• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jee prat budu az se prestehuju se zblaznim z toho pradla na malyho vsechno vyprat a schovat :slight_smile: :slight_smile: pliny byli jednorazovky
28. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: mě to pak napadlo, že jste naplnili jednorázovku :grinning: :grinning: já myslela látkovou-čtverec klasický :grinning: :grinning: i když prakticky vzato je jednorázovka na prsa docela dobrý nápad....??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako ale fakt!:slight_smile:
28. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim nemam odzkouseno jen ty pliny ty jednorazovky na prsa zkusim az je najdu :grinning: :grinning: :grinning: normalne zacinam zapominat je to normalni?
28. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jsou moc hezké :sweat_smile:
28. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já myslím, že je to naprosto normální v těhotenství.. :wink:
28. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky si myslim ale takovej extrem ?takze casem budem neohrabany z briska a jeste do toho zapometlivy uzansy nemuzu se dockat :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight :grinning: :grinning: ...popsala jsi to přesně... :sweat_smile:
28. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtěla dělat palačinky mému milému, ale když vidím ty zásoby v lednici, tak bude večeře o dojídání.. a pro mě bez práce :wink:
28. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jee ty capáčky jsou krásný.....
28. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a zase je tu klid :grinning:
28. únor 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no můj už přišel z práce, tak jsme se najedli a ukázala jsem mu ty cinkací panáky, tak se tu řehtal na celé kolo :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes je tu zvláštní věc. někdo nám dal před dveře klec na hlodavce. málem jsem se o to zabila, když jsem šla pro poštu.. prý už to tam je od rána a nikdo ze sousedů se k tomu nemá.. jen tak ve 4.patře paneláku... :grinning: asi někdo slyšel, že máme doma zvířenu...? ale kdo, když tu moc lidí neznáme...hm....
28. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee buď ráda za ty dary :grinning: :grinning: :grinning: můžete zvětšit farmu :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je přesný opak toho, co chceme :grinning: :grinning: další hlodavce s mimčem nene. zato sháním už rok jedno terarijní zvíře a marně... :frowning2: :cry:
28. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak k myším kup hada a máš po problému :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no teda....! :grinning: :grinning: :grinning: myš máme jen jednu-bezsrstou :slight_smile:
28. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to neva hadi žerou všechno ..... :slight_smile: aspoň se pak had nebude nadavovat z chlupů :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: nedám. hada jsme chtěli taky-korálovku.ale není čas a místo.
28. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee oki tak ne :grinning: :grinning: :grinning: Tak tu klec sbal a dej jí na bazar .... třeba za to něco utržíš :sweat_smile:
28. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jestli tam bude ještě ráno, tak ji sbalím a dám na pár dní cedulku dolů do vchodu, když se nikdo nepřihlásí, je naše..

28. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už šílím!!!! Jak vtěsnat do 24m šatnu, kuchyň a obývák? Manžel vymýšlí už takový křižovatky - já už mám jasno, ale přesvědčte chlapa, že tohle je to nejlepší........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu vraždit!!!!! :rolling_eyes: Máme pokresleno asi 10m papíru a už to vzdávám. Nakonec jsem se přistihla, že kreslím to samé pořád dokola. Sice jdeme z 50m do 70m bytu, ale vymyslet to tak, aby to bylo vzdušný o obyvatelný...............já prostě nemůžu tohle těhu mít v klidu.......... :confounded: :angry:
28. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nj, nic lehkého... a nějaké tipy na netu atd jste nehledali? jak jsou různé rekonstrukce bytů, ty seriály atd..někdy dobré vychytávky...? :slight_smile:
28. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - ale jo hledali, dokonce architekt nám nakreslil úžasný plán bytu, ale jaksi zapomněl na úložné prostory..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže kreslíme, teď mě vytočil manžel, když mi nakreslil úplně stejný plánek, který mi před týdnem zamítl. A měl z toho velkou radost, jak to vyřešil - no každej soud by mě v tuhle chvíli musel osvobodit :grinning: Už mám 3 návrhy, kterých se držím a neustoupím! :sunglasses: Akorát musíme začít bourat do 14 dní, aby se to všechno stíhalo. Chtěla bych se nejpozději v červnu stěhovat, ať je trochu času na dozařízení.
28. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No to si dokážu představit ... já buda Tebou to udělám tak , že pokud si myslím, že je to má konečná stanice tak bych si na to pozvala nějakého bytového architekta, sice mu musíš zaplatit, ale napadnou ho i jiné věci jako Tebe a manžela. Navíc má přehled o materiálech na trhu a jak by se to dalo vyřešit a pokud tam už chcete investovat nemalé peníze , tak se to vyplatí . Já bych to tak u nového domu udělala :wink:
28. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: jj, tak trochu to znám, když jsme vymýšleli s mojím domeček... také jsem se stále pak vracela k tomu samému řešení :grinning: no nestihli jsme koupit pozemek, ani stavět zatím... takže je to u ledu.
Tož to pan architekt zaperlil, když zapoměl na úložný prostor :sweat_smile:
28. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak zkus druhého :grinning: teď jsem si přečetla že ten první nebyl nic moc ... protože úložné prostory jsou velmi důležité .... :slight_smile:
28. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tímhle architektem jsme byli spokojený, když nám dělal náš současný byt, ale tuhle zakázku dal kolegovi Francouzovi, který tedy trochu pozapomněl na to nejdůležitější. Volat mu ještě budeme, ať to zkusí předělat, ale pokoušíme se to dovymyslet i sami. Už z toho začínám šílet. Kuchyň nemůžu ani začít vybírat, když nemám pořádně rozkreslený kam jí dáme.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě hnus.
28. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu malovat a hádat se :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím se mějte, zítra večer se tu snad zase ukážu - jestli se dneska nepovraždíme :grinning:
28. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak hodně štěstí :wink:
28. únor 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem si pobrecela na you tube jsem asi blazen ale koukala jsem na porody ne ze by tam bylo neco videt to ne ale ten pocit jak prijde malinkej clovicek na svet a rve tam ja jsem bulela :frowning2:
28. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek