• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka tak tohle je fakt vtipný :grinning:
jináč jsem zjistila, že náš osmiměsíční pejsek má červíky, a to vůbec nechápu páč jsem ho před třemi měsíci odčervovala. Nevíte náhodou, jestli to nemůžu chytit? to by bylo fakt hrozný, ted v tomhle stavu :frowning2: asi si umíte představit, jak se s ním mazlím a ona mně oblizuje, tak to už si nenechám, ale doufám ,že jsem to nemohla chytnout. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
28. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no jestli se bavíte o testech na těhu cukrovku, tak se pije ten hnus. Pak se jdeš vyčůrat a oni Ti dělají testy z moče. Teda pokud si to správně pamatuju :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a je to tak u toho testu,že ti naberou krev před vypitím ty vody a pak 2 krát po hodine,ale to nabíraj krev ze žíly a ne z prstu,že?nebo se mýlím?
28. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je správně vymakaná komoda!! :slight_smile:
@myschka :grinning: tak mě napadá a může ty 3 hodiny člověk třeba odejít??na nákup či na procházku atd???
28. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky zajdi ho odčervit k veterináři a zeptej se přímo ho , asi by to lepší odčervovat častěji když si těhu a pak bude ještě mimino. Opakovala si to odčervení? Ono se to má myslím ěx po sobě za 14 dnů.
28. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 asi někde něco venku sežral :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele zeptej se u veterináře pro kočky dělají injekce které jsou na dýl a lepší. Já do koček cpala drontal horem dolem a nic moc efekt a teď máme už půl roku klid :wink:
28. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ten je kráááásnej, už tam vidím toho mimíška :wink:
28. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmmm krásný,upřímne závidím...pekná komoda s příslušenstvím.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@tasmailla1 - ježiš, tak takhle do podrobností si to už nepamatuju. Jenom vím, že musíš být snad na lačno, vypít ten hnus a pak to jdeš vyčurat do zkumavky. Ale jestli Ti berou krev - to si nepamatuju. No, taky mě to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@druidee nemůžeš, ono chtějí aby si byla v klidu a po hodině ti berou krev, u nás ze žíly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ono platí,že nekdy od pulnoci už nesmíš jíst,pít ani žvýkačku žvejkat,že?to bych asi se nekde na procházce skácela.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně, já teda měla s sebou láhev s vodou- to mi dovolila, že se můžu trošku napít ale jen vody. Já jsem se teda málem pozvracela. Už jen to, že chtěli abych přišla na půl sedmou mě málem zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @myschka
no, odčervovali jsme intenzivně půl rok a naposledy v prosinci. my jsme se ted přestěhovali do dejvic a tady není žádnej čistej trávník, všechno je tu hnusně pos....fakt ta praha je v tomhle šílená. budu si muset fatk dávat pozor, abych se nenechala oblizovat a pořádně mýt ruce. no je to hrozný. díky za radu a za chvilku vyrážím k veterinářce a budu se modlit, že to nechytnu :confounded:
28. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - přesně a odcházela jsem až kolem 11hod - málem jsem už sebou sekla hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, čeká nás to znova......
28. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @ leia1 @tasmailla1 My jsme jí viděli v Kice, když jsme tam jeli kupovat skříň pro prcka, ani jsem nevěděla, že to tady existuje, já to viděla na ebay v německu a chtěla jsem jí tam vydražit i když byla malinko jiná. Manžel když to viděl, tak neváhal a koupil. Doufám , že budeme spokojení. Ale je to fajn, že to je vše v jednom. A navíc bílá :slight_smile: Teď máme jiný problém, chci koupit do pokojíčku postel patrovku a v bílé se toho moc nedělá a navíc je málo vysoká, že si na dolní posteli nemůžeš vzpřímeně sednout, tak už Jirka jakousi vyhlídl a že to s dědou pořeší zvýší ji . Ono to bude lepší když já pak budu spávat s malou v pokojíčku ( na té patrovce jen že dole :slight_smile: ) a manžel v ložnici aby se vyspal do práce. :slight_smile: :wink:
28. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: tak to potěš... jestli budu muset taky tak brzo na tu cukrovku, tak to se skácím už doma. když musím extra brzo vstávat, pumpuje mi žaludek už před čištěním zubů :rolling_eyes: a ještě doufám, že kvůli tomu nebudu muset extra do OL,ale domluví se to někde v místě :confused:
28. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee pokud máte někde kolem diabetickou poradnu tak tam :wink:
28. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Jo jo podělaný trávníky jsou i tady u nás o to horší to je když sleze sníh a vylezou HO.... já bych ty lidi uškrtila fakt .... ještě je boží když si to doneseš na botě domů. Nevím jak kdo , ale my po psovi uklízíme. Asi ne každý je na to naučený a většina lidí jsou líný jak vši se ohnout pro H a vzít ho do pytlíku. Fujjj :angry:
Tak ať Ti to dobře dopadne. Ale já si myslím, že to nebude tak horký, jen ho pořádně odčervi ... jak říkám horší to bude až bude mimi. Ještě pro jistotu i odblešit .... ono ty červíci jsou i z blešek :sweat_smile:
28. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, je fakt skvělá :slight_smile: já viděla tohle řešení pouze jako stolky-takže místo šuplíků jen poličky.. ale tohle je fakt super! my děcáček nemáme, takže Honza už ví, že bude spávat v obýváku se zvířátky :grinning: :grinning: :grinning: (i když ty půjdou na léto asi na balkon) :grinning: a díky bohu za tu knihu "Ahoj, tati" páč už pochopil, že tam nebude spávat jen vyjimečně (jak si bláhově myslel a nenechal ode mě vymluvit), ale že se tam na několik týdnů odstěhuje v podstatě :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je to MMB ? Já to četla na netu a nevím co to je , prý se tam taky nakupuje .... :sweat_smile: v tomhle jsem neznalá :sweat_smile:
28. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já myslela,že se tenhle test delá na gynde.....a ono je to jinak,jo?
28. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka díky za tip! :slight_smile: takže to nejde jen přímo přes gyndu, ale přes dia?

@hradilenka no o tom mi povídej, jak vždy po vánocích sleze sníh... říkám, místo stromečku září na trávnících něco jiného...se mi chce vždy blít. taky nechápu, proč to lidi po svém mazlovi neuklidí :angry: ... líbí se mi ten projekt s pokutama za to... :wink:
28. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je ten mimibazar.cz
28. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no zatím muj manža ješte vubec nepochopil,že bude muset spávat sám...on si pořád myslí,že to zvládne s náma v ložnici...no už vyvracet mu to nebudu,on se pak přesvedší sám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ho úplne vidím,že každý večer pojede sám do obyváku s peřinkou a polštářkem....anebo říkal,že si koupí špunty do uší.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - no já musela do laborky na poliklinice. Ale jak je to jinde, třeba teď to budu mít taky jinak
28. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vždy po pejskovi uklízíme,ale u nás ten bordl je taky,ale hold nic s tím neudeláme,když jsou lidi nepořádný,tak se jen tak lehko nezmení..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy šak oni me to na gynde určo pak řeknou,až bude čas tam jít.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: přesně tak, oni na to tatínkové příjdou sami... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - myslíš, až se malý narodí? Tak to my jsme to měli jasný od začátku - chtěl mimčo stejně jako já, tak proč by se stěhoval jinam? Ani nechtěl :slight_smile: Je fakt, že někdy šel do práce s černýma kruhama pod očima, ale většinou ho nic nevzbudí, takže mě dostával ráno větou - dneska Matýsek krásně spinkal viď - zatímco já k němu 5x za noc vstávala :grinning: :grinning: Ale někdy k němu vstal taky sám, když už viděl, že jsem na pokraji sil :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec zase nemám hlad, ale ten můj kapřík s kopačkama v bříšku mě silně a aktivně přesvědčuje, že jíst mám... dva dny byl docela v klídečku a dnes má zase energie, jůůůůůůj :grinning:
28. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek