu zítra celý den sama, páč můj jde místo oběda k zubaři a opět bude v práci do 8 do večera :unamused: tak si musím vymyslet nějaký plán (krom žehlení)
27. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to je skvěle napsáno..hned jsem to rozeslala e-mailem po kámoškách-maminách :grinning:
27. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
končím, odevzdávám PC manželovi:slight_smile: Mějte se a zítra ahoooj
27. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc :slight_smile: . mimísek zase stihl začít pořádnou rozcvičku-asi že dnes skoo pořád spinkal, tak jdu řešit ještě kýble na pleny a pustím si pohádku uspávačku.
27. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.....u nás hezky svítí sluníčko...@myschka výborné,dobře jsem se nasmála....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rozhodla jsem se ,že dnes nic nebudu delat,to je hezká představa,jenom k obedu uvařím zeleninovou polévku,ale jinak nehnu ani prstem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Po víkendu se me nejak nic nechce delat.....
28. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:
včera jsem se na net vubec nedostala, byli tu naši přát Peťovi k svátku a pak jme dali procházku a večer jsme se věnvali sobě
@tasmailla1 - nevěděl to- on to zaspal. Sice jsem mu psala na mobil, že teda rodim a pak že má kluka, ale to mu řekl švára, když se ráno vzbudil - P. nenašek telefon :sweat_smile: . Když dojel do porodky, tak to z něj ještě táhlo, jsem mu říkala, ať se moc nad Marťu nenaklání, aby z toho nebyl opilej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a jdu vás dočíst
28. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem včera jsme prozkoumala laclik.cz brumla.cz a ještě něco a 1200kč v čudu ale za hafo věciček taky jsem včera doplnovala tabulku tak musím počkat až to přijde at se v tom trošku zorientuju a nemám pak 150 bodyček a třeba žádnou mikču ale pořád mám blbý pocit že netuším kolik bude měřit a vážit aby ty věcičky k něčemu byly např. vel. 50 nemám ani jednu říkám si raději větší než aby to neobléklo:slight_smile:) no tak když tak babičky dokoupí po porodu:slight_smile:)
28. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na vás dotaz kupujete koupací kyblíky nebo vaničky nebo obojí?? mě ty kyblíky přijdou divné nelíbí se mi to
28. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 ty jo,dobrá historka,no keby muj manža se takhle zachoval,asi bych mu do smrti neodpustila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 no jo nákupy na nete jsou jako mor,já když jsme neco objednala,ješte jsem to nemela ani doma a už bych objednávala dál.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já už kalhot,nebo tepláčky,nebo dupky mám docela dost...ale mikiny nebo svetry málo,takže tohle ješte potřebuju dokoupit.... :grinning: já budu kupovat vaničku,me se ten kyblik nelíbí..... :wink: :wink: a přijde me zbytečne drahej.....takže vanička to jistí.... :wink:
28. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 díky za názor jsem ráda že v tom nejsem sama:slight_smile: jo je to jako mor s takovou brzo přijdu na buben:slight_smile:)) už mám v košíku na laclik.cz zase za 518kč strašné
28. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já tedka brázdím brumla.cz a tam maj taky pekný vecičky...ale musím se tedka krotit,dokud nepřijedou penízky,pač nechci skončit na mizine....vy to máte dobrý,když víte pohlaví,ja furt vybírám jenom neutral,ale i to je hezky a nechci to vedet,co budem mít jenom pro to,abych vedela jakou barvu oblečení mam kupovat.,či pro holku,nebo pro kluka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 výhodou nákupu na nete je to,že nemusíš nikde vystrčit nos a pekne z tepla domova nakoupíš za pár kaček.....to me vyhovuje,hlavne tedka,když je venku pořád zima....
28. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky ... u nás je taky moc krásně , svítí sluníčko, ptáčci cvrlikají .... jinak mi nabízela švagrová kyblík že se v něm koupal malý Peťa a měl to v něm moc rád, ale někde jsem četla, že se pak ty děti z kyblíku bojí vody a pak že řvou ve vaně jak jsou už větší :confused: . Nevím co je na tom pravdy. Já koupila přebalovák, komodu a vaničku 3v1. Abych se pak nemusela ohýbat do vany. Doma to dám rovnou do koupelny k žebříku a při koupání bude u tepla. Takže super... Pak se ta vaničky a ten přebalovák dají oddělat a bude z toho komoda do pokojíčku.
28. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jasně to chápu já čekala jen jak to budu vědět a ted je to hrozné vybírám a kupuju a kupuju dneska jdu na kočár tak uvidím co mi poradí:slight_smile:))
28. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@tasmailla1 @zlatunka84 tu nakupovací mánii znám.. :grinning: :grinning:člověka to nějak pohltí a už v tom lítá.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě chybí spíše trička nebo tak, páč mám pořád fóbii, že to tomu človíčkovi nebudu umět narvat přes hlavu. Takže zatím jsem sehnala jen vše rozpínací :wink: jinak já jdu do kyblíčku, jednoznačně :sweat_smile: :grinning: protože do půl roku kyblik stačí a pak půjde mimko do velké vany s taťkou nebo mamkou :wink:
@peta3 no, pěkná historka :grinning: :grinning:

Holčiny, chystáte se na těhulkové fotografování???? já o tom přemýšlím, nad nějakým profi zvěčněním bříška s přítelem..
28. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, tady také slunečno. O tom řvaní jsem to také četla... že kyblíkovali, pak šli na kojenecké plavání a dítě hysterák ve sprše i v bazéně :grinning: :grinning: já bych ráda i na plavání s miminem a pokanděnou prdku taky občas doma osprchuju, takže se potom náhlé hysterie nebojím :slight_smile: jů, nahoď foto té mutifunkční komody, jsem zvědavá :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tomu že deti pak řvou ,bych klidne i věřila,pač v tom kyblíku si furt myslej,že jsou jak v delohe a pak je učit na velkou vanu,to musí bejt fuška,tak i proto nechci kyblík,at si hezky od narození zvyká na prostor.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jooo to je hezký takhle mít všechno v jednom,ale pokud máte velkou koupelnu,tak se vám to vejde,ale nám do bytu,nevím kam bych to naskládala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo hold problém bytu...radši bych chtela baráček....ach jo....
@zlatunka84 no my jedem na kočár bud ve středu nebo ve čtvrtek se podívat.....a pak ho budeš kupovat v prodejne,nebo si ho tam jenom odskoušíš a pak budeš kupovat z netu?
28. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihi no přesně to mě děsí taky jako jak to chudáčkovi budu tlačit přes kebulku to bude asi plakat nebo nevím.... no na těhu focení se chstám ale až tak 7.měsíc až budu mít pořádny buben:slight_smile:) máme tady jednu paní dělá moc pěkné fotky
28. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee už rozumím výrazu být "závislej na nákupech"...to jsem ani já nikdy na sebe tak nenakupovala,jak tedka na miminko,to se bude ale mít,jak v bavlnce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Rozmejšlela jsem o tom focení,ale to je ješte čas,to se chodí nekdy yž v 8 mesíci,ne?ale no nevím,či do toho pojedu,jsem strašnej stydlín a ukazovat nekde před cizím človekem bříško,no nevím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no měla jsem v plánu at mi něco doporučí plus moje požadavky = cena jako mi nabídne a pak internet hihi kdybych to našla levněji tak to koupím na netu to je jasné :slight_smile:))ale záleží okolik třeba 200kč to bych se na to asi vybodla pak taky poštovné a tak takže uvidím jedu tam za chvíli tak pak dám vědět:slight_smile:
28. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo no ukazovat se ale zase budeš mít památku mě to přijde moc krásné aby ti pak nebylo líto že to nemáš:slight_smile: třeba
28. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj, tak nějak, pak tu krizi s miminkem opláču taky, že mu neumím oblíct něco přes hlavu :grinning: já to také chystám tak za měsíc, právě už sháním ateliéry a recenze na těhu focení :slight_smile: a pak i s miminkem :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já koukala na stránky krámku,kam pojedem kouknout na kočárek a tam ho maj skoro za 10000,na nete tak kolem 8000 kč,takže radši bych si ho tam nekde vyskoušela a pak asi objednala z netu...i když nevím,jak dlouho bych pak čekala na dodání z netu.....
28. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám na foťáky taky alergii a stydlivku. ale s bříškem se chci pochlubit :grinning: :grinning: a ať má i mrně další do albíčka (tam mu střádám všechny fota od prvního (test se dvěmi čárkami) :grinning: :grinning:
Jj, já s nákupy také nikdy takhle dříve nevyšilovala :grinning: :grinning: a náramně si to užívám teď :grinning:
28. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to oni ti řeknou předem za jak dlouho to přijde pokud je to solidní internetový obchod ale 2000kč už je dost peněz když si vemu co vše za to ještě pořídíš tak bych neváhala
@zlatunka84 no ješte uvidím či do toho focení pujdu,ješte jsem nai nekoukala,kde to u nás delaj....v jakým atelieru...moc jsem to ješte nestudovala....
@druidee no mne to vubec nenapadlo si fotit čárečky,takže do albíčka mám pro mimi zatím jenom jednu fotečku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joj já si to taky užívam,už to manžoj ani neukazuju radši,coo jsem nakoupila.....on tomu stejne nerozumí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 no práve že jsem rozhodnutá tak nejak na 70%,že to koupím z netu...pač za 2000 mužu dovybavit výbavičku pro mimi.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: já už ty svoje nákupní výhry taky Honzovi raději ukazuji opatrně, ale on má přehled, jelikož i-platby zadává jedině on :grinning: :grinning: Já bych to též koupila na netu, páč 2tis je fakt rozdíl. Jen si raději omrkni servisní místa a záruku, jestli jsou stejné jako v kamenném obchodě... :wink:
28. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek