• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 pravda pravdoucí :grinning: navíc co ušetříš , můžeš v klidu zase někde za to něco nakoupit :grinning: :grinning: :grinning: to bude luft v peněžence :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka čeče to ti řeknu,me se v ní pořádne větrá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no ono nakupovat po nete je opravdu jak mor,človek jednou začne a už se mu nechce behat ani po krámech...načo...když to muže objednat z tepla domova a za 2-3 dny mu to přijede domu...jediná mobilnost je to,že človek musí bud PPL nebo české pošte otevřít.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 dneska jsem si koupila skoro všechno lůůůůžové .... abych ladila s tou naší malou :sweat_smile:
2. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no jdu kouknout na telku,at taky zvednu zadek od PC... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak se zatím měj,paapaaa
2. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a aspon sis neco od tamanu vybrala,já tam už pekne dlouho ennakupovala...a copak sis koupila?
2. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpět z 3d uz krásné moc a co je nejlepší vše vypadá v pořádku akorát nám mimčo nechtělo ukázat obličej bylo zabořené a ani za nic se otočit:slight_smile:
2. bře 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 4x triko 1x tepláky a v normálním obchodě sportovní podprdu :grinning: Tak utíkej taky se zvedám jdu se dívat na prostřeno .... to bude zas prča :grinning: Pa
2. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka taky se na prostřeno teším,včera to nemelo chybu......jsem se na babče natlemila,jak si dobírá mladáka.....
@zlatunka84 no oni všechny miminka jsou takové stydlivé... :wink: :wink: :wink: :wink:
2. bře 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jste se holky zase rozepsali. Já jsem dnes měla nějaké rozlítané. ráno jsem zavedla Honzíka do školky a měla plánu hromadu práce, ale volala kamoška že si to dohasí na kafíčko a tak dojela s plný kufrem oblečeního na holčičku. Její známá to dnes nesla do bazárku tak jsem to první přebrala já a zbytek dostane bazárek. Jsou to sámé dobré věci Next a HM tak jsem si toho vybrala za 700,- Pak jsem rychle letěla zase do školky a pak jsem jeli k bráchovi a měla jsem ještě něco k vyřizování tak jsme dorazili domů v 16. Teď malý ještě u sousedů a hrají si na dvoře. Martin stříhá stromky tak jsem udělala večeři a čekám až příjdou nahoru.
Jinak jsem se objdenávala na tu těhu cukrovku tak jdu 28.3 na 7 ráno. Zítra jdu na kontrolu na kardiologii tak jsem zvědavá co si na mě dr vymyslí. :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty ahoj, no díky za informaci o žehlení-užiji to jako odborný argument doma :wink: :grinning: pás jsem si koupila tady obyč z bazárku, za 80. připojím foto. je to elast.dvojitá látka, opravdu se v tom cítím příjemně, myslím, že jak bříško dál poroste, bude fajn :wink: značku vůbec nevím.. tipuju, že to bde to samé, co třeba nabízí tchibo apod.. :slight_smile: podpůrné pásy z obchodu mi nabízeli za 500 a více...
2. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,díky za gratulace:slight_smile:Jsem ráda,že budeme mít páreček,teď ještě to jméno... :grinning: :grinning: :grinning: .
Šimonek už je fit,tak zítra to pohasí do školky.Dneska tu bylo hezky,ale větrno,byli jsme u našich,Šíma se proběhl s psíkem po zahradě,tak snad bude spát jako andílek..:slight_smile:Asi bych měla začít probírat mimi věcičky a kouknout,jestli tam mám něco,co může nosit holčička:slight_smile:
2. bře 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z tvarůžkové metropole Olomouce. Miminko celou cestu autem opět akčařilo, tak celý ultrazvuk prospalo s ručičkama na obličeji a v pusince a nožičkama slušně u sebe, takže opět to samé co předtím- takhle holka, z jiného úhlu kluk. no tak já nevím... :confused: i paní Dr řekla, žeje tajemné, jak hrad v Karpatech :grinning: :grinning: takže u nás o barvě tedy vůbec není rozhodnuto :sweat_smile: . další pokus za 14dní :grinning: jsme 20+6tt a mimi je standardně větší na 22+3tt. Dr říkala, že pokud nebude nutno, půjde těhotenství do 36tt, takže když je mimi o týden větší, rodit budeme začátkem či v půli června :sweat_smile: :slight_smile: Také jsem vydobyla hodinu vycházek navíc a v celku, takže venčící hodiny 12-17 :grinning:
Zítra jedeme do Brna na Lord of the Dance a tak při té příležitosti atakuji Ikeu :grinning: tak, jdu si vás dočítat.. :wink:
2. bře 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda něco nového? doufám že jste všichni v pořádku a miminka krásně rostou
2. bře 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee páni takový stydlín to je jo :grinning: tak třeba vás chce ukecat abyste se nechali překvapit až dokonce :slight_smile:
holky já vám ty pohyby táááááááák závidím u nás furt nic :frowning2:(((( až mám z toho divný pocit zvlášť když jsem druhorodička :frowning2:
2. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 jéééééééééé gratuluju k holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a k párečku :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jé, no opět ta figura sousedka??? :wink: :grinning: :grinning:
@petrunka01 také moc blahopřeji k holčičce :slight_smile:
@hradilenka no ty bláho, máš fakt nabitý program... :wink:
2. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jůůůů a další páreček, tý jo to nám to tu docela vychází co :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup ahoj, asi to tak dopadne. ještě že mám vše neutrál :grinning: intuice říkala od začátku kluk, ale poslední týdny holka... tak uvidíme v červnu :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jé, také se na 3D těším :slight_smile: a tak teda stále nám neprozradíš...jo? :grinning: :grinning:
@tasmailla1 jak jsem nechápala, proč Ti mudr nepíše do průkazky, ale tiskne na papíry, tak to mám teď v té Olomouci stejně (a ten první papír jsem prvně suverréně založila jinam :grinning: ) :grinning:
2. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee tak co ,když to tiskne na papír,už jsme se s tím smířila,ale pruser bude,když nejakej papír stratím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže všechno mám hezky naskládaný za sebou,abych na nic nezapomnela....
2. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: no právě... neztratit to.. :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 měli jste ho polechtat :grinning:
2. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Tak babča to dneska ne uvařila ,ale zavařila si .... má jen 25 b :sunglasses:
2. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jdu objednávat fusak :grinning:
2. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz - včera jsem měla na oběd zapečené brambory se sýrem (včetně Nivy) a kolegyně se zhrozila, že Nivu prý nesmím!!!! Tak jsem se zhrozila i já - fakt ne? Ani hermelín? Ani když tepelné zpracovaný? Nevíte náhodou? zítra se zeptám tedy doktorky, ale tak odkdy jsem těhu tak tak jednou do měsíce jsem určitě měla.... :astonished:
2. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 tyhle sýry by se neměly jíst v těhu, ale zase se tolik neděje, když si jednou za čas dáš vědomě i nevědomě, vůbec se neboj :wink: :slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - no strašně se mi líbí marmoleum s kraťoučkým vlasem (je to jako koberec, ale vlastnosti jsou úplně jiné) do dětského pokoje. Protože Matýsek má náběh na dětské astma, tak nechci dávat do pokoje koberce. Tohle je na dotyk jako koberec, ale nechytá se tam prach, normálně to vyluxuješ a vytřeš, nestudí a když na to něco vylije, tak to jenom setřeš. A má to přitom jakoby vlas - jako koberec. Takže do dětského pokoje jsem 100% rozhodnutá to dát. Dlažbu nechci, protože podlahové topení mít nebudeme a dlažba je studená. No zajedu do nějakých vzorkoven a mrknu se na to, jak to vlastně vypadá, ať vím. Jinak dneska nám přivezli našeho raubíře, tak jsme si ho zase užívali po týdnu:slight_smile: Strašně se změnil - jednak trochu zdivočel u babičky a dědy, mám zase úplně jiný projev, vytáhl se a večer už dostal vynadáno, protože si vymýšlel ohledně večeře:slight_smile:) Takže nám zase začíná běžný frmol :grinning: Zatím se mějte, možná se sem dostanu zítra v poledne, až bude prďola spinkat.
2. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy :grinning: Tak pokud je to tak , za kolik vychází na m2 ? Zajímalo by mě to... hoď sondu a napiš :grinning: Jo a je to odolné i když Ti na zem spadne třeba rozpálený hrnec a nebo se to speče jak lino?
Tak pozdravuj raubíře a zase někdy. Já mám zítra jiný plány zubaře , tak to tady nebudu mám to na celý den. Pa pa :wink:
2. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek