• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no já taky si budu kupovat jenom jednu možná dve lahvičky.....taky čekám pak,jak se rozkojíme.....
3. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no ono se ty bříška spravej,počkejme tak 2-4 týdny......
3. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 na dětský svět jsem se taky chystala, ale po dnešní útratě to musím odložit :grinning: tak dej pak vědět, jak dlouho trvalo než ti dorazily věcičky? Já jsem holky jak nadržená, fakt, ještě že jdu odpo do práce a budu přemýšlet nad něčím jiným :slight_smile: jéé to jsem zvědavá co čekáte :slight_smile: ažto dorazí, tak taky bude velké focení, za 14dní jedu ke kamarádce, má prý pro mě nachystanou plnou krabici věciček, tka ať toho moc nekupuju :sweat_smile: tak asi budeme mít nakonec spíš málo skříní :grinning:
3. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jejejda to s tema králičkama je krásný......
@tasmailla1 kupovala jsem 56 a 62 a 68 no mám obavy z 50tky je to fakt mini raději at to má větší než aby to bylo k ničemu v 50 tce mám jen tči věci asi a vzhledem k tomu že jsme s partnerem oba velcí a já při narození 53cm a 4kg a on 51cm 3,5kg tak myslím že to bude ok jinak maminka moje ta už nakupuje na roček na dva a tak:slight_smile: babičky blázní ale to je dobře:slight_smile:

jaké velikosti nakupuješ ty? taky jsi dlouhá tak ais podobně ne?
@dpetulinka jé no to budeš krásně vybavená :slight_smile: těším se až vám to napíšu :slight_smile: no pak to dám do alba:slight_smile: a víš co mám z těch věciček velkou radost i kvůli tomu že je to fakt za pár korunek hodně a krásné :slight_smile: je super že jsou takové možnosti jo a mám obědnáno ještě z mimibazaru ale to paní odesílá až odpoledne dneska tak to budu mít v pondělí ale jak jsem obědnala z dětského světa tak na druhý den mi psali že zásilka byla expedována:slight_smile:
3. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím zmizet dodělat ten oběd, fuj blé :grinning: tak zatím pa
3. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no to jsem zvědavá tak vyfotím se zase za 14 dní a uvidíme
3. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @zlatunka84 holky mě i spadl kámen ze srdce, že jsem se s laclíkem zavděčila... (to víte, on každý má třeba jiné nároky atd, tož tak) no já jsem s laclíkem také naprosto želva :slight_smile:

@dpetulinka s těma lahvičkama, 2mám, ale jsou to ty 125ml, tak chci jen jednu větší (z těch, co se mi líbí) a také zatím víc nebudu pořizovat. doufám, že se pěkně vrhneme na kojení na xx měsíců :wink:
ty povlečka jsou nádherné, takové vidím prvně. sic jsem vyladěná teď do oranžova, ale to první je krásné, holčičí, jenže bych se bála, že se ta sněhobílá časem pěkně zapere.. sama jsem těžko vybírala, nevím, jsou nádherné všechny :slight_smile:
@zlatunka84 no já mám 56,62,68 a neco i 50,co jsem si objednala z laclíku,ale me přijedou ty 50 o neco věčší,no když to neunosíme,tak se nic nedeje,za ty prachy na laclíku,me to ani trápit nebude.....jen si musím ješte dokoupit mikinky nebo svetříky,pač toho moc nemám........ale kalhot už mám docela dost.....a moje mmamina taky nakupuje.....už mám skoro plnou menší skřínku,tak už abych pomalu začala prát......už se pomalu chystám,že začnu nakupovat 74
@dpetulinka hlasuju pro fialové motýlky :slight_smile:
3. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no me vyhovuje proto,že má dobrej výber a za málo korunek,človek si objedná,má toho hafo a za dobrý peníz,takže v objednávaní z laclíku budu pokračovat určite i nadále....
3. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se vzdálím..pračka doprala, oběd neuvařen a hlavně se jdu zkulturnit na večer a rabovat šatník! asi si vezmu krásný dlouhý svetr s kapucí, co jsem našla na bazárku..jen nevím, co k němu.. :frowning2: po obědě už vyrážíme-vyzvednout mámu po cestě, navštívit Honzovu sestru v Brně, vyrabovat Ikea a hurá na Iry! tak se krásně bavte a krásný den :wink:
3. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já taky se vzdálím....jedu neco uvařit a za chvíli přijede manža z práce,poté se pojedem podívat na kočárek a na nákup...taky přeju krásné odpoledne...paaa
3. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @werty o jé, tak to bude těžké :slight_smile: já prostě vůbec nevím, tak nevím jestli mám ještě počkat a jestli mě pak něco jako osvítí :grinning: to první je něžňoučké, moc se mi líbí ty vyšívaní motýlci, jenže mě štve, že bych musela oddělávat mantinel, když bych převlékala, ale jinak prý ta bílá, co se mi zdá opravdu jako bílá, není bílá, ale šedá :grinning: chtěla bych ho vidět na živo. Ale Ondra z něj je nadšenej, zase to druhé by nám zůstalo i pro druhé mimi, kdyby to náááhodou nebyla holčička :grinning: auž jsem ho viděla v reálu a je moc pěkné. Ach jo, ach jo, já nevím, co.
3. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si krásně užijte den holky, mě dnes čeká akorát práce, ale je to třeba, aby bylo na to moje utrácení :grinning:
3. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla vyřídit tu smlouvu a rovnou jsem si v DMku aktivovala ten baby bonus a pak jsem valila rovnou domů,protože je tady hrozná zima. A já chtěla dneska převlíct peřiny a vyprat je,aby to venku hezky uschlo. To mi nějak nevyšlo :slight_smile:
3. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hele,a co ti v tom DMku řekli?já tam tuhle dala přihlášku a nevím,jeslti říkala,že se mám stavit za pár dní pro něco(kartičku asi),nebo,že mi to pošlou...
3. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no já to tam hned vyplnila a dala mi tu slevovou knížku a dál nic neříkala. Já myslím že to teď pošlou. Akorát mi říkala,že až se to narodí,tak ať se stavím zase vyplnit přihlášku a budou slevy pro mimčo. Tu první kartu mi taky poslali poštou.
3. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska nakoukla u nás do sacond handu, většinou se tam chodím dívat na mě a na Ani, je to neskutečnej obchod, kde prodávaj všechno za 40 kaček i nový věci s cedulkama a dneska jsem tam zabloudila k pidi věcičkám a ty maj za 10Kč :grinning: takže u mě laclík nehrozí, je drahej :sweat_smile: :sweat_smile: Úplně mě tam přepadla nakupovací horečka :grinning:
A po tý plodovce se mi pěkně vykulilo bříško, vypadám tak na sedmý měsíc :angry: :grinning:
Hezkej den všem :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jak se mate dneska u nas je zamraceno a neni tak krasne jako vcera. baleni u nas pokracuje nevedela jsem ze to neni tak desny mam z toho radost jak to vsechno bylo rychle zbaleny dneska se zbali veci a kuchyn to nejhorsi :slight_smile: tak drzte palecky :slight_smile:
3. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo uz jsem se na to vrhla je to muj nejvetsi strasek ale da se to.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam z toho radost banovky mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bali se do nich fakt krasne je to parada ale zase netesim se na to vybalovani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz. Intimní,ale doufám že aspoň někdo odpoví. Jak to máte v těhotenství se sexem?? Já si nemúžu pomoct,ale mě to nějak není příjemný. Jak kdybych dělala něco nepřirozeného. :unamused: Jsem sama??
3. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :sweat_smile: :grinning: no já to mám obráceně, i prvně jsem si to mnohem víc užívala a mám i nějak větší chuť :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
3. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě dneska začalo tvrdnout břicho? Mám hodně plašit? Je to zlé?

Jinak my máme sex zakázaný od listopadu. :frowning2:
3. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no jestli je to jo hodně tak raděj zajdi k dr. dá ti magnézko

@misi.21 my sex dobrý ale je teda méně často než před tím
já zas plaším kvůli pohybům, furt nic necítím a zítra začínám 20tt :frowning2: jsem z toho už docela špatná
3. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahooj jsem vás ani nepozdravila :grinning:
krásně tu nakupujete zááávidím
3. bře 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup díky, zítra jdu na kontrolu, magnézium mi předepsal převentivně už minule....doufám, že to nic nebude...
3. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek