Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
hradilenka
28. únor 2011
@druidee jasný , když něco chce dát ať dá kačky a Ty si za to koupíš co uznáš za vhodný že? 😉 Taky bych to tak viděla 🙂
tasmailla1
28. únor 2011
@pepsilight no já bych do práglu nikdy nešla,mne stačí zlatej hradec a to,že bydlíme na kraji mesta,kde je hnedka les....no to potom budete muset jezdit nekam na víkend na chatu,nebo to penzionu...jeee taková Morava,nebo Jižní Čechy,hnedka bych tam šla....
hradilenka
28. únor 2011
Holky tak jsem se vrátila z venku a hezky je jen za oknem , pěkně tam protahuje brrr zima .... v poledne jak jsem jela do toho lidlu tak takové kosa nebyla .... :-|
druidee
28. únor 2011
@pepsilight všechno má svoje plus i mínus. aspoň máš v dosahu kámošky, rodiče 😉 . já zde znám zatím jen přítele a lidi z práce..
tasmailla1
28. únor 2011
@druidee no aspon se snažej ale druhá vec je to,či se vám to líbí...no a věčšinou je to tak,že se to pak nelíbí a stojí to nekde ve skříni...ješteže moje mamina má výborný vkus a nakupuje vždy hezké věcičky,už se teším tedka na konci března přijede k nám ze Slovače na návštevu,tak budemee zase rajzovat po krámkach a vybírat neco na mimi a určo přinese veci,co nakoupila ona...pač zas poté přijede možná až nekdy srpen-září....
pepsilight
28. únor 2011
@tasmailla1 fotila jsem jen autosedacku ale to snad nevadi ne ? 🙂
druidee
28. únor 2011
@hradilenka tady, když větrám, jde z venku docela teplíčko-ale máme balkon na západ, takže vyhřáto 🙂 jj, přesně..pokud se nabídne s koupí kočárku, tak má respektovat výběr rodičů a né že vybere to nejlevnější-to by tak řešila i naše máma... mě to strašně se.e... takže tasmailii nezávidím..
@tasmailla1 hi, zase vidina krásné přírody atd... za sebe mohu říct...že tu moc lidiček neznám a jak musím být doma a nesmím ani na těhu cvičení atd, tak ani nemůžu nové lidi-těhule-maminy poznat a nebýt přítele, nemám kolikrát ani s kým promluvit... taková asocka 😃
pepsilight
28. únor 2011
@tasmailla1 taky jsem toho nazzoru ale ja jsem se to narodila a mam tu uz zabehnutej zivit sla bych na okraj prahy to by mi vyhovalo 🙂
@druidee nobej dej tomu casa mas tam vic lidi nez si myslis ver mi 🙂
tasmailla1
28. únor 2011
@pepsilight no je hezká...a to máš autosedačku dorjan nebo nejakou jinou?no já chci práve tu 2011 a u nás v kráme nemaj takovej výber barviček,ale na nete je toho spousta,tak bych to rovnou koupila z prodejny,co se specializuje jenom na dorjan....jsme vysazená na zelenou,takže to bude bud zeleno-černá,nebo zeleno-hnedá kombinace....a máš k tomu i sporták od dorrjan?je dobrej?
hradilenka
28. únor 2011
@druidee já jsem taky doma zavřená ,,, taky nemám s kým mluvit ,.,,, bohužel pes ani kočka mluvit neumí :-N Ti mluví jen ošiškama :-N
druidee
28. únor 2011
@pepsilight snad jo. jenže sotva poznám některé sousedy - a to většinou jen podle psů a to jen, když je venčí. když je potkám na městě, vůbec nevím, odkud tu povědomou tvář znám... psi si pamatuji dobře a všechny 😃 😃 ale lidi....ee 😃
tasmailla1
28. únor 2011
@druidee ajak tam dlouho bydlíš,že nikoho neznáš?
druidee
28. únor 2011
@hradilenka tak to ti naši mazlové hodně pískají a nebo myšák v noci dělá takový binec, že vždy víme, že ho máme 😃 a tak jsme rádi, že aspoň ti šneci drží hubu 😃 😃 😃 😃 ale máme rádi všechny 🙂
druidee
28. únor 2011
@tasmailla1 vlastně to bude rok. jenže jsem byla imrvére v práci...hlavně v létě i přes 220h, takže jsme ani jednou nebyli vloni v létě na kolech s mojím a to jsme cyklisti 😞 no a když má člověk čas, tak stejně jde do města sám. no a díky práci jsem nemohla ani na kurzy cvičení nebo anglina atd... ale tak přes mojeho začínám poznávat sem tam lidičky-páč tady jsou všichni do té jejich firmy přistěhovaní z celé republiky 😃
pepsilight
28. únor 2011
@tasmailla1 jj vsechno od nich autosedacku jsem ale msela dokoupit nastesti k tomu nekupujes tu nasadku na autosedacku dostanes ji v cene no a pak kupujes kocarek je to hlubokej a sportak dohromady mas k tomu plastenku nanoznik a tasku ale tu doporuciju jinou protoze ma jednu kapsu ale jinak nic nedokupujes mas tam vsechno fakt super

@druidee tak to ja jsem na jmena oblicej poznam pak mi dlouho trva nez si dobre 😃 vzpomenu odkud ho znam a pak to jmeno no a pak se na to vykaslu protoze si nevzpomenu 😃 😃
tasmailla1
28. únor 2011
@druidee no já kdybych nemela vycházky celodenní,tak se asi doma zbláznim...tak když se stretnu s kámoškama,tak si sednem na kafe a nemusím se ohlížet po hodinkách,či mám jet už domu,že už me končí vycházka....a hlavne tedka bude už hezky,tak to by me doma pekne štvalo..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
druidee
28. únor 2011
@pepsilight 😃 jj, to je ta hosipa 😃 😃
hradilenka
28. únor 2011
Tak mám další úlovek .... holky fakt my jsme na to ujetý na to nakupování ... tak kombinézka a jedny dupajdy se žirafou na ty jsem teď taky ujetá 😃
tasmailla1
28. únor 2011
@pepsilight to jsem koukala,že pak autosedačka se musí dokoupit a to,že nánožník a jiné je v cene,to jsem taky vedela,ale že taška je blbá?no takto dík za info,tašku si koupím jinou.....a tys kupovala přes net?
hradilenka
28. únor 2011
Teď mě tak napadlo, co když se ta paní doktorka spletla a bude to kluk? 😃 😃 😃 Mám už všechno skoro lůžový a mám i objednaný šatičky 😃 😃 😃 to by byl malér 😃 😃 😃
pepsilight
28. únor 2011
@tasmailla1 no me prisla blba je to jen jedna velka kapsa takze budes mit plenky na hrackach obleceni pokud nebudes kojit tak lahvicky a suseny mliko vsude ja jsem to chtela mit oddeleny a tak jsem si koupila za 300 v krame je teda na nootbook ale je uzasnej akorat na kocarek mas tam vsechno oddeleny velky kapsy asi nejlepsi taska 😃
pepsilight
28. únor 2011
@hradilenka no tak by byl chvilku holcicka no 🙂 🙂 🙂 ja bych uz taky chtela vedet a ono jeste nic
druidee
28. únor 2011
@hradilenka 😃 to by bylo pěkné nadělení 😃 já popravdě to proroctví naší paní mudr také občas zpochybňuju... páč když tam nejdřív viděla stydké pysky-tedy holčičku a potom nám ukázala z profilu pindíka a pytlíka... no kdo ví, co nám to ukazovala, jestli to fakt byl pytlík 😃 😃 😃
hradilenka
28. únor 2011
@pepsilight neboj dočkáš se .... kdy jdeš na sono? 🙂
hradilenka
28. únor 2011
@druidee Nechápu jak to poznají , já tam nic neviděla když mi to ukazovala 🙂
druidee
28. únor 2011
@hradilenka u holčičky právě nic vidět nejde, u klučíka to trčí 😃 😃 a on ten náš rarášek to měl prý schované pupečníkem zprvu 🙂
pepsilight
28. únor 2011
7.3 jdu na malej ultrazvuk a 14.3 na ten velkej jen na nas vzycky ukazuje zadek 😞
tasmailla1
28. únor 2011
@hradilenka no čeče já taky vždy koukám na ultrazvuk jak blázen...nic v tom nerozeznám a to,že má mezi nožkama pindíka nebo pupečník,tak to bych nerozeznala....
druidee
28. únor 2011
@hradilenka můžeš mi, prosím Tě, spočítat žirafy, co máte doma? 😃 😃 😃 já jsem ujetá na želvičky, dráčky, ale těch moc není. a jedinná látka se želvama či berunkama, co jsem našla, že si ušiju mantinel, tak by mě jen materiál vyšel na 600,-...tak jsem se na to vykašlala..
tasmailla1
28. únor 2011
@pepsilight to te nejak pozde objednali na ultravuk,to už bude v nejakým 22 týdnu,ne?to já byla na nem v 19+1

Začni psát odpověď...

Odešli