• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 myslis ze je poznat 7 cm me se to nezda jako velkej rozdil ?? ale neumim si to predstavit
3. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no myslím,že je to rozdíl,pač X lander je taky tak dlouhý a holky na nej nadávaj...no už nebudu rozmejšlet a pujdu do taka,pač bych se mohla pořád jenom přemejšlet a nakonec bych žádnej kočárek nevybrala....
3. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jsem nevedela ale taky jsem slysela jak nadavaj na x-lander ze je malinkej ale stejne se furt kupuje co ? to je divny ... no jasne bez nez si to rozmyslis pak budes vahat a vahat a nic nekoupis hlavne kdyz ti vyhovoval tak proc ne
3. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight práve že na mou výšku byl príjemnej do ruky.....i jezdilo se s ním parádne po prodejne....a přesne,kdybych váhala,tak nakonec nic nevyberu...a stejne se říká první dojem je ten nejlepší.....
3. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 presne tak ja tady ten kocarek mela vybranej jako prvni a pak jsem koukala na jiny asi 3 tydny a zbytecne stejne sem se vratila k tomu prvnimu a pak sem byla nastvana proc sem si ho teda nekoupila predtim skoda casu :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte výhodu ... já ten náš kočár nikde vidět nemůžu, nikde ho nemají skladem.... tak objednávám podle recenzí.
3. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

nedočítám, páč to nemá smysl :pensive: a je toho 20 stránek :astonished:
vůbec nestíhám, doděláváme podkroví v domečku, aby jsme mohli Martínka přestěhovat do jeho pokojíčku (teda doděláváme - máme tam zatím příčky a teď se dělala elektrika...takže práce jak na kostele).
včera jsme byli ve velkomětě, tak jsem naběhla do takka a koupila si jednu tuniku ve slevě a pak 2 podrpdy, páč mi nějak ty moje opět nejsou :angry: .Doma nosím sportovní,ale když chci někam, tak to nevypadá moc hezky...jen doufám, že s těmahle už vydržim.

koukala jsem, že řešítě kočárky - já teda Martínka dávala do sporťáku až na začátku června, do tý doby mi spal normálně v hluboký korbičce a neměl s tím žádný problém - na dýlku se mi tam krásně vešel a on neměl nějak potřebu vykukovat - kočárek byl na spinkání. Když chtěl koukat, stáhla jsem boudičku a dala ho na bříško a on koukal...vůbec jsem ho neposazovala, dokud si nesedl sám - a to bylo právě na začátku června. Doteď mi po obědě usíná jen v kočárku. Jednu dobu usínal v postýlce, ale pak nechtěl, tak jsme se vrátila ke kočárku a spí tam 1,5-2 hodiny.

Zítra mě čeká velký UTZ - už se těším, až mimouše uvidim, páč zatím to teda žádný fotbalista není - občas cítím "šplouchbutí", ale nic velkýho to není - ale mArzínek taky nebyl žádný kopálista. Na utz se mnou nakonec nepůjde manža (má brigádu na dřevo a jindy není kdy to udělat), ale půjde moje mamka a P. půjde ve 30- týdnu.
a v sobotu odjíždíme na týden ke švagrové na hory, tak to už se mooc těším.
3. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to jseš odvážná,když to budeš jen takhle objednávat...to já bych neudelala,pač by se me určite ten kočárek nelíbil....ty jo,no kdybych si dorjana objednala z netu a nikde ho nevidela,tak bych byla určo pekne naštvaná.....
3. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jak ti teda dlouho vydržel v hlubokým kočárku?
3. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 Tak ať Ti to zítra všechno dobře dopadne :slight_smile: Ty hory Ti fakt závidím :sweat_smile: Taky bych někam vypadla .....
3. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já to neřeším... psala jsem si s moc maminama ... mi se líbit nemusí.... já chci, aby byl hlavně praktický .... což je. :wink:
3. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm dobrej přístup.....
3. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - do 10 měsíců :wink:
3. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 ty h¨jo,to ti tam pekne dlouho vydržel a mela si ho i zimním fusaku?jakej kočárek si mela?
3. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
v zimnim fusaku byl celou zimu- Mám Inglesinu magnum a koupila bych si ji znovu, kdybych měla řešit kočárek- nová je teda dražží, ale hodně vydrží - pořád vypadá jako nová. A dá se sehnat i starší jetá a po mých zkušenostech bych šla klidně i do té jeté. Já nemusela kupovat vajíčko, tak o to to bylo levnější a výhodou je, že z hluboké korbičky se udělá sporťák a neskladuješ doma několik korbiček
3. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě řešila hodně velikost a taky váhu kočárku (bydlím na slušým kopci) a inglesina je jeden z větších a lehčích kočárku a hlavně se fakt hezky ovládá - kamarádka z něj byla nadšená, jak lehoučce zatáčí. A je to klasickej houpací na gumových kolech
3. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a co mas za kocar ???
@peta3 taky drzim palecky a na hory bych se jela taky hned podivat :slight_smile:
3. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 no jo koukala jsem na inglesine a má teda věčší korbičku.....tak at ti to zejtra dobře dopadne a nechceš nás taky vzít na hory sebou?já bych ráda jela a holky taky určite by šli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ja bych teda jela jestli to nevadi nez sla :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
není problém, kde vás mám nabrat - nechám doma chlapa a Martínka a věci a snad se mi tam všechny vejdete :grinning:
3. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo berem te za slovo....
3. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky,loučím se s váma,jedu koukat na telku,paapaa zítra......
3. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Hartan topline X
3. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to neznam a nemaj ho nikde v kamenym nekoukala jsi se ???
3. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívala a psala jsem všude , on je dost drahý je to německá výroba. Nikdo ho na sklad nemá jen na objednání. Tak jsem si ho objednala přímo v německu :sweat_smile: je tam levnější jak tady u nás....
3. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Nic jdu chrupkat jaxi to na mě leze po dnešku :sweat_smile: Měj se dobrou :wink:
3. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí

@hradilenka tak dobrou :slight_smile: to bude dobry si ho objednat proc ne ale jak to pak udelas s reklamaci ?
3. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamči co čekáte holčičky a nejste náročné, začínám pomalu vkládat věci po Nikolce - ty vyloženě holčičí co náš chlapeček neunosí :slight_smile: - tak můžete juknout, kdyby se vám něco náááhodou líbilo můžem se domluvit i na jiné ceně než je tam uvedena :slight_smile:, ovšem nečekejte moc nějaké drahé značky :zipper_mouth: na to já si až tak nepotrpěla.http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=482688
3. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já už tady zase čumákuju dvě hoďky do blba. Už mě to fakt nebaví. Večer jsem v devět mrtvá,v noci se vzbudím a usnu až kdoví kdy. Ale zase si říkám,že mám dobrou průpravu,jenže až budu mět vstávat na kojení,tak se mi bude zase chtít hrozně spát. Nemáme to lehký :slight_smile:

Koukám,že s těma kočárkama to není jen tak,co?? Ještěže nemusím řešit výšku,mám 170cm,takže pro mě jsou skoro všechny kočárky akorát...

Jdu zkusit zabrat,kdyby aspoˇˇn bylo něco v telce,ale takhle.... A navíc začínám mít hlad,jak jsem zvyklá snídat,no ale přece nebudu snídat ve 4 hodiny. :grinning:
4. bře 2011 ve 03:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight žádná nebude .... je to jak mercedes :grinning:
4. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek