• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee já když jdu spát,tak už se děsím co to zase bude. Většinu týdne erotika a po zbytek úplný magořiny,fakt,ráno z toho mám vždycky blbej pocit. Dneska jsem porodila v pátým měsíci do vany,vylovila děťátko,cítila jsem v ruce jak mu bije srdíčko a šla jsem ho dát do inkubátoru. Vzbudila jsem se s mokrým čelem,tak nevím jak to dopadlo,pak jsem usnula a zdálo se mi,že jsme v chorvatsku a jdeme nějakým houštím na utz. Když jsem vylezla na kozu tak jsem měla hrozně popraskaná stehna a tekla mi z toho krev... Se mi nikdo nemůže divit,že už radši spát nejdu a zapnu si televizi,tam jsou menší koniny.
1. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 moc hezkej kocarek a jak bude barvicka ???
1. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight děkuji a pán jak nám to líčil tak tento typ doporučoval nejvíce:slight_smile: prodává kočárky 20 let tak mu důvěřuji barvička asi ten tmavě modrý ... já jsem na ty tmavé barvy a myslím že vzhledem k tomu jak je tady na ostravsku špinavo a prašno bude to i praktické:slight_smile: kdybych bydlela někde v beskydech nebo tak tak bych uvažovala o světlejší barvičce ale takhle....
1. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrimala ahojky no já mám na laclíku ted dvě objednávky tak dneska by mi to mělo dorazit max zítra tak jsem sama zvědavá a hnedka jak to prohlídnu napíšu svoje hodnocení :slight_smile: ale věcičky se mi tam podle obrázků zdají krásné dá se tam vybrat a za ty penízky to je snad nejlevnější e-shop bazarek co jsem na netu našla
1. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak to je dobre ja jsem taky zvolila tvamy kocarek prece jenom je to praha a jak ty pises vsude spina tak to je dobre ze uz mate vybrano je fakt krasnej a kdy si pro nej jdete ??
1. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight děkuju no to musím obědnat zavolat si tam nevím co mi řeknou ale co nejdříve chci mit klid at už to mám

pošli odkaz jaký sis vybrala...? at se taky podívám
1. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ja ho mam ve fotkach :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha koukám no moc krásný ty kytičky:slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 me se strasne libil je netradicni nechtela jsem jednobarevnej kocarek uchvatil me :slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight kolik tě vyšel jestli se můžu zeptat...?
1. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 se vsim vsudy 10000
1. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super cena.... :slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj je dobrej krasne se snim jezdi uz to vyskousel pritel :grinning: :grinning: ale je tezkej
1. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem šla holky pro ten lístek na peníze a že jako bych si vzala nějakou slabší bundu,než zimní,když je tak krásně. Vykrámovala jsem celou skříň a následně to zase ládovala zpátky,protože jsem zjistila,že jiná než zimní mi už není. :grinning:
1. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: asi taky tak dopadnu ... mi je už i ta zimní fest přes prsa :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Hezký kočárek , jak tak koukám, tak si zůstala u trojkolky že?
1. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky, s nakupováním tady na koníkovi mám jen samé supr zkušenosti. ono prodávající jsou maminky od dětí a tak někdy odpověď trvá déle... :wink:
1. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight A mohu poprosit o značku a typ - co je to vlastně za kočárek? Asi ještě nemám dostatočný přehled a neumím na pohled :frowning2: ale je fakt moc hezkej!
1. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mno, tak to máš taky docela supr noční program... no minule na mě měli nalíčeno pavouci, pořád se na stropě shlukovali nademnou a že na mě hromadně skočí, pak na mě jeden spadl (no, toještě každý vypadal jinak-místo prdelky drahý kamínek, jak na prstýnkách...)a já hystericky řvala už z konce plic a přidušená jsem se takhle vzbudila. No, ty další raději nepopisuji...krváky. Nebo mě stále někdo chce dostat-nožem nebo pistolí... To také každou noc usínám u pohádky, tak nevím, kam na to chodím. :wink:
@zlatunka84 krásný kočárek :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky. My jsme po obědě, byla jen česnečka a stačila. Jdu žehlit a vykoupat šneky(teda to žehlení k nim nepatří...), než mě zase moje lenora přemluví... :wink: krásné odpoledne. větrám o sto šest, když je tak nádherně :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no moc peknej kočárek.to se dítko bude mít,takhle se vyvážet... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem spokojená s laclíkem,zatím jsem mela jednu objednávku,ale už si brousím zoubky na další......ono to dlouho trvat nebude,že si neco opet objednám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky , kde si dneska uvízla? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem Tě tady neviděla 100 let .... :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to mas dobry ja jsem z hruzou zjistila ze se do vetrovky uz nevejdu a to nemam zadny brisko takze asi bude zimni a pak hned trisko jinak to nevidim :grinning: :grinning:
@druidee to mas pravdu jsem se jen lekla ze se na me vsichni vykakli :slight_smile: ty mas sny fuj tohle se mi zdalo taky ale mega pavouci bylo to v turecku a ja se prepila tim jejim cajem byla jsem zfetovana desny.jinak se mi zdal jeden sen a ten sem rozdychavala hodne dlouho lidsky jatka hrozny a ja tam ty lidi navadela fuj kdyz si na to vzpomenu pak maj bejt ty nasi malinky klidny kdyz se nervujem i ve spanku
@mili01 je to dorjan danny sport 2011 trojkombinace ale musis si autosedacku dokoupit jinak tam neni nic potreba dokupovat vse u nej je
1. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no čéčé byla jsem dopoledne na nákupu a pak vařila a až tedka jsem se sem dostala...no jo holka,to víš,nemužu se pořád jenom flákat u PC. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahááá a co máš dobrýho? :slight_smile:
1. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tak já radši jsem ješte žádnou jarní bundu ani neskoušela......to pak bude překvapení,když se do žádný nevlezu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no co,pokud bude teplejc,tak ji budu nosit rozepnutou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no kuřátko a rýže byla a zeleninová polévka a že me toho nejak bylo málo,tak jsem si už dala i dezert sušenku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :confused: Ty máš teda žravou :grinning: já kdybych si dala polívku tak nedám druhý :grinning:
1. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo ,ale nemužu si pomoct..ono je to silnejší,než já.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi mám velkokapacitní žaludek,tam se toho vejde hafo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pak si budu nadávat,jak příbírám..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek