• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee - tak o žehlení jsem právě teď manželovi taky řekla, že si od zítřka žehlí sám, aby to mimču neškodilo a reakce: "Tyhle sociální sítě se mi nějak nelíbí" :grinning: :grinning: :grinning: Nechám ho v tom trochu vymáchat - docela se bavím :grinning:
2. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - najdu, okopíruju, dodám :grinning: Měj se, hezký večer
2. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Můj manžel se mě před chvilkou ptal, co mám na zítra v plánu - vyžehlit 3 pračky. Hrozně se lekl a přesvědčujeme mě, ať hlavně nežehlím, že vyžehlí on.... Ty kurzy jsou fakt dobrý :grinning:
2. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty - no vidíš a když jsme před 3 lety byli na předporodním kurzu, tak tam nic takovýho neříkali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak by se mi to dneska hodilo - žehlit košile na celý týden - bléééééé! A o tom dalším nemluvím. Taky to byl jeho argument - u Matýska jsem taky žehlila a jak je pěknej :grinning: :grinning: :grinning: Na další kurz ho asi nedostanu, prý už je zkušený otec, tak si poradí :grinning: No, to jsem zvědavá :grinning:
2. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty :grinning: :grinning: :grinning: hezké :grinning: mě na to dnes přítel řekl, že to teda dělat nebudu a postará se on.. :grinning: jů, musí to být super kurz :wink: :grinning:
2. bře 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee děkuji, vypadám asi jak blázen, ale tohle jsem nevěděla :frowning2: holt tak si budu dávat víc pozor...
2. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mohla bych taky poprosit o ten link do IP? kuji moc :slight_smile:
2. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jé, to neřeš.. od toho jsme tu na chatu..já se ptám na něco každou chvíli :grinning:
2. bře 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju hezký ráno,i když u nás moc hezký už není,je zataženo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@hradilenka si me o tom fusaku nemela ani říkat ,já už si ho objednala včera....a babča z prostřena?jsem se zase na ní a namladíkovi nařehnila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak u nás to hezké počasí dlouho nevydrželo. :unamused: Je tady bílo a mrzne. Snad se to nějak vyvrbí a zase to hezky roztaje. Dneska v noci mě honila po městě mrtvola a já se musela zamčít na záchodě v kině. Takže jsem zase od jedný do čtyř nespala,chjo. Dneska v deset musím jít vyřídit penzijko,co mi platí v práci a teď si musím platit sama. Tak se mi nechce vystrkovat z bytu ani nos,ale co nadělám.
Na odpoledne jsem překecala manžela,že musíme jít nutně koupit těhotenské rifle a podívat se na něco do toho divadla. Teď přišel zase s tím,že by na konci měsíce jel taky na Kata Mydláře,ale pokud nic slušnýho neseženu,tak mě do žádnýho divadla nepustí :grinning:
A taky musím jít vybrat synovečkovi něco pěkného,za měsíc už je mu rok. Mám pro něj tu svítící želvu,tak ještě něco k tomu.
3. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jeee fakt hnus,aspon u nás zatím sníh není,ale říkali,že možná o víknedu...ale já už nechci.....no čeče holka,jak mám ty tehu kalhoty,tak se strašne příjemne nosej,já bych je mela oblečený asi pořád...pekne ten pás hřeje bříško... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máš docela na dnes nabitej program,tak at všechno stihneš a dobře nakoupíš.....
3. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já už je taky nosím,ale mám je půjčené od ségry a vzhledem k tomu,že ona vypadala těsně před porodem jako já na začátku pátého měsíce,tak si radši pořídím větší,abych jí je nezničila. Ještě nosím i svoje starý rifle,ale jen když vím,že v nich nebudu sedět a nebude se mi to tam mačkat... :wink:
3. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky, tak jsem tu fakt snad po sto letech skoro třicet stránek bych měla přečíst, asi jsme to vzdala. Mám teď nějakej kalup, pomáhám kamarádce zařizovat svatbu, zítra jdeme vybírat šaty, tak si možná taky nějaký zkusím :slight_smile: včera jsem byla v porandě a za měsíc jsem přibrala 0,5 kg :grinning: já úplně vidím, jak pak přiberu 20kg za 14dní a bude ze mě popraskaná velryba. Teď jsem vybrakovala laclíka... teda ukončila jsem rezervaci a už si nesmím nikdy nic rezervovat :grinning: mám 58kusů za 1600... odpojte mi někdo už ten internet :grinning:

jak tak koukám na debatu o žehlení, už se těším na kurz :grinning:

no jdu se nasnídat, nebo v tý posteli umřu hlady. A jdu dodělat oběd... včera jsem upekla jelena... no hrozný, fuj... zabila bych je za to, že mě tady do toho nutěj, takže já budu mít k obědu ovesnou kaši :grinning:
3. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty já to říkala manželovi a prý že si to myslel, že se v těhu nesmí žehlit, tak přejde taky na žehličku :grinning:
3. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @misi.21 holky mě o víkendu půjčila kamarádka těhu gaťky, protože svoje už oblíknu opravdu jen jedny kalhoty a to je taková náááádhera, žádný knoflíky, zipy, nikde netáhne, netlačí, jsou boží :grinning: zamilovala jsem se do nich takovým způsobem, že si myslím, že ji na konci mýho těhu budu muset koupit nový :grinning:
3. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tady po ránu taky nic moc.Zataženo teda úplně není,ale ani sluníčka se moc neukazuje.A teplo teda taky není.Já už chci jaro!!!!Šimonek je ve školce a odpoledne se chystáme s kamarádkou a její holčičkou do kavárny,kde mají super velký dětský koutek,tak se těším.
3. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Jasný , máš to tam :wink:
3. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak jo, já příště budu držet pusu :grinning: :grinning: :grinning: Jinak ahojky dobré ráno :sweat_smile:
3. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Ahojky jak tak koukám, taky nemáš ráda zvěřinu .. já taky ne. No nákupy bereš hopem ... :grinning: já taky :grinning: Já si myslím, že nepřibereš, když si tak doposud šťóplá :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , vy si stěžujete na špatné počasí , tady sice sluníčko jen vystrkuje 1 paprsek , ale venku nefouká a je hezky :sweat_smile:
3. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no že se i objevíš holka tady.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš plno jinejch aktivit a na nás zapomínáš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si přibrala jenom tolik?se až stydím,že já teda víc....no co....tak budu kus baby,co jsem nikdy nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já taky zvěřinu nemám ráda....bych se z toho asi poblila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka jojo pro příšte pusu na zámek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale tak co,já nenadávam,já jsem ráda,žes mě poradila koupit za levnejc,jinak já bych to nenašla..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
3. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Musíš být víc ušťouraná :grinning: :grinning: :grinning: Jaký si nakonec objednala? A limetku? :sweat_smile:
3. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka cože musím být víc uštouraná?to slovo nepoznám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo vybrala jsem černá-limetka
3. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No ale jaký ten obyč a nebo 2v1?
3. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,leze nám tu sluníčko,snad přece jen nebude tak hrozně:slight_smile:
3. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenak no 2 v 1 ten exclusive.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky leze sluníčko,ale moc se mu teda nechce....
3. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj All inclusive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ať si prcek zvyká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mne proste ten exclusive příde lepší,že ho mužu použít i v chladnejších podzimních nebo jarních dnech a když je za dobrou cenu,tak jsem už nad tím nepřemýšlela.....
3. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek