• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee Ahojky , ty chceš chodit s prckem od mala na bazén? Já ne... je tam plno " sraček " chlór a takový ty chemošky, nechci aby měl prcek pak ekzém. Moře to je něco jinýho ,ale bazén ani omylem. Komodu s vankou nafotím, až dosnídám a hodím to tady.
@tasmailla1 Taky máme byt , ale je fakt, že koupelnu máme velkou :wink:
28. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no záruka na kočárek z netu je 2 roky,ale servisní místa to nevím,ale to by melo bejt i v kamennným obchodu u nás,když si ho tam pujdem vyskoušet,.ne?
28. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a hlavne v kamenným obchode nemaj tolik barevných variací,jak na nete....
28. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, dřív nebo později s mrnětem plavat půjdu :slight_smile: . chlor je i v domácí vodě a bazény jsou pravidelně kontrolovány. Vůbec jsem neslyšela, že by z toho chytaly děti ekzém apod. Tady je spousta aktivit a kroužků plavání pro děti všeho věku a bazén pár let nový-Valmez :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ps. u moře, kde se dá plavat, jsem byla jednou v životě (vloni) :grinning: :grinning: a než se tam dostaneme zase, bude z prcka školák :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je pak jasná volba- internet :grinning:
28. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No tak já bazén ee... míra chlóru v domácí vodě a ve vodě do bazénu je jiná , navíc tam není jen chlór , ale i jiné sračky , aby ta voda vydržela . Kde si byla u moře? My jezdíme na šnorchl.
28. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za chvíli nás čekají testy na těhu cukrovku .... vůbec se netěším až mě budou píchat do prstečku :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porod jsem měla fakt veselej. A mm chlastal, páč já pořád říkala, že rodit nebudu a navíc jsme ráno byli v porodnici tady v Ústí kvůli plodovce a vypadalo to v poho - nikdo mě neupozornil, že jako už by to mohlo brzo přijít :sweat_smile: ...tak jsem vyrazili do Polska, pak ke známým, ke tchýni a nakonec ke švagrovi, jenže tam se to pak nějak postupně rozjelo :sweat_smile: a když jsem P. říkala, ež by možná už neměl pít, tak už bylo docela pozdě a tak pil dál :angry: :angry: :angry:

kyblík jsme neměla, ale hodně jsem o něm uvažoval...ale pak jsem si řáíkala, že prostě nebudu vyhazovat peníze za všechno, co by se mi třeba líbilo :sweat_smile: , že vanička stačí
plavat s Martínekm jsem taky chtěa chodit, jenže to máme nedoporučený, páč Martínek začal od 8 měsíců dostávat záněty průdušek a 4x jsme si poleželi v nemocnici (naposledy v září a od té doby ťuk, ťuk, ťuk...), trak nám bazén nedoporučili - až později. ani jsme teď nešli na karneval, aby tam něco nechytil :pensive: . Ale zase si to raději odpustím a budu mít zdravé ditě a za rok už to třeba dopadne

kočárek jsem kupovala na netu - a bylo to v poho a zatím teda bez poruchy...mám Inglesinu a oni to jsou docela bytelný a bezporuchový kočárky - i když o fous dražší :pensive: , ale zase do toho jsme investovat prostě chtěla.

ad ty bodička - já právě zpočátku vůbec doďa ani nic přes hlavu nedávala - páč jsme mu to nechtěla rasovat přes hlavičku - zdědila jsme košlilky, ještě po nás a po Peťovi, tak jsem dávala ty

a víc asi nevim, co jste probírali - jen u popisu těhu jsem se taky nasmála a překopírovala to srpnovkám, ať se taky pobaví :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, těhu focení - P. nechtěl, tak mi udělala těhu fotky kamarádka, co je šikovná a mí estetické cítětní - a když je P. viděl, tak hend, že si spolu nějaké uděláme - měli jsem to v plánu 3. srpna, ale to už nějak nebylo co fotit, když se Marťa 1. narodil. S kámoškou jsem vyrazili za barák na pole, kde jsem neměla problém se svlíkat a převlíkat a ty fotky vypadají fakt super. Navíc mě to nestálo ano korunu :grinning: , i když já bych za to ty prachy v ateliéru dala - na fotky jsem ulílá, je to jediná památka, co člověku zůstane

ad plavčo - je dobrý si zjistit, jaká ta voda tam je a jak je kontrolovná ( uná se ji bazén se slanou vodou) - já mám znánou na hygieně a ta mi dopručila jedno plavčo v okolí(i když jinde, než je ta slaná voda)... nakonec teda smolík,no :pensive:
28. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - ahojky, musíš ale vybrat bazén jenom pro děti. Já jezdila s malým od 3měsíců na plavání do vany a pak od 4 měsíců do bazénu s mořskou vodou. Byl to bazén speciálně jenom pro plavání s dětma a super. Akorát to bylo od podzimu do jara, takže jsme pak druhý kurz půlku promarodili. Ale s druhým chci chodit zase. V tý vaně se mu to strašně líbilo - lektorka mě naučila, jak s ním pohybovat, on začal krásně držet hlavičku nad vodou, upravilo se mu trávení, takže já naopak doporučuju :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy U nás slaná voda není .... leda , že bych vysypala kilovku soli u nás do vany ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je fakt, že míra chlóru je jiná. ale když si vzpomenu, že jako malá jsem měla z plavání fóbii-neuměla jsem plavat a ve škole na kurzu jsem pak trpěla, přitom vodu mám ráda docela... :slight_smile: (až na fóbii z hluboké) byli jsme v Chorvatsku u Trogiru (kousek nad Splitem) voda ledová jak sviň, ale spousta mořských potvůrek-boží :slight_smile:
nj, cukr testy... ale prý je ten blivajz snesitelný :grinning:

@peta3 jo tak s tím rozením a chlastáním to bylo stejné u bráchy - švagrovou vrátili s nemo, že o porod nejde a že to ještě vypadá, že pár dní si ještě počká, tak brácha chlastil do večera, že /s přítelem mojí mámy/ a v noci už jeli rodit... :grinning: ale porod ustál s maminou (možná i díky alkoholovému opojení teda) :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - :grinning: :grinning: ale mrkni se ve vašem městě na plavání kojenců, v těhle bazénech je voda přísně kontrolovaná - dospělí tam většinou nechodí plavat. I když možný je všechno :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nad plavání s miminkem jsem ješte vubec neuvažovala,pro mne to je nejak za dlouhou dobu......ale vím,že kámošky takhle chodej a strašne si to chválej,tak asi na tom není nic špatnýho.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěžiš holky, Brumla a Laclík - o tom jste mi neměly říkat :grinning: Otevřela jsem Brumlu a už bych nakupovala jak divá :grinning: :grinning: Právě jsem dneska říkala manželovi, že to vypadá, že budu muset spoustu věcí kupovat znova. Matýsek je březnový, tohle mimčo bude červencový, takže zimní kombinéza je tentokrát nepoužitelná, stejně tak letní věci. Jediný co asi užiju, budou jarní/podzimní oblečky. To by snad velikostí odpovídalo. Takže se jdu mrknout na bodýčka s krátkým rukávem. Ale jestli to přeženu.................BĚDA VÁM!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy U nás je jen bazén venkovní v létě :grinning: :grinning: :grinning: tady je zapadákov ne prágl :grinning: :grinning: :grinning: že Vlasti ? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo test na cukr,ale nekteré maminy říkaj,že se to zvládnout dá,já mám sladký ráda,takže i to moc sladký,takže by me to nemelo delat problém...ale to se chodí nejak po 25 týdnu,ne?
28. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no přesne radši ani neříkat,jsem na tom uplne stejne...budu pak nakupovat,až přijdou penízky...to zas bude účet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: , nj, v Bystřici kryťák není. jedinně snad Holešov... já počítám s dojížděním do Valu, přitom místní bazén mám 2min od domu. takže se znova učit jezdit autem, do toho za sebou mimino a bude to přes zimu... no to se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: hranice nákupu jsou na každého vůli :grinning: :grinning: já jdu kuknout na toho brumlu, ten mi nějak unikl.... a teda běda vám!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kdy se chodí na plavání s miminem,když mu je kolik?
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, to si trochu užiješ :grinning: :grinning: Ono je sladký a sladký :slight_smile: ale vypít maxikelímek hnusný, sladký, tekutiny, která Ti za chvíli přijde jako úplně nepoživatelná, no, zvládnout se to dá. Pamatuju si, jak se mi lidi tlemili v čekárně, kde jsem to musela vypít, jak jsem se ke konci šklebila :grinning: Ale kamarádce teď doporučili, ať si sebou vezme citron, že si to tím může trochu ochutit - je to prý pak lepší. Tak se jí zeptám, jestli to bylo o něco lepší :slight_smile:
@tasmailla1 - na plavání do vany můžeš už od 2 měsíců, do bazénu myslím nějak po 4 nebo 5.měsíci.
28. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 no vidíš, já mám také kamarádku fotografku, ale musím si počíhat, až přijede zase na moravu na návštěvu, usadila se až někde u Žatce.. ale fotografka je skvělá. tak snad přijede dřív, než já porodím. :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy To se musí ještě něco i pít ? No fůůůj ,,,, já myslela , že jen odběry z prstu .... mi stačilo jka jsem musela vždycky před operací pít tu slanou sračku blééééé :confounded:
28. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
teda holky já si kyblíček na koupání nemůžu vynachválit, střídala jsem i s vaničkou a malá vodu miluje a milovala od malinka, plavat jsme chodili od 6měsíců za sebe mohu jen a jen doporučit, Aduš je ve vodě jako doma, za domem máme rybník tak jsem ráda, že nepanikaří. našim teď v nestřeženém okamžiku hupsla do bazenu, já se ani nezvedla :grinning: a naši na infarkt. Ona se vynoří a chytne kraje, s rukávkama už od dvou let plave jako rybka. A ohledně vody, Aduš je atopik a žádný problém to nebyl.
Fotečky bříška určitě chci, ty s Aduš máme v ložnici a je to hezká památka :dizzy_face: :dizzy_face: i když tentokráte ten pupík bude samá strie :frowning2:
28. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak posílám pultík máme ho se žilafkama ( safari ) :grinning:
28. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bléé test na cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus hnusů a tři hodiny v čekárně už se vážně těším :rolling_eyes:
28. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek