• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee No já myslela, že tam nevidím jako nic když to dá zblízka .... z dálky poznám nohy ruky ... jak zívá atd ale zblízka ani prda a jo to vím , že pindík trčí .... :grinning: :grinning: :grinning: kdyby netrčel tak by to bylo špatný :grinning: :grinning: :grinning: kolik máme doma žiraf jo? No na přebalováku, pak metr, pak kousátko, chrastítko, spirálku na postýlku žirafku,zbytek na oblečení a dál máme jen samé slony, hrochy, tygry , pandy atd .... prostě je tady džungle :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: tyjo, kam se hrabe Ngoro Ngoro nebo Serengeti :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tomu říkám zoologická zahrada doma... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @druidee já chci naše dítě vést k lásce ke zvířatům :sweat_smile:
28. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 njn co se da delat jsou v ty nemocnici kravy
28. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dobře deláš holka,to se pak nebude mimi bát,když pojedete do zologický....
@pepsilight a tys pak ten kočárek objednala z netu?njnj asi jsou opravdu kravky.....
28. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj jasne prisel v takovy velky krabici fakt obrovsky a vsechno tam bylo ten den jsem mela takvou radost ale myslim ze pritel ji mel vetsi za ty tri dny co tady ten kocarek byl tak snim tady vsude jezdil :grinning:
28. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: já také, bezpodmínečně.
28. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight teď mi uniklo, čím Tě v nemocnici naštvali?
28. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je to nejhorsi nemocnice v praze i podle tabulek jsou tam fakt neprijemny a zabili mi tam brachu proste ji nenavidim
28. únor 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a za jakou dobu vám příšel kočárek?
28. únor 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 asi za 2 tydny :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a co bylo bráchoj,jestli se mužu zeptat?kolik mu bylo?
28. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ty jo,tak to je fofr,za 2 týdny že přijede...
28. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight a proč te na ultrazvuk neobjednali do špitálu,kam pojedeš rodit?
28. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Tak to mě mrzí :unamused:
28. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 bylo to uz davno ale doktori mame lhali prave na bulovce ze tehotna neni ze je to cista a dali ji prasny na potrat jenze nepotratila a v 7 mesici porodila brachu ani nesel do inkubatoru pa pak po 2 mesicich umrel na nevyvynuti organu proste hajzloveto nevim prej tam budu chodit az od 36 tydne tak jdu jen na velkej rekla jsem ze sama tam nejdu tak si pritel vzal volno je hodnej
28. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak to mě mrzí, že jsi přišla o brášku. já také před xx lety, ale tenkrát na dětskou leukemii, kterou měl, nebylo léků, ničehož :frowning2: .. Nj, u nás jsou také nemocnice se špatnou pověstí..
Ani nevím, zda jeden nebo pár individuí umí zničit pověst celé nemocnice, nebo je to v nemocnici jako epidemie-špatný přístup k pacientům a zanedbávání péče :unamused:
28. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no je to hrozný,ale když nevedeli rozeznat cystu od plodu,tak to co byly za magory....aspon tam, budeš mít přítele,to je opravdu hodný.....
28. únor 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee spíš mám nekdy pocit,že medicínu vystudujou jen tak-tak po známostech,vedí o nemocech kulo a pak to ve špitálech taky tak vypadá,ale samozřejme není to takhle všude...čest výjimkám....a taky jak píšeš,pár individuí muže ohrozit pověst celýho špitálu....
28. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne i ja se pridavam a souhlasim ale tuhle nemocnici nenavidim at si tam pracujou ty nejlepsi pujdu vzdycky do jine mam k ni odpor :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, asi máš pravdu-jeden doktor blbec zkazí pověst celému oddělení či víc. a určitě to, jako jedna z oboru, znáš nejlíp, jak to chodí :wink:
28. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak toje hrůza nepoznat cystu a těhotenství :frowning2: :cry:
28. únor 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla asi jina doba casem se stim smirite ale nikdy nezapomenete ale to je jedno cas plyne a my s nim pojdte resit neco jinyho ... co uz mate nakoupenyho a co vam chybi ? chci se zeptat kolik si kupujete kosil ?
28. únor 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Jako nočních kojících a nebo jakých ? :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne zajmalo by me kolik je tak potreba i do porodnice
28. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Já nemám zatím ani jednu na takovou kozajdu jak jsem já nemají co jsem zkoušela všechno malý :grinning: Domů to neřeším , nosím triko to vyhrnu raz dva a v porodce si přinejhorším vemu jejich :wink:
28. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nenadavaj tak resim kolik je potreba 3 4 ??
28. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight do špitálu si myslím, že Ti stačí jedna rozpínací a jedna obyč...
28. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight četla jsem, že košil raději 3 s sebou, že min. jedna se holt většinou zakrvácí :wink: ale oni snad mají všude kdyžtak ty nemocniční, erární
28. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek