• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 Tak dneska ještě ten zubař .... je mi zle už teď .... tak snad mi nic dělat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no se bojím,aby si nezvykal až moc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a kdy jedeš k zubákoj?jinak hodne štestí a zdaru... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Mám to na 10:20 a musím jet 20km od domu ... tam mám zubařku , pak se tam stavím ještě ve městě vyzvednou objednaný věci pro malou a pak to beru přes tchýni .... takže výlet na celý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a copak sis objednala pro malou?hod sem další inspiraci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jo a Ty mi pak zase nadáš ať příště držím pusu :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
Kyblík na pleny s víkem Bébé jou, Humphrey krémová
Tommee Tippee izolační termoobal 1ks, černá
teploměr do koupele Nuk Oceán2011
Chránič matrace Emitex 60X120
pískací plyšový slon Playgro "Toy box" 2011
chrastítko žirafa Plagro "Noah" 2011

A ještě tam budu brát froté prostěradly do postýlky a uvidím co tam ještě mají :grinning: :grinning: :grinning: Tak a máš to :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jsem přesne čekala,že řekneš,že zas budu nadávat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale já jenom jsem chtela jako inspiraci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zase žirafa...to máš doma už celé stádo,ne???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a objednávalas si si od tomme tippee i lahvičky?ak jo,kolik?
3. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ranní ptáčata, dočítám o čem tak po ránu povídáte a hodně mě pobavila @dpetulinka popraskaná velryba :grinning: :grinning: (to chce ňáký dobrý krém od greenpeace nebo freda o reagana :grinning: :grinning: ) jinak tady hlásím také mraky, ale tak nějak hodně světlo, teplíčko.. (včera naopak-slunko,ale mráz), no zapla jsem pračku a jsem zpět pod peřinou :slight_smile:
@hradilenka ahoj, no přišla jsem na to, že ty hezké zavinovačky s nožičkama jsou také od emitexu :slight_smile: moc se mi líbí, tak uvidíme..
No s tím pohlavím teď nevíme... :sweat_smile: cituji vždy paní doktorky. když z pohledu z boku miminku "nevisí pytlí" no ale zespoda mu tam zas trčí něco, co klitoris, nebo pupečník prý být nemůže, takže pinďa.. minule nám pytlíček paní dr.ukazovala, ale tak nějak jsme si sami řekli kdo ví, co nám to ukázala :grinning: :grinning: no, nevíme. ale 90% výbavičky je neutrál, jsem v klídku :slight_smile:
3. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jů, kavárna s dětským koutkem...taky budu muset časem nějakou objevit tady :slight_smile: tak si užijte odpoledne. no,my večer jedem Brno, na irské tance. ještě musím vymyslet, co na sebe...
3. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hodně zdaru u zubaře :wink: ... s nákupem...já jsem zvědavá, zda se dnes udržím v Brně nenakupovat. ale Ikea to jistí a asi nebude moc času.. :slight_smile:
3. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky...ale ono nemusíš mít nejakej drahej krém na mazání,stačí i obyčejný telový mléko,ne?
to by bylo mamko překvápko,kdyby se na sále vyklubala holčička,co?ste rozmejšleli i nad holčičími jmenami? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás kavárničky s detským koutkem jsou,ale není jich teda moc,ale pár je tu máme.....jůůůů Lord of the dance.....tiše závidím.... :grinning:
3. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kupovalas sis už nejaký ty lahvičky?
3. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No se musím dnes psychicky připravit....odpoledne se jedem podívat na kočárek s manžou, i tchýne pojede s náma...tak jsem říkala svoje obavy manžoj a on me řekl,že stejne jeho máma nám nebude do výberu kočárku nic říkat...tak to jsem ráda.....a i kdyby jo,tak doufám,že ji neco řekne.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Ale snad to probehne v klidu,doufám v to.....
3. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahooooooooj:slight_smile: tak s tím laclíkem tě chápu jako droga mě včera dorazili věcičky a jsem totálně nadšená všechno pidi pro pidilidi hihi je to dojemné no at se nerozbrečím :slight_smile:) budou to modelíny a modelínové :grinning: podle toho jak všichni nakupují hadříky:slight_smile:
3. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Už musím jet.... k večeru se tady ukážu a pak doděláme debatu tak pa :wink:
3. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak zlom vaz... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no víš co doktor mi prodloubal břicho takovým způsobem že jak jsme přijeli domů odpadla jsem jako hruška ....a pak přišla pomsta kopání a tanečky až do 3 hodin rána pak jsem teprve usnula :( ale hlavně že je vše jak má být a miminko má vše počítali jsme prstíky koukali na orgány a tak všechno jsem sledovala se zatajeným dechem co z doktora vypadne ale pak s emi ulevilo akorát jak nechtělo mimi ukázat kebulku tvářičku tak nám řekl že na 100% nám nemůže slíbit že tam nebude rožštěp protože nevidí rty ale pak ukázalo horní ret a říkal že by to mělo být ok ale že se prostě nechce ukázat
3. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jasně, že né, to byl vtip.. :grinning: :grinning: já mám sice olejíček za stovku,ale stačil by mi i za dvacku ten aviril na děti. mažu jen pro účast, strie mám už od puberty :wink:
lahvičku jsem zatím teda nekupovala, jen mám jednu tomme tippee, co je u odsávačky. a ráda bych si pořídila na veletrhu tu difrax s láhev nebo moema-ty z fotoblogu.. ale od každéjen jednu a pak se uvidí.. jo a ještě jednu malinkatou obyč s obrázky jsem dostala..
jó, Lord.. my na nich byli už vloni v Ostravě :slight_smile:
3. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já si asi budu pořizovat zatím jenom jednu od tommee tippee a pak se uvidí,jak to bude s kojením.......
@zlatunka84 a co spokojená s oblečkama od lacliku?
3. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý, to je děs, fakt vůbec nestíhám :grinning: tak jsem vybrala ještě jeden bazárek a příští týden budou hody :grinning: už se těším až to všechno přijde, co se mi nebude líbit, tak zas prodám. Zbytek snad už podědíme a z oblečení už nic kupovat nebudu, teď jdu ještě objednat povlečení do postýlky, lehátko, nůžtičky, kleštičky, plínky a takový serepetičky u nás v krámku, zjistila jsem na netu, že mají vlastě dost dobrý ceny, takže si to objednám a pak si to tam vyzvednu, ať to tam nemusím hledat, protože to bych zase objevila spoustu dalších věcí :grinning: jo holky, jinak potřebuju poradit s povlečením, babička povídala, že nám ho koupí :grinning: tak ať si vyberu, že 1000 nám na něj dá, tak juchám a mám vybraný dvě, tak poraďte prosím prosím. Už mám doma jedno na výměnu, to jsem koupila za 350, ale je taky moc hezké. Tak baby raďte :grinning:

http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/12-1-Vse-do-POSTYLKY/206-3-povleceni-do-postylky-4D-3D-2D/5/3095-Povleceni-do-postylky-JOKO-BUTTERFLY mantinel a povlečení vyjde na asi na 1000

http://www.detskydum.cz/detail/feretti-sun-flower-orange-901401/#zbozi_901403 nebo tohle sluníčko s kytičkou to u nás vyjde na 1290 za mantinel a povlečko

a ještě jedno, ale tam nevím nevím
http://www.eshopbaby.cz/katalog/princess-orange-povleceni-3-dily-feretti-p29462/ a to je za 1190 ... tak nevím, taky není špatný, ale asi se mi víc líbí ty dvě nad tím

tak poraďte prosím prosím :sweat_smile:
3. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky,já mám pocit,že me břicho snad roste už i v noci,já mám tedka břuch jak na konci 6 mesíce,no pokud to bude takhle pokračovat,tak se nechci videt na konci těhu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no všechny jsou krásný,ale nejvíc se me líbí to druhý.....ale jinak bych si nevedela vybrat.... :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 joo hrozně moc:slight_smile: mám vánoce:slight_smile: a hrozně se mi líbí jak si představím to miminko v těch mini věcičkách:slight_smile: to bude krásné no asi hormony se mnou mávají :grinning: :grinning:
3. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 takže jsou hezké věcičky? :slight_smile: jéé, já se tak těším, jen mě štve, že musím ještě vydržet :grinning: ještě jsem vybrala něco na brumlovi, ale tam jen pár kousků, co se mi tak nějak hrozně líbilo a nemohla jsem to tam nechat, taky tam dnes chodí zboží a už fakt dost, jsem jak šílená :grinning:
@hradilenka ou držím palečky u zubaře, taky mě to čeká :frowning2:
@druidee @tasmailla1 jé koukám, že řešíte lahvičky, já na to nějak moc nekoukala, mám v plánu koupit jen tu antikolikovou od tommee tippee a možná ještě jednu větší, ale víc zatím neplánuju, doufááám, že budeme kojit o sto péro :grinning:
3. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak si představ že já dneska ráno měla břicho o dost menší než jak jsem se fotila .... no ale doktor říkal že mimi váží 339g a odpovídá 21týdnu ne 20týdnu ale podle velikosti samozřejmě takže ais bude větší malinko tak nevím kde se schovává
@zlatunka84 to je dobře,že si spokojená.....a jaký velikosti si kupovala?
@dpetulinka z brumly mi ještě nepřišlo tak jsem taky zvědavá dneska by mi mělo dorazit z lacliku druhá várka a z dětského světa:slight_smile: tak pak napíšu jak to vypadá a o víkendu nafotím a napíšu vám co čekáme:slight_smile:
3. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 viď? mě taky, je krásný a hlavně mám na výměnu oranžový s králíčkama http://www.detskyobchod-nellinka.cz/detskyobchod-nellinka/eshop/27-1-LOZNI-POVLECENI-postylka/527-2-POVLECENI-DO-POSTYLKY/5/6821-SCARLETT-Povleceni-do-postylky-KRALICI-oranzove tohle... takže bych nemusela měnit mantinel a ladilo by to :grinning: ale Ondra zase chce pořád to první, je taky krásný, ale to druhý... :grinning:
3. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek