• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight jo to znám :slight_smile: taky mi ukápla slza jak se objevilo to malé taky jsem koukala na youtube.com
1. bře 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko. Mě se dneska nic nechce,ale musím k doktorce pro lístek na peníze,úplně jsem na to zapoměla. A pak s ním do práce,což se mi chce ještě míň,ale účetní potřebuje ještě něco kvůli daním,tak mi nic jiného nezbývá,,, To je zase půl dne v řiti.
@pepsilight já se nedávno dívala na porod do vody,nevím jestli to někdo dával sem nebo do jiné dizkuze,ale každopádně jsem u toho brečela taky. Bylo to krásný...
1. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak všem přeji krásné úterní ráno :slight_smile:
1. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den,

holky já hlasuju pro uzamčení. :slight_smile:
Nějak vás, ale poslední dobou nestíhám číst. Včera jsem byla na první přednášce o dvojčátkách - těhu a mimi. A mám jednu informaci, která mě předtím vůbec nenapadla. Paní radila, aby mantinely okolo hlavičky byly co nejobyčejnější - bez obrázků. Prý je pak problém, že se na to děti chtějí koukat, různě se kroutí a mají pak problémy s páteří.....
1. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky taky přeju krásny slunečný den bez nerviček......
já taky koukala na porody na youtube i normální i do vody aje to nádherný,ale jak jsem videla ty maminy trpět,tak jsem soucitila s nima...já to snad prožívala s nima....no to jsem zvedavá,jak to pak zvládnu ja....
1. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty no vidíš,to me nikdy nenapadlo.....ale možný to je..... :wink: :wink: :wink: :wink:
1. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky no ja rvala a presne jak pise tasmaila prozivala snima taky jsem na sebe zvedava :slight_smile: jinak preji krasne rano vsem :slight_smile: jinak mam jeste dotaz ja k jsem cetla s tim listeckem na penize kdyz je psanej na 28.2 muzu ho dat ucetni az 2.3 ? je to problem mam ji desne daleko
1. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Já jedu pro "papír na peníze" až v pátek a pak teprve do práce. Bude to v pohodě.
1. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
takze to nevadi ze ne -? nevyhodej me ne ? a jeste jestli se muzu zeptat cekam jeste porad na ponize za leden je to poprvy v zivote co je dostanu
1. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Mě přišly peníze na účet v pondělí a ten papír na peníze jsem odevzdala v lednu až 14.1. a nevadilo to - nevěděla jsem, že se musí odevzdávat každý měsíc :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jo tak to jo to jsem nevedela moc dekuju :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko všem,
@pepsilight ahoj, já dostanu papír na peníze až zítra. minule jsem na to zapoměla... bude to v pohodě. :wink:

1. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jj super trnu hruzou a zaroven se smichem kolik tam bude asi na uziveni to stacit nebude
1. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky všem , tak mám novinku do naší rodinky přibyla včera holčička Eliška :wink: Tento rok se nás po rodině urodí dost :grinning:
1. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka je to je super to blahopreju
1. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já už nevím, co s těmi nočními můrami. Naštěstí ve spojitosti s miminkem se mi zdají moc hezké věci, ale za noc mám tak 5 snů, z toho 3 totální psycho nebo horror, až se hrůzou budím :frowning2:

Miminko v bříšku našlo od včera novou zábavu-uvelebit se úplně co nejvíce dolů k podbřišku a můžu říct, že to pěkně bolí, jak tam tu dělohu pořádně napíná, zlatíčko moje :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka blahopřeji :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight To se narodila od mýho manžela bratranci dcera :wink: mi můžeš gratulovat až k naší princezničce .... to se nenechám ujít chi chi :sweat_smile:
1. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jak to dopadlo s klecí?
@hradilenka před chvílí jsou koukala ven, klec tam je :grinning: jestli chceš, dodám i se zvířetem :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee u nás by to sežrala jak kočka , tak Bleška.... ona je myšilov :grinning: :grinning: :grinning: tak to se nemusíš namáhat :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mám na vás otzečku, která nakupovala na laclikovi, byla spokojená? Už pokukuju, po těch chlapskej věcech :grinning:
1. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :wink:

Holky, jak je dnes u vás? tady stále sluníčko už od rána, juhůůůů :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee U nás taky krásně i venku na špacíru s Bleškou to bylo fajn , jen malinko fouká ....

@akrimala Ahojky , holky nakupovaly a byly spokojené :wink: já dala utržit jinde :grinning:
1. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala ahoj, já byla s kvalitou spokojena. :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak jste byli spokejene s nakupovanim tady ? protoze jsem vcera odpovedela na 2inzeraty a nikdo mi neodpovedel tak doufam ze jim to doslo
1. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak do toho asi taky půjdu, já oblečení po netu ještě nenakupovala :confused: tak furt nevím :confused:

@hradilenka kde :grinning: ? Svěř se :sweat_smile:
1. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@akrimala Já kupovala dost tady na koníkovi , ještě než jsem se tady registrovala a pak taky jsem hodně dobrých věcí vydražila na aukru a nebo na německým ebay :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight musíš vydržet , taky se mi to někde stalo, baby jsou třeba pryč někde u babiček a tak .... ony se ozvou :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek