• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
mno hadam anoD::d. a kedy mas termin???D: :slight_smile:
24. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ja mam 17.... teda ak mi to dobre vypocitali... a už máš aj bruško?? lebo na mne to nei je ešte ani poznat:D::D :angry:
24. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 No mám také malé,skor mám pocit,akokeby som sa poriadne najedla,už som pokukovala po tehotenských nohaviciach,tak to nebude dlho trvat a pojdem si ich kupit....
24. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno na mne to ešte vobec nie je vidno... mno ale tak hadma coskoro... ano::D:d :slight_smile: a pribrala si????
24. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 Ale si myslím,že to nebude dlho trvat a bude bruško na svete.... :slight_smile:
24. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasn eto je len otazka časuD::D:d a byva ti aj zle,??
24. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 no práve že nie,v prvých 3 mesiacoch mi bolo zle iba 2 týždne,ani om nezvracala a stejne som ešte 2 kg schudla,takže zatial žiaden prírastok,len úbytok.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno mne nebývalo vobec zle... ale teraz od začiatku tretieho mesiaca mi býva nehorázne zle... to by som nepriala nikomu ja idme len kusok autom a uz vraciam ... alebo vyjdme vonku a už musím ist neikam na wc....(:( mno a ja som schudla až 6 kíl... tak newiem koľko to dieťa bude mať:D:d :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 no počkaj,ved to ešte dobehneš tých 6 kíl a možná i viac....
24. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 a necháte si povedat,čo to bude?
24. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno uwidim a ja budme aj rada ked aj nieco priberiem... lebo všetci mi hwooria že som chuda... mno jasne aj chcem vedieť čo to bude.... však aby som si vedela oblečenie kupiť..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty chceš vedieť čo budeš mať???
24. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 No práve,v tom je ten problém,manžel nechce vediet,čo to bude,ale ja som chcela...Ale už zase nechcem,pretože by ma to nutilo to vykecat a možná by som sa pred manželom prekecla,takže nechcem to vediet,bude to prekvápko...A s vecičkami problém nemám,už pomaly nakupujem a vyberám neutrálne farby...takže to je v pohode...A ty sa divíš,že ti bruško nie je vidiet,ked si schudla a vraciaš?no to sa nedivím...ale neboj,to prejde.... :slight_smile:
24. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 som kukala na výber mien,čo si si dala na profil,chlapec Alex a dievča Lilien...Teda Lilien je moc pekné meno.....
24. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno vsak to keby mi nebywawalo zle tak ybs om asi aj pribrala... mno ale hadam to uz nebdue dlho byvat.... mno pre chlapcov máme wiac vybranych mien ale pre dievčatko len tot jedno to si vybral priateľ a mne sa tie páči tak sme dalej už ani nehladali... ale pre chlapcov mame este timotej kevin alebo marco...,tak uwidime ale zatial to je alex.D: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 No my máme vybrané meno iba pre chlapca-Matyáš,ale pre dievča ešte stále vyberáme...my sme dali kompromis,že ja som vybrala pre chlapca meno a manžel vybere pre dievča....a s menom Matyáš naštastie súhlasil,iné meno už nechcem.....
24. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj mno my sme si hladali mena na internete...a sme si zapsiowali a to dievčenske sa nam ako prve zapacilo.. ale jedna znama čaka babatko v maji a ona ide dať meno pre dievčatko noemi... a keby to bol chlapec tak by to bol noem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 no manžel tiež bude vyberat podla kalendára...Ale mne by sa páčila Dominika......Noemi,zaujímavé meno,ale na mna až moc zahraničné,ale pokial má kámoška pekné priezvisko a hodí sa k nemu meno,tak prečo nie....
24. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 Odkial si zo Slovenska ,pokial sa možem opýtat?
24. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno hej hej ona ma pekne priezvikso hodi sa to k tomu ony praveže nechceli slowenske meno... ja som zo žiliny.... ale uz ma to tu v tom meste nebawi:D::D a ty si odkial teda ak sa smiem opýtať.:D:d
24. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No som z Ružomberka,ale už skoro 10 rokov žijem v Čechách-Hradec Králové...Ale ved Žilina je krásne mesto,či sa budete niekam stahovat?
24. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem vítám nové těhulky.
Holky nevíte někdo jak to když jste na pracáku? Mě končí v březnu podpora a budou mě chybět 3 měsíce do porodu a jak jsem dnes vyrozumněla tak od dubna do porodu budu bez peněz. Po porodu začnu brát rodičovský příspěvek. Na žádné sociální příspěvky nemám nárok protože bydlím s rodiči v jednom domě. Prosím kdo mě poradí??? :frowning2:
24. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to jenom já jsem tak užvaněná, že už se tady cejtím, jak doma :grinning: :grinning: :grinning: hrozná, protože jsem jak nemocná, když někde jsem musím se strašně přemáhat, abych nemluvila jen o dětech a nedej bože, když se mě někdo zeptá :grinning: to už to jede :grinning: zvládat ji musím, abych jednou snad taky mohla dělat to co bych chtěla, ale už mě to zoufale nebaví, nejhorší je, že na střední jsem byla šprt šprtů a teď jsem za ty trojky ráda. Mám trochu strach, abych se k tomu vrátila, ale musím se dokopat, když už mám půlku za sebou.

@duppe děkuji :slight_smile: tak ono to lehátko určitě není špatný, těm dětem se ty vibrace budou líbit určitě, myslím skoro všem, ale mě už nějak tyhle elektrický věci odrazujou. U tý hacky nebo toho konga se mi líbí, že to dám na pružinu, do rohu nad naší budoucí obří postel a když v noci bude v postýlce nejhůř, tak tam mrňouse dám a bude se houpat i bez baterek a myslím, že ta poloha může být fajn i když nejdou prdíky ven, je tam v takovým klubíčku. Ale jak říkáš, je to indi-vindi :slight_smile: já bych doma nejradši měla všechno a všechno vyzkoušela, ale to nejde, takže si musím vybrat :grinning: a asi jsem hrozná... ale já už mám kočárek vybranej, nikde to neříkám, abych to nezakřikla, ale už mám favorita a nějak už to nemůžu změnit,asi bych měla brzdit, že jo? :grinning:

@tasmailla1 ještě dejchám :grinning: ale jak se u něčeho začnu stresovat, tak na to kašlu, takže se mi teď nezřídka stává, že něco rozdělám a prostě to nedodělám protože jsem byla vzteklá :grinning: ta koala je pěkná, že jo? mě se líbí, že tam jsou ty kšíry a víš, že mimísek nevypadne a hezky z toho vidí a když kňourá, tak do toho strčíš a houpneš :slight_smile: s penězma je to naprd no, ale zase nemůžeme mít všechno :wink: a jak říkáš, stejně se toho nakoupí moc, ale taky už něco mám a večer si to prohlížím a říkám si, jak je to neskutečný, že to bude tak malinký a pak z toho vyroste takovej obr, jako přítul :grinning: ale je dobře, že se těšíme :slight_smile: a to sluníčko... jéj, jak mě už chybí

@januska712 taky tě vítám a taky jsem tu nová :grinning: nemám páru co znamená vysomarit :grinning: ale určitě se vysomariš :wink:

tak holky, zastavte mě už :grinning: nebudete tomu věřit, ale jdu si uvařit květák
24. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no to opravdu asi budeš, protože já jako studentka jsem na tom podobně, školu teď přeruším a peníze budu dostávat až po porodu a jelikož jsem předtím nepracovala, tak nemám ani nárok vybrat si tří nebo čtyři leté plnění, po devíti měsících automaticky nabíhá čtyřleté, takže po devíti měsících budu dostávat 3800... teda nebudu, protože o mateřskou zažádá přítel, ten si vybere tři roky a pak zase zažádám já, ale to je prakticky jediná možnost, jak to udělat. Tak se zkus ještě zeptat na tohle, protože to asi bude podobné pokud jsi teď nějakou dobu nepracovala. Já to řeším tak, že od února budu chodit na brigádu, teď jsem dokonce sehnala práci v oboru, který studuju od února do konce června, na čtyři hodiny denně, tak to zkusím jestli by mě nevzali, snad bych to v tom červnu ještě zvládla, zatím jsme zdraví, tak snad to půjde, protože penízky jsou potřeba. Zkusím se ti ještě zeptat jedné sociální pracovnice jestli by se to nedalo udělat ještě nějak tak, abys nebyla úplně bez příjmu. Napadá mě nemocenská, ale to vůbec nevím, jak to s tímhle je.
24. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mno este asi enjake dva roky tu budeme a potom yb sme chceli ist niekam na dedinu:D:D: ale este uwudime... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 No to je práve blbe,že když jseš na pracáku,tak mám pocit,že s těma penezma je to fakt blbý...ale s tím skušenost nemám....já jsem na neschopence,ale od zamestnavatele....vím,že když jseš na pracáku tak automaticky pak spadáš do tý 4-letý varianty......
24. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty jo,tobe jede tá huba sama :grinning: :grinning: :grinning: ty se opravdu nenudíš,když jseš sama,tak si určite vystačíš sama a nikoho nepotřebuješ :grinning: :grinning: :grinning: jak si psala o tý neschopence,já si myslím,že na to právo nemá,když není zamestnaná.......a tá 4-letá varianta to je úbohost,to je taková almužnička....... :confounded: :confounded: :confounded: to tak nakoupíš pleny a nic ti pak nezbyde... :confounded: :confounded: :confounded:
24. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januska712 a pri kom bývate ,pri tvojich alebo jeho rodičoch,alebo samy?jej na dedinu,to ja odtial pochádzam a teraz žijem v meste...no čo už,nestažujem si......
24. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla fakt jo... už se budu brzdit. Já nevím, v reálu takovou vyřídilku nemám :grinning: to máš asi pravdu, do těchto vod jsem ještě nezabrousila, tak nevím :confused: nevím proč tu čtyřletou vůbec vymysleli... a nevím proč si nemůžu vybrat kvůli tomu, že jsem studovala, tak já nedělám a za trest budu doma o rok dýl :grinning: a bez rodiny by ta ženská prostě nemohla vyjít, ani kdyby se přetrhla.
24. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no nekde se musí šetřit a oni přišli na to,že se to dá ve 4-letý variante,kdy mamina si nemuže nic vybýrat...já jsem se rozhodla o 3-letou variantu.......ale neboj,oni ve vláde určite přijedou i na to,jak ve 3-letý variante sebrat peníze...si myslím,že za 3 roky se dá všeličo stihnout...
Ale ne,to si delám srandu,že jseš moc hubatá,jen povídej,piš a přehánej..... :grinning: :grinning: :grinning: a ješte pořád studuješ?No jasne bez rodiny si v háji..jako matka-samoživitelka,no nevím-nevím,nebrala bych to.....
24. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek