• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka v červenci 2 roky :slight_smile: , takže zas tak dlouho ne, jak v porovnání s ostatními. no po ani né roce padla zmínka o miminku :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka migrény, moje noční můra. nejlépe zavřít se do tmy, klid a přetrpět, zaspat. ale s dětmi to tak řešit nejde, ty mamču potřebujou, hmmmm. mě na to nikdy žádné léky nezabraly :unamused: a já jsem ještě tak trochu světloplachá, takže když už to má náběh, tak stačí zasvítit sluníčko a už to bere další obrátky..
28. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak si běž lehnout než malá příjde ze školky a odpočiň si.
28. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak to docela krátce, ale někdy je to tak nejlepší. :slight_smile: Zrovna mi přišel ten ohřívač na láhne a kousátko žirafka ... nic jedu vzít útokem ten lidl
28. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no a jak dlouho ti nepřišli prachy?já byt tebou,pokud to je dlouho,tak si zavolám na sociálku
28. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, asi jo. ale už jsme si prošli spolu docela zvláštními živ. situacemi a myslím, že jsme dobrej tým :slight_smile:
28. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
laclik.cz, brumla.cz a detsky-svet se pro mě stává drogou :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: :grinning: :grinning: pro mě laclík, koník a mimibazar :grinning: :grinning: zrovna mi přišel balíček s hračkami tady z koníka, jů, já jsem happyyyy :grinning: (už jsem si pohrála) :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím jít vařit, ať nemám doma nabručenýho chlapa - to je strašný, když marodíme oba dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak po obědě, nazdááár :grinning:
28. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak se spaním v pokojíku to jsem zvládli celkem v pohodě. Honzík spí od svých 3 narozenin. Má plnou postel plyšáku. :grinning: Budí se jednou až dvakrát za noc když ho neslyším tak příjde za námi do ložnice tak ho odvedu zpět a na chvilku si s ním musím lehnout.
28. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jééé s tebou musí být v reálu asi sranda:slight_smile:))
28. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než půjdu papkat, zeptám se... :grinning: :grinning: holky, příjde mi, že mám chlupatější bříško, než jsem kdy mívala :grinning: a vždy, když si sundám triko či kalhoty, tak se hezky naježí :grinning: :grinning: :grinning: máte to také některá?
28. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: :grinning: , no dnes se smála i paní pošťačka, protože celý balíček cinkal, ať ho vzala do ruky jak chtěla :grinning: :grinning: objednala jsem totiž ty panáky, co se nedají převrátit a cinkají. no porád tu do nich žďuchám, doháním dětství :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: jo já se taky zachlupacuju :sweat_smile: :grinning: :grinning: po porodu to naštěstí opadá :grinning:
28. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Mě narostly chlupy snad všude. Břicho mám hrozně chlupatý. :slight_smile: Snad to po porodu zmizí. Manžel říkal, že jim byla zima... :grinning:
28. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 už jsem tam volala jenže měl oběd teď jsem tam volala znova a oni to posílali až 23 a mi zatím nic nepřišlo, tak možná zítra to bude a když ne zavolám na poštu :grinning:
28. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka opadá? ufuf, tak to jo... :grinning: :grinning: :grinning: kdybych byla černovláska, už bych se lekla, že se budu muset začít holit už od pod prsou dolů :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky jdu dělat reklamu :grinning: já v prvním těhu vyhodila neskutečný prachy za krémy proti striím měla jse weledu a samé drahé a nic moc efekt, břicho prasklo stejně. Tak jsem tentokrát koupila krém od mamavitu GS za 150,- velkou tubu a ten je božskej-normálně i ty po Aduš mi zesvětlali a nejsou vidět :astonished: :slight_smile: :slight_smile: tak mažu a třeba se tentokráte tak nezrasím.
28. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby, vy jste plkalky, to je šílený :angry: :sweat_smile: :grinning: , vás nemá člověk šanci člověk stíhat, pokud nesedí u koně alespoň 12 hodin denně.Ale docela mě to mrzí, páč se tu člověk docela pobaví :grinning:

test a cukrovku - moc nic, ale přežila jsem, i kdžy bych se bez něj klidně obešla. U nás dřív mohl být twen citron v čaji,a el pak začali v laborce nadávat, takež já jsem si tam dala jen kapičku, která nebyla ani cítit (jsem se bála, aby mě nesjeli :pensive: ). pro mě bylo nejhorší vypít rychle ten půllitr nápoje, páč můj maxi výkon je ráno hrníček čaje, ale pěkně pomalu a ne naráz. Celkově piju dost málo :pensive: . Moč po mně nechtěli, jen mi brali celkem 3x krev a fakt se tam musí celou dobu sedět - takže já si tam docela početla.

házím do placu znovu návrh s nějaku přehlednou tabulkou - termín porodu, pohlaví, vybraná jména...místa odkud, která jsme ...nechce se do toho někomu?
28. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty
@druidee :grinning: :grinning: holky je to normál občas se úplně musim smát fotkám v albíčkám jak mají některé mamky chlupatý pupíčky a ještě na těch fotkách s bleskem :grinning: :grinning: to je tak vidět :grinning: :grinning: ale jsem na tom stejně, naštěstí u mě je to světlé chmíří ale až se v létě opálím to zase bude mít Míra keců :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám chlupatý všechno a všude.... to jsem měla i před těhu ,,, ale teď to nějak zesílelo :grinning: :grinning: :grinning:
Tu podprdu v lidlu jsem si koupila , měli tam jen L , tak jsem doma do toho vlezla a je mi malá :cry:
Já se mažu normálním mlíkem, švagrové povídaly, že kdo dobře maže ten je v poho tak mažu 2X až 3X za den, koupila jsem si taky jakýsi krém co mi doporučila sestřička , ale to bych promazala majlant stojí 300Kč 150ml .... :angry:
28. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 také si asi na cukr vezmu knížku...snad jí nepozvracím :grinning: :grinning: takže ještě igelit.pytlík raději.. :grinning:
ten seznámek není špatný nápad. jen nevím, jak to tu na koni chodí-to by bylo jako nová diskuse-prostě seznámek?
@myschka no když se mi přítel smál, že mám bříško chlupaté jak kiwi, tak jsem ho spařila s tím, že si od něj teda půjčím holící strojek :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Tak když to házíš do placu , tak můžeš začít :grinning: :grinning: :grinning: já nejsem tabulkový typ :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 a jéje.... test na cukrovku o tom jsem slyšela ....taky se moc netěším doufám že jim to tam hnedka nevrátím ten výborný nápoj :slight_smile:)))
28. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: Míra mi v létě říkal pampeliško pač to chmíří na té opálené kůži vypadá jak odkvetlá pampeliška :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jé no tak to myslím bude případ mého přítele on si rád hraje .....s autíčkama hlavně prý i když to bude holčička bude si hrát s autíčkama:slight_smile:))
28. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a jeje tak to mě naštěstí minulo :slight_smile: a kdyby ne tak pinzeta to jistí
28. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: pěkné :grinning: já zůstávám za každých okolností bledá, nikdy se neopálím-říkám, že na slunku barvy šisují a já taky... můj nejtmavší odstín je tmavo-bílá :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak to jsem zvědavá, co příjde v létě, když teď kiwi... :grinning:
28. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
v srpnovkách jsme ho udělali úplně normálně - do sloupečku se dal nick, jméno, věk, místo odkud jsme, TP, pohlaví, jméno pro miminko...pak se přidal skutečný TP...a založili jsme osobu -srpnovlu, která vytvořila album a do toho se to dalo - já neumím dělat tabulku, aby se dala dát pak do toho alba...navíc tu jsem ne tak často a sotva vás stíhám dočíst :pensive: ...pak bysme možná už klidně mohli udělat i uzavřenou diskuzi - to se tahle zamkne avytvoří se nová, která ale bude uzamčená a tam už se pozvou jen holky, co sem přispívají - pokud by se chtěl někdo přidat, musel by napsat zaladatelce a ta by ho mohla přidat...ale nikdo by tam nemohl lízt a číst si to
28. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek