• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 a co výbavu, už něco máte?
3. bře 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 jojo,už nejaký oblečky mám nakoupený,i povlečení a prosteradla do postýlky....
3. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 a co ty,jak si na tom?už neco máš?
3. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo na jednu stranu jsem ráda že máme kočár po NIkče :zipper_mouth: já jsem prcek a MM velikej to je taky sranda :zipper_mouth:
3. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 uka ten tako na netu, já znám tako jen ty klasický velký těžký krávy, korbičkovej snad ne znám
3. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veletrh je super na vystavený kusy bejvaj slevy
3. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nějaké oblečky také už mám, jedno povlečení, nějaké plíny, vlh. ubrousky, rychlozavinovačky jsem dostala a podhlavníček. Ale už bych se měla začít koukat a pomalu nakupovat ten kočárek, sedačku-houpačku, chůvičky, atd. Pomalu, ale jistě nakupovat :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě doufám že na tom veletrhu něco do té výbavy sežememe levněji. . .
3. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 tý jo čeká vás nakoupit ještě věcí to je mazec, taky jsem začla raděj dřív ale jistě, a hodně jsem koupila i v Polsku na tržnici např. vaničku, do ní lehátko, povlečení s nebesy, fusak, ono to tam přijde asi jak na netu ale není tam to poštovné no, zas tam musíš ale dojet takže je to nastejno :zipper_mouth:
3. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 kámoška si z veletrhu dovezla postýlku i s matrací za super peníz, lehačku a objednala si tam golfák s tím že byl za veletržní cenu ale přišel jim později
3. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=6912049
já mám zálusk na toto jsem zvědavá na kolik se to vyšplhá, moc dát nemůžu
3. bře 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup To teda, věcí je to kupa :slight_smile: A to ještě přemýšlám o tom, že něco pořídím dvakrát-jedno k sobě domů a druhý k našim, bývam u nich často a podle toho co tak čtu a slyším budu ráda když mimčo u nich občas nechám :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je ale pěkná sada a kdyby se to ještě k tomu nevyšplhalo na velkou sumu, bylo by to ještě lepší :slight_smile:
3. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 jj dám tak max do 350 víc nemůžu :frowning2:
3. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccia2 dvojmo je určitě potřeba já k našim taky kupovala páč tam často spíme o víkendu, ale teda brala jsem k nim jetý, jak povlečení, tak např vaničku, postýlku jsme vozili cestovní
3. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup To jo, kupovat k nim nové to nemá cenu. Ještě čekám co dostanu od ségry - ta má dvě holky, ale ta druhá je ještě malá, tak uvidím co mi vyřadí. Jistý mám přebalovák a lehátko do vany. . .
3. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda koupila asi 6 kousků hadříků na kluka :slight_smile: a chystám se objednat tyto plenky do kočárku, nechávám si šít u paní tuhle zavinku a k tomu polštářek a peřinku do kočíku (za menší peníz páč to bude menší rozměr) tak nám to bude ladit :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37142522&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41589345&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41589637&tab=7
3. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem už konečně doma... u zubaře jsem dopadla dobře nic mi nedělala, prý zoubky jak perličky :sweat_smile: Taki mám radost , že mi nic nedělala. Stavila jsem se po městě a zase jsem cosi utratila :unamused:
3. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Já hlasuji za to první , to se mi líbí nejvíce ... je takové jemné .... pro princeznu :sweat_smile:
3. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup No to je nádhera! Já jsem hodně na zelenou a tohle fakt krásný! A ještě se jménem. musím to blíže prostudovat a asi tam také nakoupím :slight_smile:
3. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Krásný dort a tématický jak tak koukám :sweat_smile:
3. bře 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky a to Ti paní ušije i s tím méďou? :sweat_smile:
3. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky dneska opetbalici den a jeste to neni :wink: :wink: ale blizime se ke zdarnemu konci :slight_smile: co ste dneska delali???
3. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight tak to je hlavný,že to už máte skoro všechno zbaleno..my sme se dneska byly kouknout na kočárky...
3. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no pividej a co ??? vybrali ?? a co babicka jaka byla ??
3. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no byl to horor,me z toho pekne bolí hlava...dorjan danny sport,jsem z neho sklamaná,pač zelená barva byla až moc svítivá,tak tam meli podobnej jak ty,jen ne kytičky,ale už nevím co...ale na mou postavu me přišel hodne malej...tak sme pak šli do jiné prodejny,tam hnedka pan prodavač me odradil od dorjannu,žem na me není,že je na menší holky,tak nám doporučil tako warrior a opravdu tenhle kočárek je vyšší než dorjan ,i barevne se me líbil...ale nevím,či do neho pujdu,zdá se me korbička menší..já bych ráda do sportáku šla až nekdy v březnu,ale to nevím,či díte se me do tyhle korbičky vejde v prosinci,či už v prosinci nepujdem do sportáku.i když prodavač říkal,že s fusakem i emitexem se me tam díte vejde a pak stejne na jaro pujdem už do sportaku a sportak od taka je fakt peknej.....takže začátkem kvetna si ho zajednáme ado porodu zustane v prodejne...a babička kupodivu byla v pohode.....všechno nechala na nás,jenom občas se taky na neco zeptala prodavače,ale jinak neprudila....
3. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha ja jsem malinka mam 160 cm takze me strasne vyhovujee :grinning: :grinning: a kolik stal ?? me se zda ze i v dorjanu je malej sportak budu rada kdyz se mi tam malej vejde podle me nejsou delany sportaky v 3kombinaci na zimu protoze hodne maminek pise ze se jim tam maly neveslo tak nevim. a jak se ti zdal kvalitoou ??
3. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no já mám 18O,tak i když se rukojet nastavila výš,tak ta korbička stejne vypadala,že je malá,kdyby se dala zvýšit celá korba i s podvozkem,tak by to bylo výborný,ale rukojet me nezachráni....tako warrior me přišel dobrej,odpruženej,lehkej,a trojkombinace stojí do 1OOOO kč...a práve sporták me přišel moc dobrej....ale nám to muže bejt jedno,vždyt na jaro miminko už nebude v zimním fusaku,tak by se tam mohlo vejít na nejakou i delší dobu....
3. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jak jsem to pocitala tak jim bude pul roku uz v listopadu a to zacinaj hacat a chteji koukat ven takze budeme dat do sportaku :slight_smile: tak to je dobry cenove urcite kdyz ti vyhovuje tak bych do nej sla :wink: to jsem nevedela ze dorjan je jen na maly :frowning2:
3. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to já taky nevedela,ale na me přišel opravdu malej,to by me z toho jak se skláním ke kočárku pekne boleli záda.....ono na nete to vypadá jinak než naživo...a taky si myslím,že brzo pak pojedem do sportáku,pač tako warrior má vnitřní korbu délu 75 cm a dorjan 82 cm,což je rozdíl....
3. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek