• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy jj, jak se malé narodí.. :slight_smile: no nechám to na něm, zda uteče či ne :grinning: :grinning: jen nechci, aby se kvůli tomu pak cítil zbytečně nějak provinile-on je takový hodně citlivý, ten můj chlapák :wink: a jestli bude muset bývat od 8 do 8 v práci jako teď, tak to ho vyženu do obýváku asi automaticky :grinning: :grinning: a jestli bude porád chrápat, tam půjde tím tuplem...!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj pokuty by byly fajn , ale to by tady ti černí baroni museli vylízt z kanclu ... pěšky je skoro neuvidíš a když jo , tak jen vybírají pokuty za parkování ... ale tady na sídliště ani nepáchnou.
28. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved nebud na nej tak ošklivá,bud ráda,že se ti ozývá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo blešky nemáme, teda myslím, mám takovou teorii, že blešky v zimě nejsou :grinning: to asi není rozumná teorie, vid :grinning: ale máme ho v bytě normálně, spí s náma, blech bych si všimla. ale lidi jsou prasata, já ted poctivě H:slight_smile: uklízím, protože psů je fakt moc a trávníčků pomálu.snad to bude fakt dobrý, ale ted se to hodí nejméně a ještě ke všemu poprvé hárá :unamused: tak je to boj.
28. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já už to mám domluvený ve špitále ..... holky došla vám už neschopka? Na mě jaxi zapoměli ... tak jim tam volám a má zase přestávku tak musím znovu a lépe za hodinu :grinning:
28. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mno, to máš pravdu. pěšky pouze v létě.. a teda šmírovat pejskaře-mě osobně by to teda taky nebavilo, čekat zda to ho... zvedne nebo né :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás je také vidívám jen jak tu projíždějí. ale zase pravda, když jsme je volali kvůli situaci u sousedů, byli tady snad do 3minut a to bylo velké štěstí pro všechny..
28. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den všem těhulkám :slight_smile:
já jdu zítra k dr. tak uvidím co bude. Asi mě pošle na tu cukrovku. Ta se dělá 24-28 tt. Když si na to vzpomenu tak je mě nevolno už teď. Mě teda ten glukózový roztok vůbec nechutná. Navíc tam dvě hodiny sedět,ale co se dá dělat. U Honzíka jsem těhu cukrovku měla a chodila na diabetologii. Naštěstí jsem měla jenom dietní opatření.

Já jsem chodila s Honzíkem do plavání od 4 měsíců. Má vodu rád takže nám to nedělalo problémy. Chodili jsem dva kurzy, ale pak jsem to museli přerušit kvůli operaci nohy. Po operaci jsem začali chodit do bazénu sami. Nejraději by jel k moři. Tam se mu líbilo to jsem ho nemohla dostat z vody. :grinning:
28. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 No s bleškama máš špatnou teorii ... a navíc blešky klidně mít může a Ty o tom ani nevíš. Jo hárání ...? To máme už vyřešené, šla pod nůž protože štěnda stejně nebudou... a bylo by to jak trápení pro ní , že si nemůže zaskotačit :grinning: tak i pro nás. Tak jsme to vyřešili tak. Jakýho máš pejska? To bude nějaký gaučák co? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee copak bolo to tam na nože? :grinning:
28. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už je Honzík ve školce tak jsem měla dopoledne klid. Za chvilku pro něho jdu. Od dubna už zkusíme aby ve školce i spával. Chtěla jsem ho nechat až od září, ale nechci aby se pak cítil nějaký odstrčený, že se narodila mimi a on musí být ve školce i na spaní.
No v nemocnici na gyndě mi dali na vybranou jestli do nemocnice na diaporadnu nebo si najdu soukromou ordinaci a řekla mi sestřička kde v okolí jsou.
Já Míru nevyhnala on spí jak dřevo, vůbec se nevzbudil ale kolem roku začal budit on Aduš :sweat_smile: :grinning: a já ho chudinku vyhnala teda abych nevypadala jako semetrika tak Míra dělá noční a těch pět dní v měsíci kdy má volno stejně do noci čumákuje pač má otočený režim :grinning: :grinning:
Holky mě tak strašně bolí už od včera hlava :frowning2:
@micka1 jo to věřím a ještě úpokud tam byl písek ,.... chi chi hrady a bábovky a tak ne? :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to chce pitný režim !!! :wink:
28. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já bych se toho spaní nebála. Aduš vysloveně chce být ve školce na spaní, pochlubí se pyžámkem a vůbec se jí ve školce líbí až mě občas štve :grinning:
28. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tím to není, já piju hodně skrz ty své ledviny. dost trpím na migrény tak čekám jestli se to ještě rozjede
28. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mno, raději nevědět. a nebylo to o nožích,ale kladivu :frowning2:
28. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem tam nebyla všude parkoviště plná tak jsem se na to vybodla ale koupila jsem dvoje kalhotky a čepičku bílou s medvídkem
28. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jako ty vubec nemáš neschopenku doma?
28. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj přesně tak byli jsem v Bulharsku. Naši mu slíbili že ho vezmou příští rok. Letos s nima pojede na Slovensko.
28. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já se toho docela bojím. Honzík od 1,5 nespává po obědě tak mám obavy že se bude nudit a tím i zlobit. Když spí o bědě tak to je zázrak. On je takový malý nespavec po mě.
28. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak na Brumlovi je 900,- v pr...... :confounded: Ale i pro Matýska jsem tam našla super věci, roste mi jak z vody, kalhoty jsou mu pomalu krátký a našla jsem tam super jarní šusťákovou bundu. Takže dobrý :slight_smile: No,uvidíme až to dorazí, v jakým to bude stavu. Takže díky za tip :grinning:
28. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já taky na migrény trpím, ale co jsem těhu tak ťuk ťuk nic jen ty kříže ty mě teda bolí jak pra.... šak víš :grinning:
28. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nepřišly mi kačky :frowning2:
28. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Taky jsme měli v jednom baráku takové sousedy znám to moc dobře to je za trest :sunglasses:
28. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Aduš nespala od roka po O. ve školce začla zase spávat tak jsem ráda.Jsem se školky bála strašně ale nakonec naprostá pohoda. každopádně máš pravdu, že je rozumný začít teď a ne až se mimčo narodí, to by opravdu mohl vnímat jako, že jste ho odstrčili. Proto já učim Aduš spát u sebe v pokojíku pač kdybych začla až po narození nedělalo by to dobrotu :wink:
28. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Jo koukám prachy se tady točí dobře u každé .... no babu pustit nakupavat že? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem na tom podobně :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky přemýšlím , že se stavím do Lidlu mají tam dneska ty sportovní podprdy, tak ty by mi snad vadit nemusely, ať nestrkám prsa za gumu od tepláků :grinning: :grinning: :grinning: Nějak mi těžknou :angry:
28. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mno... je to někdy soda se sousedy, ale kdo to nezná, že... :wink: no, paradoxně den na to, kdy jsem z toho byla naprosto mimo, z celé události, tak mi přítel navrhl, že budeme společně bydlet... ten to fakt umí načasovat, romantik! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jak dlouho jste spolu?
28. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já si rozjela migrény po porodu :frowning2: od té doby masakr, vypozorovala jsem, že to bude hormonální pač přesně v půlce cyklu migréna a den před MS zase :rolling_eyes: a teď co jsem těhu to vypadalo dobře a od včera tohle ale není to ještě takovej masakr ale už je to nepříjemné
28. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek