• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jasný , když něco chce dát ať dá kačky a Ty si za to koupíš co uznáš za vhodný že? :wink: Taky bych to tak viděla :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já bych do práglu nikdy nešla,mne stačí zlatej hradec a to,že bydlíme na kraji mesta,kde je hnedka les....no to potom budete muset jezdit nekam na víkend na chatu,nebo to penzionu...jeee taková Morava,nebo Jižní Čechy,hnedka bych tam šla....
28. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se vrátila z venku a hezky je jen za oknem , pěkně tam protahuje brrr zima .... v poledne jak jsem jela do toho lidlu tak takové kosa nebyla .... :unamused:
28. únor 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight všechno má svoje plus i mínus. aspoň máš v dosahu kámošky, rodiče :wink: . já zde znám zatím jen přítele a lidi z práce..
28. únor 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no aspon se snažej ale druhá vec je to,či se vám to líbí...no a věčšinou je to tak,že se to pak nelíbí a stojí to nekde ve skříni...ješteže moje mamina má výborný vkus a nakupuje vždy hezké věcičky,už se teším tedka na konci března přijede k nám ze Slovače na návštevu,tak budemee zase rajzovat po krámkach a vybírat neco na mimi a určo přinese veci,co nakoupila ona...pač zas poté přijede možná až nekdy srpen-září....
28. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 fotila jsem jen autosedacku ale to snad nevadi ne ? :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tady, když větrám, jde z venku docela teplíčko-ale máme balkon na západ, takže vyhřáto :slight_smile: jj, přesně..pokud se nabídne s koupí kočárku, tak má respektovat výběr rodičů a né že vybere to nejlevnější-to by tak řešila i naše máma... mě to strašně se.e... takže tasmailii nezávidím..
@tasmailla1 hi, zase vidina krásné přírody atd... za sebe mohu říct...že tu moc lidiček neznám a jak musím být doma a nesmím ani na těhu cvičení atd, tak ani nemůžu nové lidi-těhule-maminy poznat a nebýt přítele, nemám kolikrát ani s kým promluvit... taková asocka :grinning:
28. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem toho nazzoru ale ja jsem se to narodila a mam tu uz zabehnutej zivit sla bych na okraj prahy to by mi vyhovalo :slight_smile:
@druidee nobej dej tomu casa mas tam vic lidi nez si myslis ver mi :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no je hezká...a to máš autosedačku dorjan nebo nejakou jinou?no já chci práve tu 2011 a u nás v kráme nemaj takovej výber barviček,ale na nete je toho spousta,tak bych to rovnou koupila z prodejny,co se specializuje jenom na dorjan....jsme vysazená na zelenou,takže to bude bud zeleno-černá,nebo zeleno-hnedá kombinace....a máš k tomu i sporták od dorrjan?je dobrej?
28. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem taky doma zavřená ,,, taky nemám s kým mluvit ,.,,, bohužel pes ani kočka mluvit neumí :sweat_smile: Ti mluví jen ošiškama :sweat_smile:
@pepsilight snad jo. jenže sotva poznám některé sousedy - a to většinou jen podle psů a to jen, když je venčí. když je potkám na městě, vůbec nevím, odkud tu povědomou tvář znám... psi si pamatuji dobře a všechny :grinning: :grinning: ale lidi....ee :grinning:
@druidee ajak tam dlouho bydlíš,že nikoho neznáš?
28. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to ti naši mazlové hodně pískají a nebo myšák v noci dělá takový binec, že vždy víme, že ho máme :grinning: a tak jsme rádi, že aspoň ti šneci drží hubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale máme rádi všechny :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 vlastně to bude rok. jenže jsem byla imrvére v práci...hlavně v létě i přes 220h, takže jsme ani jednou nebyli vloni v létě na kolech s mojím a to jsme cyklisti :frowning2: no a když má člověk čas, tak stejně jde do města sám. no a díky práci jsem nemohla ani na kurzy cvičení nebo anglina atd... ale tak přes mojeho začínám poznávat sem tam lidičky-páč tady jsou všichni do té jejich firmy přistěhovaní z celé republiky :grinning:
28. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj vsechno od nich autosedacku jsem ale msela dokoupit nastesti k tomu nekupujes tu nasadku na autosedacku dostanes ji v cene no a pak kupujes kocarek je to hlubokej a sportak dohromady mas k tomu plastenku nanoznik a tasku ale tu doporuciju jinou protoze ma jednu kapsu ale jinak nic nedokupujes mas tam vsechno fakt super

@druidee tak to ja jsem na jmena oblicej poznam pak mi dlouho trva nez si dobre :grinning: vzpomenu odkud ho znam a pak to jmeno no a pak se na to vykaslu protoze si nevzpomenu :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já kdybych nemela vycházky celodenní,tak se asi doma zbláznim...tak když se stretnu s kámoškama,tak si sednem na kafe a nemusím se ohlížet po hodinkách,či mám jet už domu,že už me končí vycházka....a hlavne tedka bude už hezky,tak to by me doma pekne štvalo..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: jj, to je ta hosipa :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám další úlovek .... holky fakt my jsme na to ujetý na to nakupování ... tak kombinézka a jedny dupajdy se žirafou na ty jsem teď taky ujetá :grinning:
28. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to jsem koukala,že pak autosedačka se musí dokoupit a to,že nánožník a jiné je v cene,to jsem taky vedela,ale že taška je blbá?no takto dík za info,tašku si koupím jinou.....a tys kupovala přes net?
28. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mě tak napadlo, co když se ta paní doktorka spletla a bude to kluk? :grinning: :grinning: :grinning: Mám už všechno skoro lůžový a mám i objednaný šatičky :grinning: :grinning: :grinning: to by byl malér :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no me prisla blba je to jen jedna velka kapsa takze budes mit plenky na hrackach obleceni pokud nebudes kojit tak lahvicky a suseny mliko vsude ja jsem to chtela mit oddeleny a tak jsem si koupila za 300 v krame je teda na nootbook ale je uzasnej akorat na kocarek mas tam vsechno oddeleny velky kapsy asi nejlepsi taska :grinning:
28. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak by byl chvilku holcicka no :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja bych uz taky chtela vedet a ono jeste nic
28. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: to by bylo pěkné nadělení :grinning: já popravdě to proroctví naší paní mudr také občas zpochybňuju... páč když tam nejdřív viděla stydké pysky-tedy holčičku a potom nám ukázala z profilu pindíka a pytlíka... no kdo ví, co nám to ukazovala, jestli to fakt byl pytlík :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight neboj dočkáš se .... kdy jdeš na sono? :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Nechápu jak to poznají , já tam nic neviděla když mi to ukazovala :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u holčičky právě nic vidět nejde, u klučíka to trčí :grinning: :grinning: a on ten náš rarášek to měl prý schované pupečníkem zprvu :slight_smile:
28. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
7.3 jdu na malej ultrazvuk a 14.3 na ten velkej jen na nas vzycky ukazuje zadek :frowning2:
28. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no čeče já taky vždy koukám na ultrazvuk jak blázen...nic v tom nerozeznám a to,že má mezi nožkama pindíka nebo pupečník,tak to bych nerozeznala....
28. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka můžeš mi, prosím Tě, spočítat žirafy, co máte doma? :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ujetá na želvičky, dráčky, ale těch moc není. a jedinná látka se želvama či berunkama, co jsem našla, že si ušiju mantinel, tak by mě jen materiál vyšel na 600,-...tak jsem se na to vykašlala..
28. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to te nejak pozde objednali na ultravuk,to už bude v nejakým 22 týdnu,ne?to já byla na nem v 19+1
28. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek