• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zlatunka84 to by pinzetou trvalo věčnost :grinning:
28. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy zase máte téma :grinning: , jenže než něco napíšu, tak tu je 10 nových příspěvků a jsem zase mimo...
28. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj, člověk je tvor hravý :grinning: sranda musí být. můj brácha by řekl jako vždy, že jsem prdlá :wink: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Jo to by bylo dobrý , kdyby tady nikdo nečetl ty naše intimností :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nezchlupatila:slight_smile: ani u prvního, tak to mám asi štěstí. Ale v čem si libuju - konečně mám nějaký prsa :grinning: :grinning: Po porodu jsem byla jak sexbomba, no po kojení to šlo zase hodně rychle pryč :confounded: Takže na to jsem se těšila nejvíc - u prvního těhu jsem prohlásila, že když si sednu, tak mám poprvý v životě prsa až na břiše (to jsem byla asi v 8.měsíci) :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jj, takže v tom albu se to pak dalo lépe aktualizovat? já se přiznám, na organizaci tohoto jsem teda líná.. :sweat_smile: Co se týče uzavřené diskuse, přišlo by mi docela škoda, že se pak nemůžou připojit nové těhulky, nebo když jsou na koni nové, tak ani třeba neví jak se do zamčené dostat. ale jinak je to super nápad, to joooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: taky mám konečně čím plnit košíčky podprsenek.. :grinning: :grinning: nejen přítel nadšen :grinning: a nechtěl pochopit, že je to jen dočasné :wink: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak nezamkneme tuhle a můžou psát sem - tady dáme link, kam se stěhujeme a že můžou napsat do IP někomu odsud a on je přihlásí :wink:
28. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Dobrý nápad ... :grinning:
28. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mi přišlo domů do schránky o sčítání lidu :grinning: :grinning: :grinning: nevím co jim tam nalžu :grinning: :grinning: :grinning:
jiank když jsem začali postupně rodit, tak sjem udělali seznam normálně do příspěvku - jména seřazená dle TP, narozená miminka a to se jen překopírovalo do dalšíjho příspěvku a upravilo - a každá jsme věděla, kdo je na řadě, kdo předbíhá a který miminko se kdy narodilo...ale na to máme zatím dost času :wink: :grinning:
@hradilenka P. říkal že to četl a že tam chtějí naprosto neskutečný věci...my máme postaveno, tak z čeho je dům postavený, jak dlouho je postavený...jako co je jim do toho? Co to má co společnýho s počtem obyvatel :astonished: :astonished: :astonished: , tak jsem na to zvědavá
28. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 to jo, ještě se předbíhat s porodama :grinning: :grinning:
známá dělá na poště a už jsem zaslechla, co za koniny tam chtějí vědět... příjde mi to i docela sprosté, to jsou věci, po kom nikomu nic není.. :angry: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - počekj, až budě červenec a někdo bude přenášet a jiný bude rodit o x dní dřív, jak bude ta přenašečka našvaná za předbíhání :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to právě P. říkal ,jako co ej zajímají takovýhle věci...snad stačí vyplnit počet čelnýů a věk a je sečteno, ne...pak zase vymyslí daně z daní a daně z cihel na domě a ze skříní v bytě... :angry: :angry: :angry:
28. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 nj, ty týdny a dny před TP jsou prý nejhorší, tak se ani nedivím, že přenašečky zuří :grinning: :grinning: :grinning:
no právě, jak píšeš, příjde mi, že to není o sčítání lidu, ale majetku a podle toho nás občany zase pěkně zkrouhnou-zvýší daně, dph, výrobky všeho možného druhu, zmenší či zruší další dávky... páč jim příjde, že se lidi mají jak prasata v žitě a nezajímá je už , že jsou lidi zadlužení až do důchodu a počítají každou kačku...
28. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jo hold dělá se průzkum jak moc se máme dobře a co ještě nám můžou zdražit a vzít třeba to porodný jak včil vzali víš ... oni jsou fiškouni :grinning: :grinning: :grinning: Za chvíli to tady bude jak v německu, rakousku a tak ,,,, přiznáš jim do toho , že si věřící katolík a budeš odevzdávat z platu nějaký ten desátek na církev :grinning: :grinning: :grinning: Jo na blbiny to je užije :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo, tak to mě v německu taky dorazilo...ty desátky... to znám :unamused: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Takže , jestli se mě zeptají jestli jsem věřící , tak napíšu , že ano a dodám , že věřím tomu , že se budu mít dobře :grinning: :grinning: :grinning: a že taky věřím v to , že se tady jednou s těma dacanama zatočí :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pěkné :grinning: :grinning: a nějak jsi mě přivedla myšlenkou na tu scénku z filmu dědictví, aneb... :grinning:
28. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jak v anglii na pracáku jsem musela vyplnit, jaké jsem rasy, původu.. :astonished: . to jsem taky čuměla! :sweat_smile: a kolik variant tam bylo!! no na víru nevím, jak bych zakroužkovala :sweat_smile: . věřící jsem, ale nevyznávám žádnou církev (asi tam kolonku dokreslím) :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jako s tím , já ji neviděl , ale věřím , že jí máte....? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
venku je krásně, Martínek se mi už vzbudil, takže vyrážíme na dlouhou procházku. Zítra se sem dostanu asi až navečer, ale psát vám, ať není pokecaných 10 stráenk je asi zbytečný, páč to stejně tak dopadne :angry: :grinning:

tak se tu mějte krásně
28. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Ty taky a hezkou procházku ... dneska je tam báječně :sweat_smile:
28. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky počkejte vždyt od října nám DPH stejne už zvednou....a to,že díte má odvádet nejaké procento z platu na duchod rodiči,to me taky pobavilo....já sama horko-težko si našporím na duchod a ne že budu ješte nejaký procento odvádet rodiči....no me to přijde směšný....stejne neveřím,že jednou duchodu se dočkám,takže to ted řešit nemá cenu....
28. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je nádherne ,10 stupnu nad nulou...jeee konečne není mínus..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, přesně tuhle scénu jsem myslela :grinning: :grinning: :grinning:
@peta3 užijte si procházku :slight_smile: tady je také nádherně. no tak snad si nanás uděláš čas častěji :wink: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo, no vidíš, ještě si střádat na důchod... no my se máme :wink: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee spíš se nemáme,pač se toho duchodu stejne nedožijeme,když hranici odchodu do duchodu pořád zvedaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee noo :grinning: u nás je prdlý taky beran ... někdy se za něj až stydím :grinning: ale s malou na blbnutí to bude asi zn. ideál :grinning:
28. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek