• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ale dobře,jen jak holky psali o snech,tak se me strašne neco hezkýho zdálo,ale samozřejme už si to nepamatuju.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Mi se taky zdají nějaké blbinky, ale krváky to nejsou :slight_smile: dneska mě probudila křeč v lýtku :grinning:
2. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no me krváky naštestí taky ne...to chce magnezko..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 piju ho každý den .... asi ta křeč měla dojem,že zaspím na KO :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo lepší než budíček.....
2. bře 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a už s doktorama končíš,nebo ješte ne?mám pocit,že tam jseš každý druhý den...chodíš tam už pomalu,jak do baru.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Do baru teď nechodím vůbec .... to co si tam můžu dát mám i doma :grinning: :grinning: :grinning: navíc je to tam zahulený .... :grinning: :grinning: :grinning: ale v sobotu jsme pozvaní na zapíječku malé Elišky tak možná půjdu na hoďku , ještě nevím. Jinak s doktory nekončím, zítra k zubaři a 14 na sono na srdíčko , pak zase další týden na hematologii a gyndu ani nepočítám. :grinning: :grinning: :grinning: Mám ten program narvaný jak filmová hvězda ... jen místo rozhovorů .... u doktorůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já taky nikam nechodím,ale už bych nekam zašla....a to,že tam je zahulene,to k tomu nejak patří.....ale já radši chodím s kámoškama na kafíčko do nekuřáckych kaváren,i když me kouř nevadí,stejne nechci nejak ohrozovat mimino....ty jo,no opravdu to máš pekne našlapaný program....ješteže já takhle pořád nikam nemusím,to bych se z toho asi zvencla...a proč jezdíš na hematologii?
2. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no a to běž na tu zabíječku,co bude furt delat doma...mne to už opravdu moc doma nebaví...radší nekam venku,....
2. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Mám nedostatek železa a B12 Ty si byla už u zubaře?
2. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahaaa.....jo už jsem byla u zubaře v lednu...a na podruhé tam pojedu v květnu.....
2. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já to právě chtěla udělat tak se zubákem abych tam už nemusela :grinning: :grinning: :grinning: nesnáším to tam .... bzzz vrrrr fuj :grinning:
2. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to stačí potom jenom jednou tam jít?no a já to chtela udelat tak,čím dřív,tim líp,pač tam taky nerada chodím,ale když to musí bejt,tak musím....jsem pak zvedavá,jak v kvetnu s tím břichem to tam ustojím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tam se skoro leží ... tam stát nebudeš :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuji:slight_smile: dneska to přijde z klacliku hurááááááá
2. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy aha no uvidíme jaké to bude snad s ním budu spokojená:slight_smile:
2. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já to řekla jen tak "obrazne".......vždyt vím,že se tam leží......a to me moc neudelá dobře..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nekdy tam proste človek byl v polosede a šlo to a tedka si te tam dá lekařka až do lehu,ach jooo,to asi nezvládnu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@zlatunk84 tak at přijedou věcičky v pořádku a líbej se ti... :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee na tom dvojčecím kurzu nám žehlení zakázali :slight_smile:, prý je to špatný a nepřirozený pohyb pro bříška :slight_smile:
Můžeš poradit, co za pás sis pořídila a jestli jsi spokojená? Uvažuju o něm, už mám docela veliké bříško....

Jinak se včera večer u nás zase zastavila ta protivná sousedka (zhruba před 14 dny chtěla, abych kopala drenážní trubku). Tentokrát chtěla mluvit jen s manželem (se mnou prý není řeč) a snažila se ho přesvědčit, aby to šel hned vykopat......Tak ji řekl, že jsme to kvůli ní předělávali už 2x a že si to má udělat na své straně plotu a ona nám vyhrožovala právníky.....to bude ještě legrace. :wink:
2. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuji:slight_smile: už včera jsem je čekala :slight_smile: a nic tak dneska se už dočkám určo
2. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
jsem zpět z UTZ.Podrobný i UTZ srdíčka naprosto v pořádku.A doktor na srdíčku si byl dost jistej holčičkou:slight_smile:..takže to vypadá na páreček...
2. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 tak to je dobře:slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co nového? Já jsem si pustila filmík,najedla jsem se a teď jdu dát prát prádlo,ať to ještě venku uschne... umeju pár kousků nádobí a jdu si dát sprchu. Pak vyrazím ven,když je zase tak krásně. Už by to mohlo vydržet. Hned je ten den veselejší když svítí sluníčko. Dneska mi je nějak blivno,tak to půjdu na čerstvý vzduch vydýchat...
2. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahojky...no já mám dnes uklízecí,všechny okna otevřena,tak nasávam jarní vzdoušek,jsem tedka po obede a zas frčím pryč,vyžehlit prádlo a pak s pejsekm ven na procházku....jojo jak píšeš,hned je ten den krajší a veselejší.....
2. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to je dobře,že ultrazvuk dopadl dobře...holčička?jééé to je supr...
no nic holky ,koukám,že opravdu tady asi bude prevaha holčiček nad klukama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ¨- tak gratuluju - to je skvělý, že UTZ dopadl dobře :slight_smile: Já jdu v pátek na UTZ a kontrolu, tak jsem zvědavá, jednak aby to dopadlo všechno dobře a jednak, jestli zase potvrdí původní pohlaví :grinning: :grinning:
2. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, konečně jsme se včera s manželem shodli na úpravách nového bytečku :grinning: Teda, zatím jenom kuchyni s obývákem, ale i to je pokrok :grinning: :grinning: Takže začínám vybírat podlahu a kuchyni. Nemáte někdo zkušenost s podlahou Marmoleum? Nechci klasickou plovoučku a tahle podl.krytina je prý 100% přírodní a hlavně odolná
2. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Ahojky , no není nad prdlé soudedy :grinning: :grinning: :grinning:
žehlení je zakázané v těhu ? To je mi novinka ... :grinning: :grinning: nevím kam to prádlo přesunu :grinning:
2. bře 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak gratuluji k holčičce .... asi už je nás tady převaha co budeme mít holky .... :sweat_smile:
2. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, my jsme tam všechny byly s partnery, tak paní apelovala na ně... :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak to je fajn , že jste se už domluvili .... bylo na čase ... jinak by jste to nestihli :grinning: O té podlaze jsem slyšela a hodně to i dávali jak byl pořad jak se staví sen. Mi to připadá jak lino jen o malinko lepší. Ale to je možná jen můj pocit. Já bych do plovoučky a lina nešla. Já bych si dala pěknou dlažbu a na ni v obýváku třeba kusový koberec pod stolek k sedačce. Tak přeji dobrou volbu poodlahy a kuchyně :wink:
2. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek