• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight no já nemám žádnou,ale tak nevím,ješte jsem nad tím neuvažovala,ale já moc košile nemám v lásce,radši pyžamko a u nás ve špitálu dávaj erární.....tak kdybych hodne krvácela,nebo tak neco,at si nemusím prát to svoje...
28. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky musím se jít najíst,mám nejakej velkej hlad....
28. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, nevíte někde na netu tabulku velikostí dětských botiček? vůbec třeba nevím, co je velikost 17 atd... když se mi líbí na bazárku...
28. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave u nas erarni neni takze jen vlastni ale to nevadi taky si myslim ze 3 jedna rovnou na sal pak vyprat domaa dve na oddeleni ze to bude tacit
28. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 prej je pyzamo na prd ze nevetra ale jinak nevim ale preju dobrou chut :slight_smile:
@druidee velikost boticek tak to fakt nevim :grinning:
28. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, tak už s těma botičkama byl někdo rychlejší :frowning2: totiž nevím, jako capáčky 17 na jak velké mimino to je :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka děkuju, tam jsem také koukala, ale nemámm představu, jak velkou nohu dítě kdy má.. :slight_smile: tak abych nekoupila capáčky zimní a nebylo to prďolovi akorát v létě :grinning:
28. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já to v létě neřeším :grinning: ponožky stačí .... jo a kdyby mu to nebylo tak budeš mít ještě jeddno dítě ne? :grinning:
28. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si myslím , že tu 17 tou začínáš .... je to tam i v cm , 10 cm
28. únor 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslim ze tam pujdu v dlouhym tricku na sal a pak si vezmu 2 kosile na oddeleni
28. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě, tohle byly takové na zimu, tak abych nekoupila zbytečně. no, poptám se švagrové, snad poradí.. to zas bude mánie-kupování botiček... i když při těch cenách to tak žhavé nebude :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight človíčku, já bych řekla, že na sál Ti dají buď nemocniční, nebo jsem viděla, že ty holky rodějí i nahé. ale fakt nevím.. :slight_smile: jo a kupuješ i kojící zároveň?
28. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Na zimu máš stejně prcka ve fusaku , punčocháče, ponožky zababoulat do deky a musí tam být teplo i tak ne?
28. únor 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee prave ze u nas nedavaj tak holt ve vlastnim a kupuju zarolen kojici ale ja doma nikdy nespala v kosili takze je budu mit jen v nemocnici
28. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, hledala jsem nějaké na parádu z bazárku :wink: ale vůbec nemám představu, jak rychle ty jejich pacinky rostou..
28. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to dokoupíš až pak .. i když já těm růžovým taky neodolala :grinning:
28. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight když v tom nespíš tak jako já , tak na zničení do špitálu si vem nějakou od ťamana pak to vyhodíš a nebude Tě to mrzet .... a nebo jestli chceš honit parádu , tak si tam kup nějaké negližé s krajkami ze saténu :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: no jasne nastoupim tam s krajeckama at se naposled libim :grinning: :grinning: ted jsem si psala s jednou maminkou a ta psala ze ty kosile musela furt menit kvuli krvi a mliku tak se nak pripravit ja budu muset vykoupit celou trznnici :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: no vidíš :grinning: . už mám jedny pidi tenisky, objednávala jsem něco jiného a paní měla v nabídce i tyhle a jsou mnohem hezčí než na fotce... no a dnes jsou tu na koni v nabídce dět. obuvi takové černé s modrýma potvůrkama.. :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak naše mimi bylo počato před 128 dny a 137 myslím máme do konce chi chi :sweat_smile:
28. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: pamatuju si, jak sestrenice chodila doma stále s prsama vycpanýma plínama, je to uz xx let a asi jeste nebyly vlozky do podprdy :grinning: prohledam skrine, snad nejakou kloudnou kosili najdu. ja totiz jednu mam, flanelovou a ta je starsi nez ja-po mame :grinning: jenze je porad ve stopro stavu,jako nova!(jen ten vzorek, no...) :grinning:
28. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no a kdyz slouzi tak proc ne nj vycpat prsa plinama proc ne mam i ty vlozky ale jak jsem na ne koukala myslite ze to to mliko udrzi ???
28. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight vubec nevim s tema vlozkama do podprdy.. chci poridit ty na prani a nejake jsem dostala ted s odsavackou.. ale vubec nevim, co to vlastne vydrzi takova vlozka.. :slight_smile: bych je obcas potrebovala uz teď :confounded:
28. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee pošli foto
28. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim mam ty na vymenu a s odsavackou mam taky taky nevim co vydrzi a ani jsem to nevedela s plinou tak sme to s pritelem zkusili napustit vodou a ta plina vydrzi ... :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy, nedočítám jen tuto poslední stránku
add košile vemte si jich raděj víc, nevím jak ostatní ale já se brutááálně potila měla jsem jednu tak na 2 dny a byla nepoužitelná :zipper_mouth: takže 3 jako prd použijete, nebo dvě a příp. vám jí manžel doveze přepranou, fakt tím kojením se člověk tak potí, navíc v létě fůůůj to bude :zipper_mouth:
a já měla obyč košile od větnamců za pár kaček, takové ty na ramínka s žirafou :grinning: a jednu klasickou bavlněnou s knoflíčkama to jsem jen rozepla vytáhla mlíkárnu a jelo se, u těch ramínkových jsem sundavala ramínko :slight_smile:

add capáčky vel. 1 je tak těch 10cm vnitřní stélka a to mívají dítka kolem 3 měsíců :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dítě mě tu nenechá sedět :frowning2: tak večer snad
28. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka capáčky, dole je č.2
28. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup díky za velikost capáčků/měsíc dítěte :slight_smile: tak asi se také porozhlédnu po košili u vietnamců..

@pepsilight tak vy už to takhle doma zkoušíte praxí? :grinning: to je dobré... já teď plíny poprvé prala, tak se netěším na to nekonečné žehlení... naštěstí je nebudu žehlit pokaždé (tajně doufám) :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek