• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ajak si psala o chlpkoch na břiše,tak to teda nemám....to máte po produkci hormonu,že se vám takhle narostli??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď trochu změním téma. Jak začínáme (tedy snad brzy začneme) rekonstruovat nový byteček, tak sháním novou kuchyni. Máte některá dobrou zkušenost s nějakou firmou? Poraďte prosím :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj jako zdravotní sestra budeš pak mezi pacošama jezdit na vozíku a odrážet se berlama :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jaký jmeno dáte?na blogu máš bud Izi nebo Rebeku... :wink:
28. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No já kdybych Ti poradila tady od nás tak to Ti asi moc platný nebude :grinning: :grinning: :grinning: Já bych šla asi do oresi , mají to celkem levný a záruku dobrou. Jen bych si od nich nebrala spotřebiče na netu seženeš levnější. Ale záleží kolik do toho chceš investovat .... jsou kuchyně za 5 tis a taky za 500 tis že? :grinning:
28. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo holka,to vubec není k smíchu,ale přesne takhle si to taky představuju...pacošum pomáhat,ale kdo pomuže mne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ty jo holka,vubec neporadím,pač my ješte nerekonstruujem byt,až pozdejc..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj to se líbí mi , ale uvidím co dá Jirka já to nechám na něm.... mi se ještě líbila Debora a Sofie ... Jak jsme projížděli kalendář , tak se nám společně ještě líbila Vanesa.... ale Jirka nad tím ještě nepřemýšlí ... prý je času dost .... už to vidím ještě v porodce nebude vědět jaký :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no nechci dřevěnou klasiku, mám představu vysoký lesk, rohová kuchyň - no asi tak do 130tis :slight_smile: maximálně :slight_smile: O Oresi jsem četla rozporuplné reakce - někdo je hodně spokojený, jiný by už do Oresi nešel, tak nevím. Byla jsem i v XXXLutz a tam mě překvapilo, tak super kuchyně tam mají - jsou německý, cenově taky dražší.
28. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak se mate jakej byl vikend ? u nas to bylo trosku hekticky ale dalo se to museli jsme jet podepsat smlouvu na byt a stehujeme se o neco driv uz 11.3 se nam predavaji klice mam takovou radost takze zacinam s balenim a zjistuju ze to neni tak hrozny jak jsem si predstavovala :slight_smile: :slight_smile: no a pak sme museli k rodicum na obidek byl vynikajici :slight_smile: no a konecne po celym dnu domu tam na nas nebo spis na myho pritele cekala postylka s poslednim naterem krasne zelene je to fakt krasne nalakovany asi to uz neprodame :grinning: :grinning: :grinning: vypada to fakt domacky ale ne tak hrozny hlavne je to nalakovany z lasky to je dulezity :slight_smile: venku je tak krasne asi se pujdu vyvetrat :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: na tom něco je, i když při dnešní chemii v jídle a ve všem budeme hodně dobře konzervování do stovky :grinning:
@hradilenka jj, také mám pocit, že autoritou bude tatínek a mami na úklid a hraní... :grinning:
28. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - jo tak o jméně taky ještě nemáme jasno....U Matýska to bylo ještě týden před porodem nejasný, nakonec jsme to dali po tatínkovi :grinning: :grinning: Trochu po nátlaku okolí, měli jsme jasnou holčičku, ale u chlapečkaj jsme se nemohli dohodnout. A s Matýskem jsem spokojená, ale co teď............nějak mi přijde, že už není výběr :grinning:
28. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu malovat plány bytečku, tak se tu ukážu zase večer - mějte se krásně, páááááááá
28. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jé, tak to nevím. my jsme v podnájmu a mamka si teď nechá dělat kuchyň, ale u soukromníka.. ale určitě Ti studia jako gorenje, koryna atd udělají návrh i cen.kalkulaci. ale vůbec nevím, jak kvalitně...
28. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Vysoký lesk je fajn , jen pokud je to bílá ... na jiné Ti půjde všechno vidět ... a navíc lesk když se škrábne tak to jde taky vidět. Já recenze na ně nečetla, ale byla jsem se tam dívat ve studiu, když jsme zvažovali koupi domu, novostavby a nebyla tam jen kuchyň. Nakonec z toho sešlo , tak jsem jim utržit nedala :wink: .
Ono taky dost záleží na tom co si tam navymýšlíš, ale u nich máš výhodu , že Ti udělají graf. návrh zdarma a pak s tím můžeš jít kde chceš. Navíc je preferují i jak se staví sen a tam si myslím, že by aušus nedali.
28. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no takto se aspon enudíš,ale aspon pak už budete "jakoby ve svým".....no jo je tam krásne,škoda sedet u počítače... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vy už máte postýlku?A přebarvenou na zeleno?
28. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jasne uz jo mame ji tak mesic a mesic je lakuje a zbytek se kolem ni chodi tak jsem se nastvala a rekla ze se musi dodelat nez pujdem do novyho a tak se stalo nez pujde do novyho bytu skonci ve sklepe ale jen na chvili protoze tam neni misto :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
"omluvte výpadek, závada není na Vašem přijímači" no tak mi to smázlo odpovědi :rolling_eyes:
28. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jjj me taky nevim co se tam deje
28. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
už me to štve zas me na chvíli spadnul kůň.....
@pepsilight a kde ste kupovali postýlku?na nete,nebo nekde v kráme?
28. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak ať se plánovaní daří :wink: pa :slight_smile:
@pepsilight nj, také je mi škoda ležet doma, ale je mi stále jaxi šouflík, jako včera. no tak to máš hezké starosti-stěhování, balení :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mam ji od znamyho delal si ji sam je krasna ani jsem necekala ze se da udelat vlastnima rukama tak krasna postylka slibuju ze az postavime vyfotim tak jsme taky pridali ruce k dilu a nalakovali jsme ji na krasnou pastelove svetlou zelenou
28. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já radši bych už manžu poslala,at vymaluje naši ložnici,když je venku hezky,at se, až přijede domu,moc nenudí...ale to ješte musíme chvilku počkat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight hmmm,to zní lákave,tak až bude hotová,tak hod sem foto... :wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee njn tak co odstehovat se to musi uz se tesim az to bude za mnou ja si uvarim caj a budu se koukat z okna na novej vyhled v novym byte a uzivat ze je muj :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning:
No miláček o víkendu zmínil, jestli možná fakt stihneme nový gauč a pověsit to závěsné křeslo, tak jsem byla nadšená, ale nebudu se na to moc fixovat, ať nejsem zklamaná, kdyby to náhodou nevyšlo...
28. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no jo,ono je to pak jiný,když už je váš ten byt a v jakým patře ho máte?
@pepsilight jů, tak to musí být super pocit :slight_smile:
@tasmailla1 no jasne nechci vam fotit rozborenou postylku a stavet ji ted taky nechci pac je to zbytecny ale taky mi cukali vcera koutky a rikam pritelovi ze by sme ji prece jenim mohli postavit nepostavili byl rozumnej :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek