• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojky všem
tak jsem vás v rychlosti dočetla. Byla jsem dnes u dr. tak všechno v pořádku a máme se objednat na tu těhu cukrovku.
Sháněla jsem ve městě kostým piráta pro Honzíka do školky na karneval. Jediný kostým který jsem sehnala stál 529,- což mu za to nedám. Tak jsem koupila šátek pirátka, šavli, pásku na oko a oblečení musím nějaká nejít doma. Honzík už se těší. Mimo jiné jsem šla kolem cukrárny tak jsem neodolala a koupila jsem si větrník. :grinning:
1. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojky tak tak to je bezva , že je všechno v poho.... někde jsem viděla na netu , že prodávají " jeté " kostýmy pro děti ... ale nevím kde :frowning2:
1. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, nebyla jsem tu dooobu a vy jste toho napsaly tolik, že nemám sílu jít to teď číst, přišla jsem z práce a mám toho plný zuby, tak se tu ukážu snad večer, nebo zítra. Nějak nestíhám :grinning: jdu se nabaštit a zas frčím pryč, pro nějaký pěkný oblečky pro tu naší princeznu. Tak se tu mějte krásně a užívejte sluníčka.
1. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z práce,hned jsem byla pozvaná na oslavu narozek ,tak super. Kámoška si ze mě dělala srandu,prej batoh se nosí na zádech a ne na břichu. Hahaha,vtipálek :slight_smile: . Ale mě se teď fakt zdá,že za poslední týden pupek hrozně vyrostl. Od včera mám vařenou polévku,ale mám tady hromadu vajíček co jsem dostala,tak asi udělám zapečené těstoviny.
Pomalu se připravuju na sobotu,mamka koupila prase,tak bude zabijačka,což u nás znamená pouze naporcovat a nasáčkovat maso,žádný jitrnice ani podobný blafy nedělají,tak aspoň tak. ještěže to bere bez hlavy,bych se asi poblila,kdybych to viděla a ani teď si nejsem jistá jestli to ustojím. Zajímavý že řízky mi pak voní :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Děkuji! Fakt jsem slepá! Právěže nad Dannysportem přemýšlím jelikož je to čtyřkolka (a proto asi vyhraje nad klasikou Jane Slalom) a ani jsem to nespoznala!
Chtěla bych ho ale vidět ještě naživo, ať mohu porovnat. A to Vás včetně autosedajdy vyšlo do 10.000? Nový?
Jaký bylo příslušenství (taška, nánožník na hluboký kočárek, na sporťák, pumpička na kola... všechno co k tomu bylo :slight_smile: ) A nemohla bys mi ještě změřit délku a šírku té hluboké korbičky?
A ještě jaká jsou ty kolečka? Nafukovací? A uprostřed je plast, nebo kov? Přijdou Ti bytelná?
Prosím :slight_smile:
Vím, že chci toho moc, ale nad tím kočárem fakt uvažuji.
Jelikož nežijeme ve velikoměstě, ale v městečku kde dle nových zákonů zákonodárci raději zaplatí pojistku, než aby nechali v zimě uklízet chodníky, tak určitě nepřipadají do úvahy malá kolečka jako má Jane Nomad (prý se mezi ta dvojitá kola dostává sníh a nelze s tím hnout). Jane Slalom jako tříkolka - to se bojím, protože ten terén je tady hodně přes obrubníky a ustát rovnováhu kočáru i s dítětem..no nevim-nevim (kdybychom bydleli v Praze, asi neřeším, ale tady...Slalom se mi jinak hodně líbí, ale jsem nerozhodná)
Děkuji moc!
1. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kočárek krásnej, taky jsem po cortině koukala :slight_smile:
Jinak laclík se stal mou jedničkou :grinning: :grinning: viz. album, jsem nadšená, věcičky jako nové, ňuchala jsem se tu s tím včera :dizzy_face: :dizzy_face:
Já si dnes byla pro poslední razítko do průkazky a mám splněno. :grinning: nacpala jsem se u mekáče a na večer jsem udělala vajíčkovou pomazánku :dizzy_face: :dizzy_face:
holky to mé dítě kope až je to nepříjemný a břicho mi roste snad přes noc :astonished:
1. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já bych se tříkolky nebála, měli jsme quinny spedii to je trojkolka a absolutně stabilní a tím, že je lehká se s kočárkem super manipuluje. Brala jsem ho i do lesa a super
1. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 - Ahojky, kočárek je to krásný, ale pozor na pár věcí: švagrová ho po 3 měsících dávala pryč, protože: malá korbička (malá se jí tam s fusakem na zimu nevešla - je narozená začátkem července) a byl tvrdý, takže malá v něm skákala jak na trampolíně, když jeli na procházku. Je to sice už 4 roky, třeba to vylepšili, ale tohle vím, že kvůli tomu ho dávali nakonec pryč. Trojkolky bych se nebála, my si pořídili sporťák Teutonia Spirit S3 a naprostá spokojenost. Trošku těžší kočár, ale jinak prostorný, dlouhý a hlavně široký kola, takže u nás spokojenost :grinning: Nechávám si ho na příští jaro i pro druhýho rošťáka
1. bře 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jj je tam nanoznik jak na autosedacku hlubokej tak i na sportak k tomu je plastenka ale jen na hlubokej na sportak se musi dokoupit spolecne se sitkou na hmyz pumpicka k tomu neni ale jestli mas kolo tak ta je nejlepsi :slight_smile: :slight_smile: kolecka jsou nafukovaci vzadu velka pevna s umelym veprostred jsou nasazovaci a ve predu mala pevna kovova bud na pevno nebo otocna mame uz nastaveny otocny :slight_smile: kolecka jsou bytelna toho se nebojim myslim ze i kdyz je tam plast tak jsou bytelna az moc :slight_smile: jelikoz zijes v mestecku tak se ti tam hodi ja jsem ho volila taky kvuli zime aby se mi s nim dobre jezdilo a nezapadal tam snih na to jsou proste nejlepe manipuluje ale jen muj nazor mas tam jeste 2 stupne odpruzeni takze pohoda a co se tyce korbicky tak fakt nevim kolik meri uz je schovanej u rodicu ale je mnohem vetsi nez klasicky trojkombinacky treba jako xlander a psali o nem ze ji ma nejvetsi na trhu a asi souhlasim podle toho co jsem videla tak snad ti to pomohlo :slight_smile: kdyby neco pisni :slight_smile:
1. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky jak dopadl boj s manželem ? Vyřešili jste to nakonec?
1. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj všem:slight_smile: Tak dneska jsem byla v servisu s autem, za 14 dní jedu na nutné opravy a cena - 11tis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Katastrofa!!!! Včera jsme se samozřejmě na konečném výsledku bytu nedohodli, ale aspoň 3 varianty už máme :grinning: Nejlepší bude, si to lepenkou "nakreslit" na zem přímo v tom bytě, aby jsme viděli jak co bude. Jinak si to nedokážu představit. Vybírám alespoň podlahy do bytu a narazila jsem na článek o marmoleu (přírodní materiály), docela mě to nadchlo, tak se chci podívat do nějakýho obchodu, jak to pořádně vypadá :grinning:
1. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky mám auto v servisu. Ještě že máme servis a pneuservis doma. :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to máš dobrý,když je manžel šikula :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo , auto to je vždycky pokladnička dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - to mi povídej. Měla jsem být v servisu už někdy v listopadu, ale pořád nebyl problém, autíčko jezdilo dobře no a najednou........ Sice jezdí, ale musím opatrně, špatná spojka a další a další. Zrovna teď se nám to moc nehodí.... Během víkendu musíme rozhodnout ten byt, ať můžou dělníci nastoupit a my začít shánět vybavení :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, bude zajímavý víkend :grinning:
1. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uklízet, připravit se na zítřejší příjezd zlatíčka Matýska :slight_smile: Ať má zase co rozhazovat :grinning: Mějte se, zítra večer jsem tady :grinning:
1. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to ddělá můj taťka a brácha. :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem odžehlila hromadu věciček a složila hromadu plen. ještě čekají 2 pračky a pak to vše rozsortuju a budu dělat čárečky do finální tabulky :sweat_smile: a uskladnit. zítra mě čeká kontrola v Olomouci, tak se budu snažit brzy usnout.. snad bude vše ok. mimísek dnes zase bubnoval do mámy vší silou a všemi končetinkami :grinning: brutálně mě chytly záda.
Tak krásný večer a dobrou noc :slight_smile: jsem ráda, že má laclík úspěch :sunglasses:
1. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jo, člověče, na první pohled jsem zabystřila, jestli Aduš nedrží v náručí ten zpěvák Marek Ztracený :grinning: :grinning: tak nějak jsem tam zahlédla trochu podobu :grinning: :grinning: moc hezká fotka!
1. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: a ono jo :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :fearful: faaaaakt???? :confused: tyyy jo! teď mi to připadá, že jste blízcí příbuzní s takovou! :slight_smile: :grinning:
1. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je to můj brácha :wink: Aduška je jeho zlatíčko, v každým rozhovoru o ní mluví :grinning: naše malá star už byla už i v televizi :sunglasses: :grinning:
1. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ještě odepsala paní z bazárku, že mi už přišel těhu pás-no hned jak jsem ho rozbalila a zkusila, už jsem ho nesundala, velmi příjemná věcička :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no já teď přemýšlela zda brácha nebo švagr... hledala jsem podobu na fotce :grinning: ... jů, no teda :slight_smile: to je supr, že je tak pyšný strejda a že to přizná, to se mi líbí na chlapech obecně :slight_smile: takže Aduš možná přičichne víc k muzice a vydá se stejnou cestou :wink:
1. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: no děda už na tom pracuje :grinning: naučil jí odrhovačky a zpívá do mikrofonu :grinning: :grinning:
1. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :wink: to je dobře, jen tak dál, pokud jí to baví a najde v sobě talent, je to jen dobře :slight_smile: jééé, no počkej, Tě tu pak budeme uhánět o bráchovo autogram! :grinning: :grinning: :grinning:

tak krásný večer, už musím jít spát, jinak bude zase ráno za trest...vstávat už v 7 je trest sám o sobě :frowning2: :wink: holky, kdo chodíte do práce nebo vstáváte s dětmi v 7 a dříve, máte můj neskonalý obdiv..... :sweat_smile:
1. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning:
dobrou,já vstávám s Aduš v půl sedmé každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , to není možný, že jsem tady dneska první :grinning: Jedu za chvíli na KO se štítnou ..... :rolling_eyes:
2. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak si to tam hezky uži a at je vše ok...jinak přeju všem krásné dobré ránko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ještě si tady snídám a pak musím vyvenčit Blešku .... KO bude jistě oki :wink: preventivně co 2 měs. v těhu. Jak ses nám vyspinkala?
2. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek