• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 Gratuluju ke zdravé holčičce :wink:
2. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Je fakt , že v pokročilém těhu bych asi měla strach , že bych si vzala břicho žehličkou.... no to kdybych řekla ještě doma Jirkovi , že má žehlit tak nevím jak by to stíhal :grinning: v práci furt a pak doma ještě vysává , abych se nenamáhala s vysavačem. To už mu můžu rovnout říct ať dělá všechno i vaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co u Vás bude žehlit manžel když to slyšel? :sweat_smile:
2. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No, u nás vždycky žehlil manžel, ale od té doby co jsem doma, tak jsem začala žehlit já. Zatím mi to nevadí. Prý to nějak špatně rozhoupává břicho....asi počkám až tělo začne protestovat a pak budu mít výmluvu :grinning:
2. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 gratuluju k holcicce :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky dneska je fakt moc krasne uz jsem toho dneska stihla a mam z toho radost dokonce jsem se dokopala a jela odevzdat papir na penizky uff jeste ze to mam za sebou dlouho tam nemusim :slight_smile: ted se vrham na to baleni krabice na me koukaji at uz laskave zacnu tak jim jdu vyhovet a co vy co dneska delate ?? :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ahojky...no já dne suklízela,prala,žehlila,no proste domácí prace...je tam fakt krásne,ale u nás fouká docela silnej vítr,tak je to trošku nepříjemné..... :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky tak jsem doma .... vše oki , jen jsem zase dostala patáky do břucha :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem navštívila místní ťamany a koupila jsem si tam už něco na léto ... do ničeho se nevlezu co jsem měla loni... myslím trika :grinning: Poslyš Ty si chtěla taky ten fusak od emitexu že? Vy jste mi nevěřily , že budou slevy a já našla obchod kde ho mají za bezva cenu a i jiné věci , tak ho tam asi vemu :sweat_smile:
2. bře 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Ahojky , já byla zase dneska po doktorech. Tak už balíš jo? Mi se na balení nejvíce osvědčily , krabice od banánů , nahoru jsem si napsala co v tom mám abych měla přehled. Ony jsou pevné , a mají je všude ... Kolik toho máš na balení? Náklaďák a nebo osobák ? :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je dobře,že je vše ok,ale tys to říkala už dopředu,že bude ok....no já ješte neco nasebe budu muset spalšit,pač mám jenom kalhoty a 2 trika,ale nikam se me moc nechce trajdit..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasne,já chci taky emitex...ty ho už budeš kupovat tedka?a kde si ho splašila?
2. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 splašila jsem ho náhodou .... podívala jsem se na stránky emitexu a kdo je prodává je to několik obchodů a ten jeden je má nejlevnější ... ale jsou 2 druhy fusaku ... asi půjdu do toho COMBI EXKLUSIVE přapadá mi , že má lepší využití. A asi jo koupím ho teď než pak platit o 6 a nebo 7 stovek více.
2. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz ... používá nějaká systém ISOFIX ? Na autosedačku? Když tak písněte jak se Vám to jeví jestli dobré a nebo oničem a drahé :slight_smile: :slight_smile: Díky
2. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to exclusive je to,že má v sobě dva pytle a dá se využít jak v lete tak v zime?
2. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a za kolik si ho ty sehnala?tedka jsem koukala,že stojí 1500 i 2200,to je moc drahý...a na čo ti bude ten letní fusak?to je jako na podzim?když je chladnejc?
2. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a na čo je isofix?
2. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je za 1450,- ten obyč mají za 799,- no já si myslím , že na jaro podzim bude faj .... isofix je upevnění do auta autosedačky ... mělo by to být brzpečnější .... nemám s tím zkušenosti, tak jsem to tady hodila do placu jestli nějaká mamina to využívala a její názor by mě zajímal.
2. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tady máš popis toho pytle

Fusak Emitex Combi Exklusive je zimní a letní pytel v jednom výrobku.
Pytel Combi EXKLUSIVE , je novinkou č.1 pro letošní sezónu. Jedná se o výrobek nové generace.
Combi EXKLUSIVE se skládá ze dvou pytlů vzájemně spojených plastovými zipy.
MATERIÁLOVÉ SLOŽENÍ:
Vnější pytel: letní verze Kvalitní PAD s vodoodpudivou úpravou,
bavlněný úplet, thermo výplň. Je velmi vhodný pro mírně chladné období.
Vnitřní odnímatelný pytel: Materiál ThermalTec - kvalitní fleece s vyjímečnými vlastnostmi. Mezi přednosti tohoto materiálu patří vynikající termo-izolační vlastnosti zároveň s dobrou prodyšností směrem ven. Materiál velmi dobře odvádí vlhkost, nebo-li tzv. dobře dýchá. Je samostatně použitelný, má oboustranné využití tj. dá se použít z lícové i rubové strany.
Spojením obou pytlů získává dítě nejkvalitnější ochranu před nepohodou. Variabilita v použití je nesmírně široká a po většinu roku najde své uplatnění. V jarním období vystačí pytel vnější, v zimě, i na horách je dítě v bezpečí chráněno kombinací obou pytlů.
Combi EXKLUSIVE má nový, hrubší typ plastového zipu. Spodní oddělitelný díl je uvnitř omývatelný. Combi EXKLUSIVE je vhodný do kočárku, tašky pro kojence, autosedačky.
Délka 110 cm, délka bez spodního dílu 80 cm, šíře je přizpůsobivá 35 - 50 cm.
2. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no nad tím sem neuvažovala,ale tedka me napadá,jak se vlastne připevní autosedačka do auta?to tam bude jen-tak postavená a držená bezpečnostním pruhem?no takto potom jo....na to pak slouží ten isofix....
2. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak já na heurece nejlevnejší našla emitex za 1690,-
2. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo ,ale on je béžový a to já nechci ... mám černo červený sem tam se najde akce ,ale je to jen na ležáky. A většinou se mi ta barva nehodí.
2. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já našla ruzny barvy za 1680,-...no jasne já zapomnela,ty chceš červený a já zas koukám po černo-limetkovém..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala jsem Ti link zprávou mají tam i limetu :grinning:
2. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm a když nad tím tak uvažuju,tak si myslím,že exclusiv bude opravdu lepší,maš tam pytel i na chladné dny i na zimu,to človek využije ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka děkuji za limetku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je moc peknej a ty chceš předpokladám ten červeno-černej ...a jak dlouho může bejt takhle akce?ale nechápu,proč se me tenhle krámek nezobrazil v heurece......
2. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj a máš to i do autosedačky
2. bře 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jojo koukala jsem,že je to do autosedačky,do kočárku,do sportáku....a ty si ho budeš kupovat,nebo ješte budeš čekat na výhodnejší akci?
2. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mají tam napsáno do vyprodání zboží , ptala jsem se dneska v obchodě paní jak jsem cárala po městě jestli je na ty fusaky sem tam nějaká sleva a ona povídala , že ne , že jak to objedná tak cena je stále stejná , jen ona by mohla dát slevu na " ležáka " pokud by jí tam trčel. Takže já kupuju :grinning: Prachy mi už došly ... tak musí kolovat že? :sweat_smile:
2. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a hlavne je to novinka roku 2011,tak to tak rychle nezlevněj....hmmm,já se ješte rozmyslím,ale cena je tam fakt dost dobrá......to bych dala tu samou cenu ale jenom za zimní fusak emitex....asi do toho pujdu taky.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka stejne tyhle věci človek bude muset koupit bud dřív nebo pozdejc.....takže když to koupím tedka,už pak to budu mít doma...a jenou bych to stejne musela koupit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek