• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@werty tak ho pěkně užívej a zkus omezit náročný pohyb :slight_smile: nožky pěkně do výšky
3. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jestli je miminko divočák a hodně se hýbe může to být i tím
3. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka
@zup jestli mě to nestačí v těch mejch snech erotickejch,ale nemůžu to nějak vysvětlit chlapovi :slight_smile:

@zup jinak já pohyby taky nic a to jsem o týden dál. Já co jsem tak četla v moudrých knihách :grinning: ,tak jsou běžně cítit až kolem 22tt a není pravidlo,že u druhýho to bude dřív.
3. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty nevím jestli tě to uklidní ale já už jsem na magnéziu dva měsíce, břicho mi tvrdne hodně a občas i dost bolestivě u mě plus to, že se už se mi zkrátil čípek na minimum.
určitě to nic nebude :wink: jen se musíš víc šetřit, děloha se zvětšuje a pracuje :wink:
3. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no jo tak ty se ukojíš ve snech :grinning: tak to je pak jasný :grinning:, hele každá ženská to má nastavený jinak a jestli ti to je nepříjemný tak to raděj nedělej, důležitý je když je v těhu sex aby byl příjemný :slight_smile:
a s těmi pohyby mi to taky říká tchýně a spol ať neplaším že je třeba jen vpředu placenta, před 10 dny jsem byla na kontrole a vše bylo ok tak snad je i nadále
3. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka díky, docela mě to vyděsilo...doufala jsem, že to bude nejdřív za měsíc. :unamused:
Uvidím, co mi řekne zítra...čípek mi asi ještě nekontroloval nebo o tom nevím :wink:
Mě to tedy vůbec nebolí, ale chvilkami část břicha, jak šutr a to jsem i ležela.

Musím se pochubit, co jsem dostala od kamarádky....
3. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup já cítím pohyb je vlevo - docela mi to připadalo zvláštní. V papírech z nemocnice mám napsáno, že jedna placenta je vzadu a druhá na právé hraně. Uklidňuju se tím, že před placentu to mimčo necítím...
3. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@werty jo já si taky říkám že třeba je placenta vpředu a proto furt nic
dortík úúúžasný
3. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak sme se dneska byly kouknout na kočárky a řeknu Vám,že jsem docela sklamaná,pač jsem byla rozhodnutá,že budeme mít dorjan,ale na mou výšku je tenhle kočárek malinkej,tak by me u toho pekne boleli záda...takže jediná možnost z kočárku,co jsou pro vyšší holky ako jsem já,tak je takko camaro a je fakt,že výškove mi náramne padnul do ruky...takže budeme mít asi kočárek takko...
3. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja má pocit,co sme videli všechny skoro kočárky na prodejne,že jsou delaný na malý holky....jenom pár ich je na vysoký holky....
3. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 a jak si vysoká?? většinou vozí kočár i tatínci tak jdou ty rukojeti nastavit. :wink:
3. bře 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no mám 180 a manža 185,ale me tam všechny kočárky přišli nízke i když jsem je mela v rukách ja,nebo manža....
3. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka ono ani nastavení rukojeti nepomohlo,ty dorjany jsou fakt na nás malý.... :angry: :angry: :angry:
3. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to není tak moc :unamused: a koukala si i na jiné než tako?
3. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no byly sme v dvoch prodejnách u nás ve měste a koukali sme skoro po všech kočárkach a opravdu me přišli všechny malé...i ten pán,co nám to vysvetloval,tak nám říkal i chyby na nejakých jiných kočárkach a že co by nám doporučil,nejdřív jsem si myslela,že chce jenom prodat,ale tak mne jako laikoj to docela bodlo....
3. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka on říkal,že hluboká korbička samozřejme je jenom na pár mesícu,ale sporták je už na dýl,takže máme vybírat podle sportáku a od taka se me sprták se vším všudy hodne líbil....třeba pak budu nadávat,až budeme mít kočárek,ale já už fakt nevím....
3. bře 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka nechci brzo přijít o záda,kdybych mela malej kočárek...i manža říkal,že z profilu jsem s tema nízskýma vypadala divne.....
3. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no mě se právě ta korbička zdá dost malá 79cm. V létě v pohodě,ale pak s fusakem...
3. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 když já po dnešku jsem nejak pekne znechucená už z kočárku,to co se me líbí,to ke mne nejde.....ale vždyt stejne hlubokou korbu nebudu mít nafurt,jen na pár mesícu,tak do unora...takže by to mohlo vydržet....
3. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek!
Týden jsem tady nebyla a měla jsem toho dost na dočtení :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 kde jste se byli podívat na kočárky? Já už bych chtěla také vyrazit, ale nevím kam. . .
3. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luccia2 v Kuklenách prodejna John Nell a ve Vesne......
3. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 o John Nell jsem slyšela, ale o Vesně ne. . . A výběr mají obě prodejny velký?
3. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@luccia2 jojo maj velkej výber,vypadá to vevnitř jak větší hala...a Vesna je na Pardubice.....
3. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 teď na to koukám, Opatovice, ale žádný stránky Vesna nemá. Nebo špatně koukám. . . Jen se bojím že jestli z toho velikého výběru vyberu ten ,,správnej,, :slight_smile: abych si pak nenadávala že jsem přebírala až jsem přebrala :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@luccia2 no ono v tý Vesne prodávaj všeličo možný,koberce a podobne....a jeden baráček je jenom zaměřený na kočárky,maj tam taky postýlky.....no my sme tam byly dnes a mám pekne nafouklou hlavu,já už ani nevím,jakej kočárek chci,abych přesne jak píšeš vybrala dobrej a ne potom nan nadávat.....byl tam moc příjemnej pán,kterej nám snad všechny kočárky předvedl,ukázal,okecal to a mám hlavu už jako balon.....
3. bře 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 vždycky jsem si říkala jaký to bude bezva až budu těhotná a budu všechno vybírat a teď z toho mám spíše hrůzu :slight_smile: Chci jet do Prahy na For Kids, tak jsem zvědavá co tam budou mít pěkného. . .
3. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@luccia2 já ani tak hruzu nemám,ale spíš me po dnešku pekne bolí hlava a jsem uplne na začátku,proste nevím,jakej kočárek koupit....pujdeš na veletrh do Prahy?
3. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 půljdu, nechala jsem se tady od holek zlákat, prý se dá dost vybrat a pak i nakoupit levně. . . Už jsi tam byla?
3. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@luccia2 nene ješte jsem tam nebyla.....
3. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek