• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no aspon te má tešit,že taky přemejšlí,jak by byt udelal krásnejším...to není jen o tom,že mamina všechno na miminko schání,ale i o tatínkovi,že přidá ruku k dílu a snaží se spřijemnit bydleníčko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no jo,ono je to opravdu brzo,no my ji ješte nemáme,ale až bude,tak stejne do poslední chvíle bude ve sklepě....
28. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee pocit super vim je jen pronajatej zatim neni kapital si pujcit na vlastni ale snim o tom ale prozetim je jen muj :slight_smile: bude to ve 2 patre koukam na les a skoro prahu je to bez vytahu ale snad se to da ..... uz se nemuzu dockat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: tak tak, pravdu díš :grinning: taky jsem si užívala, jak si hrdě popojížděl s kočárkama v obchodě, nebo s tím, co jsme si pořídili :grinning: :grinning: no já mu totiž nadhazovala, že sháním ten střih na hacku, páč dalších 17stovek za to dát nechceme, a jaké je to hezké a i na zahradě u babiček pověsit, ale že tu mám přece to závěsné křeslo stále na skříni, nahodila jsem kukuč smutného psa no a za pár dní tohle, hihiííííííí :grinning:
28. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight jeee za oknem les,to je jak u nás,,jen my sme v prvním patře...ale to nevadí....je to krásný pohled,či je zima nebo léto a na balkonku si vždy odpočinu.....
28. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo skoda jen ze nema stahovaci bocnici ani vyndavaci pricky ale vcera jsem to vymyslela nebudu sundavat boky ale jednu stranu budu mit jistotu ze malej se neprekuli a nespadle a bude mit kudy vylez doufam ze to pude zatim je napad v hlave a vite o tom vy myslite ze to jde?
28. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no proste už víš,jak na svýho přítele,co na nej opravdu zabírá...no já jsem zvedavá,tedka ve stredu nebo ve čtvrtek ,jak jsem psala jedeme kouknout kočárek s manžou i tchýní..jsem zvedavá,jak se u toho tvářit bude,pač on nákupy nebo krámy nesnáší...a ješte s tchýní za zadkem...ach jo,to se už od ted musím na to psychicky připravovat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je prave dalsi nevyho neni balkon :frowning2: :frowning2: vsude jsem mela balkon a tady je to poprvy kde nebude nevim jak to dam mohla jsem tam dat malyho v lete a ted budem aspon jezdit vic na prochazky :slight_smile:
@druidee jsem mimo mísu,ale co je hacku?to je jako závesná sít,nebo to povešení na křeslo,fakt nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@tasmailla1 a proc ho nenapadne nevyberes na netu pak zjisti kde maj prodejnu a jdi na jisto tahle jsem to udelala ja a super uz je u rodicu schovanej :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a jak bys to chtela udelat,když se ti endaj sundat bočnice?no já nevím,či to jde udelat,aby se jedna dala....
28. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: no tak tu tchýni Ti fakt ale nezávidím :confounded: :grinning: :grinning: jako Honzovo mami je fajn, ale prostě taky má svůj názor a vkus a vybírá dle toho a nás to ruší, když víme, co chceme a ona nám porád ukazovala další jiné kočáry.. :angry: :grinning: ale u vás to je o tom, že tchýně kočárek kupuje... tak to je jiná...přeji pevné nervy :grinning: :grinning: ale určo to nebude tak zlé :wink:
28. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já už kočárek mám vybraný,u nás ve meste se jedem podívat do krámku,kde ho maj,jen proto abych si ho odskoušela,pač stojí kolem 10000,ale na nete je za 8000,takže až ho budu mít odskoušenej,tak ho objednáme z netu...
28. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nemyslim bocnice ale jednu po strane ty kratky ne ty dlouhy
28. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jasne tahle jsem to taky udelal a jaka znacka smim li vedet :slight_smile:
28. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak to je hezké, výhled do zeleně. také máme na jednu stranu výhled do polí, hned za domem louka a vloni tam srnka odchovala malé, každé ráno tam dodnes proběhnou. balkon je výhoda, ale i bez něj se to dá :wink: tak si vezmeš kafíčko do malé termosky a sednete si u hřiště či v parku, mezi lidma :wink:

@tasmailla1 hacka je takové závěsné lehátko pro dítě. původně jsem ho nechtěla, ale na tu zahradu k babinám se mi to moc líbí...
28. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my jak sme tedka v sobotu byly v Polsku,tak byla s náma i tchýne a už se tam pokukovala po kočárkach a ptala se kolik stojej,už jsem na ní videla,že by i nejaký hnedka vzala,ale proste me se nelíbili a z tržnice v Polsku bych opravdu nebrala...ješte povídala prodavači,vy to máte tady levnejší,u nás stojí kolem 10000,no na přesdržku opravdu....no pokud ji to delá problém,tak se nemela nabízet,že nám kočárek koupí,,,opravdu bych si to zařídila nejlepší sama a po svým a ne se ohlížet po tchýni....
28. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne vite co jsem zjistila ze za me bylo hrist jak blazen a ted zadny proste v praze nejsou kvuli bezdakum a narkomanum a dalsim zasran.. omlouvam se to jinak nejde takze ja s malym nemam kam jit :frowning2: asi si bude hrat venku az ve skolce
28. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight dorjan danny sport 3 kombinace 2011
@tasmailla1 já Ti naprosto rozumím. pokud chce jako správná babi koupit kočárek vnoučátku, tak by neměla mít takový narážky a řeči, to je fakt pak jen na zlost... :confounded:
@tasmailla1 no jejda to je spatny ale ono se to pak da ale jak jsi napsala taky bych mela sto chuti si to udelat po svym :unamused:
28. únor 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jo tak to se ti vyplatí u babinek mít tu hacku,to zní dobře.....
@pepsilight to se stehujete nekde přímo do Prahy a to tam nemáte hřište?nebo jako že máte,ale kvuli narkomanum není bezpečné?
28. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight mno, to je fakt, i když tajně jsem doufala, že injekcím pohozeným či schválně daným v parku už trochu odzvonilo... Je pravda, že zas tak bezpečno v parcích není, zvláště ve větších městech, bohužel. ale než maličké začne běhat, potrvá to rok a možná se do té doby něco najde :wink: a babi nebo tety nemaj zahradu třeba?
28. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mam ho doma super kocarek :slight_smile: :slight_smile: trochu tezkej jestli bude tahat do prvniho patra vubec jsem nad tim nepremejslela a jak jsme byli nadseny hned sme ho doma slozily jj trochu sme rudli ale instalace jednoducha staci na to jen prijit pak nam nejdela predni kolecka namazali sme je a super
28. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @pepsilight tak to jsem zvedavá,jak se bude chovat tedka v prodejne,ale pokud bude mít nejaký narážky,tak to ji opravdu už neco řeknu... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to máte ten samej kočárek co já chci?
28. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ja jsem si zadnyho hriste tady v cele praze proste nevsimla a kdyz jo tak hnus proste tady uz se neda nikam s malym jit moc se tesim az usetrime a odjedeme kousek za prahu do vlastniho
@druidee vsichni jsme prazaci takze byty taky bych si prala neco jinyho ale penizky na to nejsou holky ja vam zavidim ze tady nebydlite fakt
28. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ps. no a přesně z toho důvodu si všechno kupuji sama a předem... taky jsme babinám řekli, ať nic nekupují. no Honzova mami se nepoučila a koupila už povlečení do postýlky, deky a jakési 2drahé spací pytle. místo radosti jen protáčím oči, páč jsou to vyhozené penízky.. no přišla na to teď, když jsme jí řekli, že už máme všechno a a ť už nic nepořizuje (spacáček jsem pořídila z bazárku jako nový) no tak nám ještě minutu povídala seznam, co vše chtěla kupovat (i přes náš zákaz-přání) :grinning:
@pepsilight pač odfocenej máš jenom autosedačku na podvozku...
@tasmailla1 tak na to ja jsem posera pak nadavam doma :slight_smile: :slight_smile: no jasne se koukni mam ho ve fotoblogu ale mam jeste stary barvy i roku 2009 ale je to 2011 nam se libila nejvic
28. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek